Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaległe z piątku dla srebrnej wanny stojącej na Al. Legionów w Bytomiu, przy szpitalu, oraz dla czarnego legacy blachy SK stojącego na parkingu po drugiej stronie ulicy.

ASAHI, z okna ich filujesz, czy już cię wypuścili? :roll: :wink:

 

Z okna patrzę i czekam az jakiś subarak sie pokaże :D

 

Ja tu do 11 kwietnia posiedzę..

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla właściciela/ki niebieskiego Forestera (ala Sport) MY06 rej. WJ widzianego po 12 na Pawiej. Świnka na lusterku

oraz dla granatowego Legaca sedan rej. WPI widzianego na wysokości Maka na Modlińskiej po 14.

Chwile później widziałem Legaca pick-up?! biały, przód jakby turbodziadka a tył nie wiadomo czego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Panów z ekipy remontowej robót drogowych , godz 13 w Pruszków na Zbikówie koło Misia. Przepraszam za pośpiech i nadużycie klaksonu :mrgreen:

 

Na pewno czytają dział pozdrowień i wybaczą Ci wspaniałomyślnie :mrgreen:

 

Stary, byś się zdziwił ............ :mrgreen:

Myślisz że panowie od "dziur w drodze" nie śmigają Subaru?

Pozdro!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka S-Turbo blachy LU, widzianego na skrzyżowaniu w Ożarowie koło Mazurkasa :)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :!:

 

Kurcze, codziennie jeżdżę tą trasą swoim Forkiem i pozdrowień jak na lekarstwo; pierwszy raz pojechałem bolidem siekli i od razu się wydało :twisted::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka S-Turbo blachy LU, widzianego na skrzyżowaniu w Ożarowie koło Mazurkasa :)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :!:

 

Kurcze, codziennie jeżdżę tą trasą swoim Forkiem i pozdrowień jak na lekarstwo; pierwszy raz pojechałem bolidem siekli i od razu się wydało :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

A to swego czasu dosyć często Cię widziałem w Święcicach na skręcie do Józefowa w godzinach porannych :) Tylko że w bordowym. Fakt jest taki że w tych okolicach mało jest Subaraków choć i tak jest lepiej niż było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka S-Turbo blachy LU, widzianego na skrzyżowaniu w Ożarowie koło Mazurkasa :)

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :!:

 

Kurcze, codziennie jeżdżę tą trasą swoim Forkiem i pozdrowień jak na lekarstwo; pierwszy raz pojechałem bolidem siekli i od razu się wydało :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

A to swego czasu dosyć często Cię widziałem w Święcicach na skręcie do Józefowa w godzinach porannych :) Tylko że w bordowym. Fakt jest taki że w tych okolicach mało jest Subaraków choć i tak jest lepiej niż było :mrgreen:

 

Jestem jeszcze ja. :mrgreen:

Masz rację, mało kiedy mam okazję zamachać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile później widziałem Legaca pick-up?! biały, przód jakby turbodziadka a tył nie wiadomo czego :P

 

Pewnie Subaru Baja.

Subaru-Baja.jpg

To nie była Baja. Przód starego Legacy a tył przerobiony. Chyba że to coś bardzo podobnego bo z dość daleka go widziałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla zielonego Forestera ze świnką spotkanego wczoraj ok 18-19 w Warszawie jak dobrze pamiętam na Puławskiej (nie znam zbyt dobrze Warszawy, pierwszy raz się wypuściłem w miasto :) )

 

jak jeszcze jesteś w W-wie, to sie wypuść dzisiaj na spota warszawskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to swego czasu dosyć często Cię widziałem w Święcicach na skręcie do Józefowa w godzinach porannych Tylko że w bordowym.

 

 

a to się zgadza :idea: Już sobie przypomniałem forumowicza machającego z roweru :wink:

 

tą samą trasą jeszcze śmiga forumowicz granatowym Outbackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była Baja. Przód starego Legacy a tył przerobiony. Chyba że to coś bardzo podobnego bo z dość daleka go widziałem :wink:

 

ktos się chwalił takim pick-upem tu na forum.

 

oooo mam:

viewtopic.php?f=23&t=151000&p=1533457&hilit=pick#p1533457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...