Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice 8.20.

Pozdrowienia dla kierowcy czarnej Imprezy ze świnkami mknącej 86 w kier. B-B mijanej zaraz za węzłem A-4. Jechałem z naprzeciwka i tylko swinki zdążyłem dostrzec. :)

Ok. 90 km przed W-wą, jakoś zaraz po południu.

Pozdrawiam ziomka z blue mica Imprezy SK... ze świniaczami pomykającego z W-wy do domu. Mijaliśmy się na zygzaczku drogi w budowie. :)

 

A teraz chwila odpoczynku pod Realem w Jankach i wbijam się w stolyce. :)

Lubię jazdę po W-wie i warszawski styl jazdy, więc pozdrawiam wszystkich kierowców z W-wy. :)

 

Czy ja się ruszę z tego parkingu :?

Przed chwilą przejechał mi przed maską blue mica WRX kombi, którego też oczywiście pozdrawiam. Nie dostrzegłem ani świnek, ani rej. bo mi szybko zniknął pomiędzy autami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienie dla niebiskiej imprezy z naleśnikiem z tyłu. 2-gi raz pod rząd (czyli wczoraj i dziś) widziałem cię w Strumieniu na światłach jak pomykasz wiślanką w strone Katowic o godz. 16:40 mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla oświniaczonego bloba blue mica na Solidarności ok 15, dla kierownika złotego Forka ze świnią na lusterku na rogu Andersa i Anielewicza ok 18 oraz dla "zakorkowanego" buga blue mica na Marszałkowskiej również w okolicach 18tej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bębna widzianego w dniu dzisiejszym ok. godziny 20:30 na skrzyżowaniu Bitwy Warszawskiej z Al. Jerozolimskimi.

Miło było zobaczyć znane mi dotychczas wyłącznie za sprawą forum autko, na żywo. Tym bardziej, że lekko przybrudzony i oznaczony numerami startowymi wyglądał iście bojowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dla kierownika białego GT'ka z którym wymieniliśmy kiwkę ok 17 przy Białołęckim ratuszu :D

 

Odpozdrawiam :) Fajnie było zobaczyć twoja Subaretę na żywo :)

 

zwłaszcza, że każda naklejka to +2hp :D muszę jakoś rekompensować ten brak lewego tylnego nadkola :? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...