Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, czekker napisał(a):

 

I dlatego najlepiej zawsze parkować na samym końcu parkingu:

-  dużo wolnych miejsc

-  nikt nie obije Ci karoserii

-  przy okazji zrobisz trochę dodatkowych kroków dla sportu

-  nie spotkasz patologii

:ok:

 

Nie sprawdza się, przynajmniej u mnie, zawsze jadę na koniec, a potem zawsze ktoś musi stanąć obok :facepalm:

  • Lajk 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Guliwer napisał(a):

Nie sprawdza się, przynajmniej u mnie, zawsze jadę na koniec, a potem zawsze ktoś musi stanąć obok :facepalm:

kiedyś właśnie o tym pisałem, zawsze jak znajdziesz najbardziej opuszczone miejsce na parkingu, milion kilometrów od wejścia, jak wracasz, koło Ciebie będzie stał jakiś czesiek do tego zaparkowany tak, że ledwie otworzysz drzwi :biglol:

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda - wczoraj na parkingu pod centrum handlowym, pomimo że stanąłem daleko od wejścia do środka i jakichkolwiek innych samochodów, nie zdążyłem nawet wysiąść a już się pchał koło mnie dziadek w oplu. To jest niewiarygodne jak bardzo ludzie potrzebują mieć punkt odniesienia w postaci drugiego auta, żeby w ogóle zaparkować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, suberet napisał(a):

Wy na poważnie z tym parkowaniem daleko, byle  samotnie??? 

A ja zawsze myślałem, że tam parkują ludzie na maxa wystraszeni i na maksa nie potrafiący jeździć i parkować. 

tu bardziej chodzi o to że czasami stoją tak zaparkowani że masz miejsce na 3/4 samochodu, i się nie wciśniesz, albo stoją pomiędzy miejscami i trzeba parkować na linii, więc lepiej jechać daleko i mieć spokój.

też trochę w tym wszystkim jest żartów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, suberet napisał(a):

Wy na poważnie z tym parkowaniem daleko, byle  samotnie??? 

A ja zawsze myślałem, że tam parkują ludzie na maxa wystraszeni i na maksa nie potrafiący jeździć i parkować. 

Tak daleko parkują ci co lubią podziwiać swoje auto i cieszyć się jego widokiem ;)

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czekker napisał(a):

I dlatego najlepiej zawsze parkować na samym końcu parkingu:

-  dużo wolnych miejsc

-  nikt nie obije Ci karoserii

-  przy okazji zrobisz trochę dodatkowych kroków dla sportu

-  nie spotkasz patologii

:ok:

To nie jest gwarancja sukcesu. Sam staram się parkować z dala od innych. Kilka razy już miałem taką sytuację, że jakiś jełop zaparkował tak blisko mnie, że drzwi ciężko było otworzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Turbo napisał(a):

To jest niewiarygodne jak bardzo ludzie potrzebują mieć punkt odniesienia w postaci drugiego auta, żeby w ogóle zaparkować. 

 

Ludzie kierują się powszechnie instynktem stadnym, a przykład z parkowaniem to tylko jeden z licznych objawów tego zjawiska  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...