Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Kristofor napisał:

Dziś zatankowałem za 604,98 zł. brutto. Następnym razem powiem: poproszę 95 tak do 1000 zł....

Nie wiem czy to rozluźni atmosferę, ale mogę tankować i po 15 zł za litr, byle nie napełniać kieszeni Putina... mogę nawet przesiąść się na rower (idzie wiosna) i te 5 km do pracy przepedałować (nie mylić z sympatią dla...), ale w tej kwestii trzeba się zjednoczyć. Podejrzewam, że Putin jest w stanie nawet obniżyć cenę paliw kopalnych, byle utrzymać rynki zbytu, a - jak znam życie - ekonomia może wygrać z rozsądkiem.      

  • Super! 6
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hak64 napisał:

Nie wiem czy to rozluźni atmosferę, ale mogę tankować i po 15 zł za litr, byle nie napełniać kieszeni Putina... mogę nawet przesiąść się na rower (idzie wiosna) i te 5 km do pracy przepedałować (nie mylić z sympatią dla...), ale w tej kwestii trzeba się zjednoczyć. Podejrzewam, że Putin jest w stanie nawet obniżyć cenę paliw kopalnych, byle utrzymać rynki zbytu, a - jak znam życie - ekonomia może wygrać z rozsądkiem.      

A ludzie nadal tankują na stacjach Amic...:facepalm:

Nie wiedzą, że one ruskie?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




 

11 godzin temu, hak64 napisał:
Nie wiem czy to rozluźni atmosferę, ale mogę tankować i po 15 zł za litr, byle nie napełniać kieszeni Putina... mogę nawet przesiąść się na rower (idzie wiosna) i te 5 km do pracy przepedałować


Uwielbiam takie [edycja moderatora].
Nie rozluźniło a wręcz mnie [edycja moderatora].
Ty możesz to wszyscy mogą a wręcz powinni!
No ja nie mogę, do pracy mam 30km w jedną stronę, codziennie wożę ojca na rehabilitację po 15km w jedną stronę a na rower go raczej nie wezmę.
Dziennie robię 100km i nie uśmiecha mi się płacić już 7 za litr a co dopiero 15.
Także jak chcesz płacić 15 za litr to może znajdź obok siebie kogoś, kto już tankując za 7 ma ciężko i płać za jego paliwo. Będziesz płacił tyle ile chcesz a jeszcze komuś pomożesz.


 

Edytowane przez Aga
wykropkowane wulgaryzmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, maross napisał:

Uwielbiam takie [edycja moderatora].
Nie rozluźniło a wręcz mnie [edycja moderatora].
Ty możesz to wszyscy mogą a wręcz powinni!
No ja nie mogę, do pracy mam 30km w jedną stronę, codziennie wożę ojca na rehabilitację po 15km w jedną stronę a na rower go raczej nie wezmę.
Dziennie robię 100km i nie uśmiecha mi się płacić już 7 za litr a co dopiero 15.
Także jak chcesz płacić 15 za litr to może znajdź obok siebie kogoś, kto już tankując za 7 ma ciężko i płać za jego paliwo. Będziesz płacił tyle ile chcesz a jeszcze komuś pomożesz.

A mnie [edycja moderatora]  ta odpowiedź. Powody sytuacji są znane. A jak się tak nie podoba to kałacha do ręki i przegonić putina z Ukrainy.

Edytowane przez Aga
Wulgaryzmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aga napisał:

Jak będziecie tu dalej spamować o wojnie, cenach paliw i covidzie to zamknę ten watek.

 

Czemu zaraz zamykać najlepszy wątek na TF? ;)

Rozdaj kilka pasków na "rozluźnienie" emocji i będzie spokój  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GREGG napisał:

 

Czemu zaraz zamykać najlepszy wątek na TF? ;)

Rozdaj kilka pasków na "rozluźnienie" emocji i będzie spokój  

Już dwa poszły przed chwilą ;)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...