Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak gupie, że ten... 

 

:mrgreen:

FB_IMG_1704145888535.jpg

  • Super! 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, niebieskiultras napisał(a):

 Kobiety w ZK są gorsze od facetów

Jak się o tym przekonałeś na własnej skórze czy z legend : DDD może to nie jest prawda, może nie mogą się wygadać itd i tak odreagowują, a może popadłeś na zła fazę książnicą : P

 

A ja mam ogłoszenie. Sprzedam i nie wiem czy działa dobry, jestem Nowy i Niegrzeczny : D

 

128778561_3393042030751343_8770690985927890266_n.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sykatore napisał(a):

Jak się o tym przekonałeś na własnej skórze czy z legend : DDD może to nie jest prawda, może nie mogą się wygadać itd i tak odreagowują, a może popadłeś na zła fazę książnicą : P

Pracuje w jednym z większych kryminałów w Polsce ;)

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość w eleganckiej, drogiej restauracji zauważył, ze kelner, który prowadzi ich do stolika ma w kieszeni łyżki. Z początku nie zastanowiło go to, ale gdy usiadł przy stoliku, zobaczył, ze kelner obsługujący jego stolik również ma łyżki w kieszeni. Inni kelnerzy na sali także. Poprosił kelnera bliżej i spytał:

- Po co wam łyżki w kieszeniach?

Kelner odpowiedział:

- Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie konsultingowej zrobienie analizy procesów. I wyszło, że średnio co trzeci klient zrzuca łyżkę ze stołu. Przez co trzeba iść do kuchni i przynieść świeżą. Dzięki temu, ze mamy łyżki pod ręka zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70.3%.

Klient zrozumiał, ale wkrótce zobaczył, ze każdy kelner ma przy spodniach cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do paska, a drugi znika wewnątrz rozporka. Zaciekawiony przywołał kelnera i zapytał:

- Zauważyłem, ze każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co on wam?

Kelner:

- Nie każdy jest tak spostrzegawczy jak pan. Ale skoro pyta pan, to wyjaśniam - również ten łańcuszek zaleciła nam firma konsultingowa. Wie pan mam go przyczepionego do ... no wie pan. Gdy idę do toalety, to rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszkiem, dzięki czemu, po oddaniu moczu nie musze myc rak i wydajność wzrasta o 30%. Gość pokiwał ze zrozumieniem głową, ale zaraz wyjawił swa następną wątpliwość:

- Dobrze. Rozumiem, ze wyjmuje pan łańcuszkiem, ale jak można się nim posłużyć do schowania? Jak wkłada się go z powrotem?

Na to kelner rozglądnął się i po cichu powiedział:

- Nie wiem jak inni, ale ja łyżką.

  • Super! 2
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, koziolek napisał(a):

Trochę nie ta pora roku ale, zgadzacie się?

 

Rowerzyści są OK - rowerzyści nie utrudniają życia innym użytkownikom. 
Pedalarze NIE SĄ OK - pedalarze myślą, że są alfa i omega na drodze i odwalają maniane, utrudniają życie innym użytkownikom itd. 

 

Przynajmniej ja tak dziele te grupę. ;)

  • Super! 3
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, thomson0073 napisał(a):

Rowerzyści są OK - rowerzyści nie utrudniają życia innym użytkownikom. 

spotkałem na swojej drodze może 5% rowerzystów (tak, wartość wyciągnięta z pupy)

reszta to właśnie pedalarze którzy nie mają pojęcia o przepisach ruchu drogowego bo żaden z nich nie miał styczności z przykładowo - kursem prawa jazdy, ale mają pełne prawo poruszania się w ruchu drogowym.. przecież to jest abstrakcja :D

 

ale nie o tym bo t ona rozluźnienie a nie zagęszczenie

image.png.644e7d88de237e4a38f14472fce3af7e.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...