Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla ciemnego turbodziadka z wiśniowymi zderzakami i zielonym liściem (blachy łódzkie), który przemieszczał się dziś po południu DK8 w stronę Warszawy. Jechałem jeden samochód za Tobą szatańską Octavią Turbo :mrgreen:

 

Pozdrawiam również Forka w bliżej nieokreślonym zgnitym kolorze, zderzak z wersji Sport, biała świnia na lustrze na drodze między Nadarzynem, a Pruszkowem.

 

I taki klasyk czyli wszelkie Subaraki słyszane w okolicy Dworca Centralnego. Wieczorem efekt jest genialny, ruch się uspokaja, robi się ciszej, zapada zmrok, a tylko echo niesie najpiękniejszy dźwięk na świecie :roll:

 

Jeśli 15 minut po 19tej to ja sobie gadam i gwiżdże :twisted: Bo latam Poniatowskim do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla Korzenia93(?), z którym uciąłem sobie miłą pogawędkę w czasie, kiedy mój kombiaczek dostawał od Sylwka (Tego Sylwka :-) ) letni, agresywny setup geometrii :-)

Szkoda, ze robota czekała... :-( Przegadalibyśmy jeszcze geometrię Legasia :-)

 

-- 11 kwi 2012, o 14:26 --

 

Pozdrowienia z dzisiaj dla niebieskiego Blob-a z którym się obmrugaliśmy na Spracerowej koło godziny 8 rano. Zobaczyłem "pozdrowienia" awaryjnymi więc odmrugałem długimi :) Pozdro.
Zarejestrowałem mrugnięcie :-) Odpozdrawiam serdecznie (z tego Buga kombi, z tyłu z daleka można pomylić z Blobem) :lol:

Ładna sztuka! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Czarnego bloba który dzisiaj koło godziny 18:30 wpuścił mnie na Bonifacego :) Dzięki za wpuszczenie :) Machane było, mrugane... i nawet pasażer machał :P I dzięki za krótki przejazd (bo zjeżdżałem na osiedle :( ) ulicą Sobieskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice. Ul. 79 PP, tzw. "3 górki", 9.20.

Pozdrowienia dla ciemno granatowego ( :roll: chyba) Legasia, który mignął mi świnką na lusterku w ostatniej chwili zauważoną. :)

Wzrok swój bystry kierowałem byłem w dal zamgloną przygotowując się do wyprzedzania, dlatego za późno cię dostrzegłem. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- dwóch Imprez WRX/STI new age z wysokimi parapetami które w odstępie 5 minut poleciały wczoraj Włodarzewską od Alej Jerozolimskich w stronę Grójeckiej około 21.10 - 21.30.

- Czarnego OBK w poprzedniej budzie WI xxxxx widzianego rano około 9.50-10.05 zjeżdżającego z Alej Jerozolimskich pod wiadukt przy Włodarzewskiej. Białe świnie były.

- Ciemnego Legacy II gen. kąbi ruszającego z pole position spod świateł Grzybowska/Towarowa ok 10.30. Białe świnie były.

- Chwile później Legacy szare też kąbi z czarną świnką skręcające z Grzybowskiej w Towarową w kierunku Placu Zawiszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrawiam właśnie Juniora bo dopiero wygramoliłem się z łóżka :wink: Musimy częściej robić takie spoty :twisted: I jazda po parkingach podziemnych bezcenna ;) Oraz dla nowo poznanych kolegów co imion już nie pamiętam :( Super się rozmawiało 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Gacka Outbacka na numerach SK, z szarą fajną Świnką na tylnej klapie, z którym spotkaliśmy się na zjeździe na Dąbrówkę/Szopienice, i wymieniając trąbnięcia, machnięcia i mrugnięcia kawałek drogi w kierunku Szopienic przejechaliśmy :P Miło było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice. Ul. 79 PP, tzw. "3 górki", 9.20.

Pozdrowienia dla ciemno granatowego ( :roll: chyba) Legasia, który mignął mi świnką na lusterku w ostatniej chwili zauważoną. :)

Wzrok swój bystry kierowałem byłem w dal zamgloną przygotowując się do wyprzedzania, dlatego za późno cię dostrzegłem. :|

 

Ładnie mi świnke chciałeś pokazać a nie wyprzedzać poprostu ^^

 

 

Pozdrowienia dla czarnego Gacka Outbacka na numerach SK, z szarą fajną Świnką na tylnej klapie, z którym spotkaliśmy się na zjeździe na Dąbrówkę/Szopienice, i wymieniając trąbnięcia, machnięcia i mrugnięcia kawałek drogi w kierunku Szopienic przejechaliśmy :P Miło było :mrgreen:

 

Bardzo bardzo miło :mrgreen::D

 

 

 

No no co za dzień ^^ serdecznie odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrawiam właśnie Juniora bo dopiero wygramoliłem się z łóżka :wink: Musimy częściej robić takie spoty :twisted: Oraz dla nowo poznanych kolegów co imion już nie pamiętam

 

:roll:

 

Niezła impreza była, ciesz się, że nie szczekasz. :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla dwóch poliftowych Forków II gen zaparkowanych obok siebie na parkingu pod Krokusem od strony BP (srebrny miał świnie na klapie, Artur?)

a co to jakiś mini spot był? bo całkiem niedaleko tej dwójki jeszcze WRX stało... tak około 18 to było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kolege Fala, ktory na Stadionie Narodowum sprzedawal Musze i Platiniemu oliwę:) Deal,jesli byl w wiadomosciach,musial byc duży:)

Nie tylko - pod przykrywką Euro2012 sprzedałem im też Akropol z Propylejami oraz większość terenów zależnych od Grecji na Księżycu.

 

 

Kolegę Fala widać dzisiaj w każdych wiadomościach i niedługo cena oliwy pewnie pójdzie w górę

...to nie wino, że im starsze tym lepsze... :mrgreen:

 

Wzajemnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...