Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla lukassa widzianego wczoraj w Sopocie w mojej ulubionej ostatnio knajpie, czyli w Śledziku u Fabrykanta :mrgreen:

Odpozdrawiam. Na śledziku się nie skończyło :twisted: . Trzeba się było ujawnić :wink: A i jak namierzyłeś że ja to ja :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Czarnego bloba który dzisiaj koło godziny 18:30 wpuścił mnie na Bonifacego :) Dzięki za wpuszczenie :) Machane było, mrugane... i nawet pasażer machał :P I dzięki za krótki przejazd (bo zjeżdżałem na osiedle :( ) ulicą Sobieskiego :)

Pozdrówki, szkoda właśnie, że tak krótko :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Falę którego spotkałem wczoraj po 18 na Puławskiej w WWA. Jechałem srebrnym Clio ze świnką na klapie. Wyprzedziłeś mnie prawym i stanąłeś przed jakąś knajpą :wink:

 

Na Puławskej prawy najszybszy ;)

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe ze środy dla kierownika i pasażera białego zaświnionego OBK III jadącego w stronę Będzina od Katowic - obmachane było nawet przez pasażera, Z czwartku dla Alfera spotkanego na parkingu przed stonka w BN i dla srebrnego Legacy IV z dziś na 86 jechał od Sosnowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego oświnionego WRX obmachanego dziś około godziny 10 rano (skrzyżowanie Targowej z Zieleniecką) n:

 

Odpozdrawiam, zaraz potem widziałem oswinionego niebieskiego Hawka jak wyjeżdżał z kijowskiej w targową ale chyba mnie nie widział, a już byłem gotowy na drugą kiwke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MForbi, spotkanego dziś na Puławskiej :)

Odpozdrawiam :)

Kilkakrotnie już Cię widziałem na Geodetów ale nigdy się nie udało tak "bezpośrednio i z bliska" :)

Ty chyba stanąłeś na prawym pasie do skrętu w Geodetów, ja pojechałem ślimaczkiem przez Auchan i dalej do Geodetów, i było szybciej :) Polecam - kiedy do prawoskrętu stoi kolejka, taka kombinacja jest znacząco szybsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla Korzenia93(?), z którym uciąłem sobie miłą pogawędkę w czasie, kiedy mój kombiaczek dostawał od Sylwka (Tego Sylwka :-) ) letni, agresywny setup geometrii :-)

Szkoda, ze robota czekała... :-( Przegadalibyśmy jeszcze geometrię Legasia :-)

 

Odpozdrawiam, miło sie gawędziło o Subaru, Alfach i Saab`ach :wink: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też je pozdrawiam bo spotkałem je tam w czwartek rano i zastanawiałem się czyje to :)

 

 

to ja też je pozdrawiam, bo widziałem je jakieś półtora tygodnia temu i chyba zaglądałem do środka rozłożonej na stole skrzyni 8)

 

 

Przy okazji pozdrawiam całe mnóstwo Subaraków spotkanych na drodze między Babicami a Łomiankami :idea: Widać, że nie przypadkowo w Łomiankach działają dwa ASO Subaru :twisted:

Szczególne pozdrowienia dla obmachanego kierownika czarnej Imprezki na wlocie do Łomianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla własciciela zielonego forka II oświniaczony z każdej strony-co to stoi codziennie pod Carrefourem w Bolesławcu.Gdzież pracuje ten osobnik-bo na bank pracownik:)

 

Na Lubinskich tablicach. :wink:

Posiada jakiś sklep w pasażu Tesco w Jelonce. Nie wiem, czy nie związany z fotografią.

W Bolesławcu widocznie też. to forumowicz Seb_ek

 

-- 6 kwi 2012, o 11:43 --

 

Dzisiejsze pozdrowiska dla srebrnej, oświniaczonej lodówy, która stała zaparkowana powyżej os. Rózyckiego w Mysłowicach(godz.11:30) oraz dla niebieskiego lanosa, którego mijałem w KACE na Jankego(godz. 12:20)

 

 

DOKŁADNIE TAKIE ŁO CUŚ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Mój Ci on jest!!! :mrgreen:

 

Pozdrawiam hemi112, spotkanego wczoraj na BP w Bolesławcu, który uświadomił mnie że jestem zdemaskowany.

 

Tesco w Jeleniej to już historia 8)

teraz jest Bolesławiec :lol:

 

Pogłoski o powiązaniach z marketami dementuję... jam szary pracownik jednego ze sklepów.

:roll:

 

Pozdrawiam

Seb_ek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam. Na śledziku się nie skończyło :twisted: . Trzeba się było ujawnić :wink: A i jak namierzyłeś że ja to ja :shock: :mrgreen:

 

Sława wychodzi -> TVN Turbo :mrgreen: 8) Następną razą się ujawnię ;)

 

który odcinek i jaki progam :?: zakup kontrolowany czy ...uwaga pirat :mrgreen: :?:

 

-- So kwi 14, 2012 12:11 am --

 

jako ,że subaraków i to obcych u nas wysyp to zaczynamy :)

 

Miętowego Forczestera od Sebka pare razy pofociłem,a dziś za nim kawałek pojechałem i żeśmy sie poznali i pogadali :)

Poza tym u mnie pod szpitalem widziałem Legasia blachy SB z naklejka helikoptera (LPR :?: ),a chwilke później Forka z blachami WZ...Legaś i Forek w gościnie u nas to jakiś forumowy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego oświnionego WRX obmachanego dziś około godziny 10 rano (skrzyżowanie Targowej z Zieleniecką) n:

 

Odpozdrawiam, zaraz potem widziałem oswinionego niebieskiego Hawka jak wyjeżdżał z kijowskiej w targową ale chyba mnie nie widział, a już byłem gotowy na drugą kiwke :P

 

przygotowanie było książkowe - szyba w dół, ręka za oknem i machane 8)

 

To ja też je pozdrawiam bo spotkałem je tam w czwartek rano i zastanawiałem się czyje to :)

 

opozdrawiam :)

 

to ja też je pozdrawiam, bo widziałem je jakieś półtora tygodnia temu i chyba zaglądałem do środka rozłożonej na stole skrzyni 8)

 

to by się wszystko zgadzało - również pozdrawiam :mrgreen:

 

 

noi pozdrowienia dla Piciu którego najpierw usłyszałem wieczorem na al. Jerozolimskich, potem dogoniłem i już wspólnie w miłym towarzystwie jechaliśmy na ursynów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...