Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, jkarp napisał:

no ale dziewczyna wychodzi skąd? czy wysiada - z tego zepsutego? niespojnie opisane jak na dowcip z puenta. czasem śmieszą mnie demotywatory przez nieudolność przekazu i z powodów zupełnie innych niż zamierzali default_smile.png

 

 

Nie pogrążaj się :mrgreen:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jkarp napisał:

no ale dziewczyna wychodzi skąd? czy wysiada - z tego zepsutego? niespojnie opisane jak na dowcip z puenta. czasem śmieszą mnie demotywatory przez nieudolność przekazu i z powodów zupełnie innych niż zamierzali default_smile.png

 

 

a skąd ma wychodzić ze sklepu, więzienia czy czego? A skąd by nie wychodziła to chyba zrozumiałe że wsiada do tramwaju który podjeżdża z tyłu (z tyłu tego zepsutego żeby nie było)

jak napisze że jadę na wakacje do Australii to uznasz że jadę rowerem, samochodem czy czym? Czy normalnie na logikę przyjmiesz że jednak podróż nie będzie odbywała się wyłącznie pojazdami kołowymi, tylko również statkiem bądź samolotem;)

:P

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się lepiej, to JEDEN pojazd, wieloczłonowy.

no widzę. tylko nie widzę związku pomiędzy obrazem a tekstem. obraz też słabo mówi. zwłaszcza że napisano, że do drugiego pojazdu, jak ktoś tez tu zauważył. rozumiem sytuację ale jako dowcip to musi być odpowiednio podany.po prostu nieumiejętny przekaz. jak zwykle w demotywatorach przegadane, albo tekst albo obraz jest zbędny.    

mam nadzieję że tymi dywagacjami rozluźniam atmosferę default_smile.png

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...