Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla fanatyków mojego Subaru i chcieli się brać i słuchać dźwięku boxera :D od świateł na Radzymińskiej przed Orlenem do Radzymińskiej z Łodygową :D Cała przyjemność po pracy z mojej strony 8) No i jutro złoty felunek :D Mam nadzieję, że dystanse będą ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Imprezy STi Blue Mica z różową trzodą na lusterku ,

nr rej WPI xEAx, który to jakoś ostatnio często odwiedza moje Osiedla (Józefosław/Alaski).

Czyżby nowy sąsiad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI, z którym przejechaliśmy dziś trasę B-stok > W-wa.

Trzeba poszukać na forum Golfa tego zawodnika co nas jednym susem wyprzedził :wink:

Napisz na PW te najbliższe terminy Felixa w EVO - może podjade sie zapoznać :-)

 

Czesc Michal.

Wielkie dzieki za wspolna droge z Bstoku do Stolycy. Golf jechał wszystkiem :D

 

Pozdro Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI, z którym przejechaliśmy dziś trasę B-stok > W-wa.

Trzeba poszukać na forum Golfa tego zawodnika co nas jednym susem wyprzedził :wink:

Napisz na PW te najbliższe terminy Felixa w EVO - może podjade sie zapoznać :-)

 

Czesc Michal.

Wielkie dzieki za wspolna droge z Bstoku do Stolycy. Golf jechał wszystkiem :D

 

Pozdro Mariusz

 

No proszę, moja częsta trasa. Pozdrawiam zatem bywalców moich rewirów. :wink: Mam nadzieję do zobaczenia kiedyś tamże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla własciciela zielonego forka II oświniaczony z każdej strony-co to stoi codziennie pod Carrefourem w Bolesławcu.Gdzież pracuje ten osobnik-bo na bank pracownik:)

 

Na Lubinskich tablicach. :wink:

Posiada jakiś sklep w pasażu Tesco w Jelonce. Nie wiem, czy nie związany z fotografią.

W Bolesławcu widocznie też. to forumowicz Seb_ek

 

-- 6 kwi 2012, o 11:43 --

 

Dzisiejsze pozdrowiska dla srebrnej, oświniaczonej lodówy, która stała zaparkowana powyżej os. Rózyckiego w Mysłowicach(godz.11:30) oraz dla niebieskiego lanosa, którego mijałem w KACE na Jankego(godz. 12:20)

 

 

DOKŁADNIE TAKIE ŁO CUŚ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Forestera który obmachał mnie na Mirkowie przy fabryce ok.18 :D

Odpozdrawiam :mrgreen:

 

Ja się pytam tylko gdzie jesteś świnia forumowa na lusterku :?: :roll: :shock: :P

 

 

Trzeba świnię kupić - to prawda. Mam nadzieję że następnym razem będzie na miejscu. :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego coupe spotkanego godzinę temu na Maczka. Dzięki za "pokaz sił" :twisted: - w efekcie jadąca za mną żona przychyliła się do zwiększenia wydatków na obecne jeździdło. Cytując jej słowa "Ooo Subaru. Patrz jaki ładny kolor! I koła też fajne." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Miss Natty Dread w nowym białym sti sedan NO... na Wisłostradzie. Bez odmachania. Hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemnego turbodziadka z wiśniowymi zderzakami i zielonym liściem (blachy łódzkie), który przemieszczał się dziś po południu DK8 w stronę Warszawy. Jechałem jeden samochód za Tobą szatańską Octavią Turbo :mrgreen:

 

Pozdrawiam również Forka w bliżej nieokreślonym zgnitym kolorze, zderzak z wersji Sport, biała świnia na lustrze na drodze między Nadarzynem, a Pruszkowem.

 

I taki klasyk czyli wszelkie Subaraki słyszane w okolicy Dworca Centralnego. Wieczorem efekt jest genialny, ruch się uspokaja, robi się ciszej, zapada zmrok, a tylko echo niesie najpiękniejszy dźwięk na świecie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...