Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj dla wiśniowej imprezy old age z którą się mijałem koło godziny 9:00 na ulicy Baletowej. Kiwka była :D oraz dla czarnej imprezy chyba blob z różowymi znaczkami na spoilerze z którą się mijałem na ulicy dolnej koło godziny 17:30 - 18:00. Kiwka też była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forka 2,5 xt ze świniakiem na lusterku wjeżdżającego kole 11 na parking przy klifie.

 

Odpozdrawiam w imieniu mojego wuja i ciotki, którzy dzisiaj byli tam na zakupach. Na forum ich nie ma, ale często dopytują się, co tu u nas słychać... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z niedzieli,dla dwóch właścicieli Imprez GT co to pojawiły się na masowym spędzie (niektórzy nazywają to zlotem) na lotnisku w krzywej.

Oczywiście osoby wypytane co i jak i: niebieskim przyjechała dziewczyna co autko od brata pozyczyła,a białym gość co świeżo kupił i będzie przekładał itp.Jedna i druga osoba nieforumowa,ale...pozdrawiam :mrgreen:

 

p.s. szukałem powodu aby foto wrzucić,bo takie autka są zawsze mile widziane :twisted:

 

-- Śr kwi 04, 2012 7:49 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej, oświniaczonej Tribeci dzisiaj około 17-18 na wyjeździe z Wisły - machałem, ale nie wiem, czy zostałem odmachany :P

 

Ja nie jestem z Tribeci ale cię serdecznie pozdrawiam, przejeżdżałeś z kumplami przez Strumień o 16'45 prawda :?:

Ja byłem "Inkoguto" jak to się mówi na forum (nie w subaru) dlatego nie trąbiłem ani nie dawałem znaków specjalnych. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki jasnego lanosa, którą widziałem dzisiaj na Rosoła około 8.00.

Była świnka na klapie, ale taka jakaś inna - niby wściekła ale z innymi brwiami - a w zasadzie jedną brwią bo połączoną. :?:

Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem z Tribeci ale cię serdecznie pozdrawiam, przejeżdżałeś z kumplami przez Strumień o 16'45 prawda :?:

Ja byłem "Inkoguto" jak to się mówi na forum (nie w subaru) dlatego nie trąbiłem ani nie dawałem znaków specjalnych. :mrgreen:

 

A prawda, prawda ^^ Studencki powrót z Gliwic, akurat znajomego na Strumień odwoziłem... trzeba było klaksonić i mrugać, może bym się wtedy "ocykał"... :P

 

Ogółem, na trzy osoby w aucie dwie już zadeklarowały pragnienie zakupu Imprezy :mrgreen:

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...