Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.thumb.png.b3a2204406d81851991c030730c6c771.png

 

 

 

3 godziny temu, Aga napisał:

Eeeeetam, typowy fake news. nie wystawił mandatu, tylko zostawił karteczkę z podziękowaniem za dobry żart. :P

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aga napisał:

 

"...zrobiłeś mi dzień..." - brawo tłumacz :D

 

I shall release a peacock...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Fala napisał:

"...zrobiłeś mi dzień..." - brawo tłumacz :D

 

I shall release a peacock...

 

 

Nie zdajemy sobie sprawy ile "wiadomości" jest obecnie automatycznie tłumaczonych czy wręcz automatycznie wytwarzanych z danych źródłowych.

Na początku roku sporą "karierę" w środowisku inwestorów zrobił komentarz bota do sesji giełdowej, która się nie odbyła (po prostu 2 stycznia był na GPW dniem wolnym od notowań). Bot miał nawet pewne cechy ludzkie, imię i nazwisko, może nawet konto na Facebook'u ;) 

 

DSkPb-BX4AIQhHS.jpg:large 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bros napisał:

U nas mamy troszkę inny klimat ;) ale ... coś w tym jest ;)

 

knock knock 

 

U nas mało kogo stać jeździć takim autem jakby faktycznie chciał, stąd ta moda w dużej mierze przerzuciła się na hondy, zajechane bety i inne tanie wozidła ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ericsson napisał:

 

U nas mało kogo stać jeździć takim autem jakby faktycznie chciał, stąd ta moda w dużej mierze przerzuciła się na hondy, zajechane bety i inne tanie wozidła ;) 

 

W Belgii Subaru ma dosc slaba reputacje. Calkiem niedawno byla sprawa napadow, gdzie sprawcy poruszali sie subaru:

http://www.dhnet.be/regions/charleroi-centre/37-mois-et-12-ans-de-prison-pour-les-braqueurs-du-gang-a-l-imprezza-525e73c03570225c19f03f39

Kilkanascie lat temu sprawa byla podobna - gang poruszal sie impreza gt, w tamtych czasach policja miala duze problemy zeby ich zlapac. Kiedy w koncu sie udalo, a samochod zostal zarekwirowany i pozniej wystawiony na aukcje - kupil go ksiaze Laurent ("czarna owca rodziny krolewskiej") "bo byl szybki":

http://www.lchr.org/a/39/h/bel_laur_subaru.jpg

Czlowiek lubi fajne samochody :)

https://www.vroom.be/nl/nieuws/de-sportwagens-van-prins-laurent

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, chojny napisał:

 

Sporo materiałów z Polski ;)

 

dokładnie :)

 

Ja generalnie nadal jestem dość świeży w środowisku Subaru, ale nawet na tym forum wielokrotnie czytałem o walce Subaru vs. Evo (i dość trafnym spostrzeżeniu, że Imprezy kupują ci, których nie stać na EVO ;) ), porównaniach głośności wydechów (na szczęście nikomu nie zależy na pluciu ogniem, choć gdyby dobrze poszukać ... ;) ), i innych sprawach przedstawionych w nagraniu. 

 

Poza tym .... jestem rajdowym dzieciakiem, który nigdy nie dorośnie ;) a widząc jak bardzo ubłocone jest moje subaru - tłumaczę sobie, że na OSie (w którym zapewne nigdy nie wystartuję) też by się ubrudziło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...