Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Fala napisał:

Państwo wyznaniowe, milicja obyczajowa.
No chyba, że to fejkożart - to piątka z plusem  :biglol:

 

https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25368889,ksiadz-w-belchatowie-wezwal-policje-bo-13-latek-wyplul-komunie.html

 

73144040_1162262087312371_4755952986352517120_n.jpg

  • Lajk 1
  • Do kitu 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 14:35, Fala napisał:

Państwo wyznaniowe, milicja obyczajowa.
No chyba, że to fejkożart - to piątka z plusem  :biglol:

 

https://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,25368889,ksiadz-w-belchatowie-wezwal-policje-bo-13-latek-wyplul-komunie.html

 

Skoro afera jest 9 to, że "wypluł Pana Jezusa", to dlaczego księdza nie aresztowano za potencjalne morderstwo i kanibalizm? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, hak64 napisał:

Zakład karny 2020.

- Ziom za co siedzisz?

- Na mszy niedzielnej nie byłem.

- I za to pucha?

- No nie, zawiasy, ale odwiesili... bo księdza po kolędzie nie wpuściłem... 

 

W sumie niby śmieszne, a niby tragiczne, bo gdybym tak wszedł do meczetu i napluł na jakiś ich święte cośtam, to wyborcza i inne lewicowe media pierwsze dostały by histerycznej sraczki o "mowie nienawiści".

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, radnor napisał:

 

W sumie niby śmieszne, a niby tragiczne, bo gdybym tak wszedł do meczetu i napluł na jakiś ich święte cośtam, to wyborcza i inne lewicowe media pierwsze dostały by histerycznej sraczki o "mowie nienawiści".

Problem nie tkwi w takiej, czy innej opcji politycznej, czy nawet światopoglądowej. Jest znacznie szerszy, a nikt zdaje się tego nie dostrzega, albo celowo podsyca ogień interpretując zdarzenie na własny użytek. W każdym społeczeństwie znajdą się jednostki aspołeczne, anormalne, czy zdegenerowane. Znajdą się też osobnicy nadwrażliwi, bądź przesadnie umoralnieni. Każdy incydent może być więc różnie i indywidualnie odbierany. Jeśli zatem ktoś wejdzie do Urzędu miasta, komisariatu, czy kościoła i pod drzwiami się wypróżni, dla jednych może to być przejaw anarchii, degeneracji, czy braku norm etycznych, zaś dla samego sprawcy mogła to być kwestia konieczności, ratunek przed zafajdaniem gaci.    

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, radnor napisał:

 

W sumie niby śmieszne, a niby tragiczne, bo gdybym tak wszedł do meczetu i napluł na jakiś ich święte cośtam, to wyborcza i inne lewicowe media pierwsze dostały by histerycznej sraczki o "mowie nienawiści".

 Przecież tu nikt obcy nie wszedł do kościoła.

To może postaw pytanie, co by się stało gdyby muslim wszedł do meczetu i zrobił coś brzydkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lojszczyk napisał:

 Przecież tu nikt obcy nie wszedł do kościoła.

To może postaw pytanie, co by się stało gdyby muslim wszedł do meczetu i zrobił coś brzydkiego?

 

Zdefiniuj "obcy"? A może żaden z niego katolik, założył się z kumplami że wyniesie wafelek i nasika na niego na youtuba? Wczoraj niby wypluł bo ząb go bolał, dzisiaj już czytałem że "schował do kieszeni".. Sam miałem kiedyś 13 lat i jakoś nie wierzę, że cały kraj uwziął się na niewinnego, wzorowego ucznia w tym przypadku. A gdyby muslim wypluł i  wyniósłby z meczetu jakieś święte cośtam, to pewnie skończyłby jak redakcja Charlie Hebdo za śmieszne komiksy..

 

 

Przykład inny - wisi sobie tęczowa flaga na ulicy (co jak najbardziej popieram), jakiś 13-letni gówniarz "chowa ją do kieszeni". Łojezu, co to się dzieje w tym kraju, ile hejtu w ludziach, dzwońcie po policję, faszyzm, nazizm, ratuj się kto może.

 

 

No albo wszyscy, albo nikt. I piszę to jako ateista, antyklerykał, a wogóle to chyba nie ten wątek i zaraz nam paski polecą. :)

 

 

 

 

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hak64 napisał:

 Człowiek wraca sobie spokojnie do domu po piątkowej imprezie, a musi uważać żeby jakiś cham mu na rękę nie nadepnął...

 

4x4. nawet reduktor zapinał, bo łokcie nie za czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, radnor napisał:

 

Zdefiniuj "obcy"? A może żaden z niego katolik, założył się z kumplami że wyniesie wafelek i nasika na niego na youtuba? Wczoraj niby wypluł bo ząb go bolał, dzisiaj już czytałem że "schował do kieszeni".. Sam miałem kiedyś 13 lat i jakoś nie wierzę, że cały kraj uwziął się na niewinnego, wzorowego ucznia w tym przypadku. A gdyby muslim wypluł i  wyniósłby z meczetu jakieś święte cośtam, to pewnie skończyłby jak redakcja Charlie Hebdo za śmieszne komiksy..

 

 

Przykład inny - wisi sobie tęczowa flaga na ulicy (co jak najbardziej popieram), jakiś 13-letni gówniarz "chowa ją do kieszeni". Łojezu, co to się dzieje w tym kraju, ile hejtu w ludziach, dzwońcie po policję, faszyzm, nazizm, ratuj się kto może.

 

 

No albo wszyscy, albo nikt. I piszę to jako ateista, antyklerykał, a wogóle to chyba nie ten wątek i zaraz nam paski polecą. :)

 

 

 

 

 A bierzesz pod uwagę, że ktoś go zmusza do kościoła o on nie chce?

Ja synowi dałem wolną rękę zaraz po pierwszej komunii.

Sam przestałem uczestniczyć w życiu religijnym z kilku powodów. Ostanim powodem było, że ksiądz udzielający komunii chwiał się na nogach i śmierdział alkoholem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lojszczyk napisał:

 A bierzesz pod uwagę, że ktoś go zmusza do kościoła o on nie chce?

Ja synowi dałem wolną rękę zaraz po pierwszej komunii.

Sam przestałem uczestniczyć w życiu religijnym z kilku powodów. Ostanim powodem było, że ksiądz udzielający komunii chwiał się na nogach i śmierdział alkoholem.

 

To też możliwe, nie znamy całej sytuacji, dlatego nie hejtuję żadnej ze stron. Swojego dziecka nie ochrzciłem, przez ostatnie 10 lat w kościele byłem ze 4 lata temu obejrzeć Sagrada Familia od środka, więc naprawdę nie mam interesu w obronie watykańskich wyciągaczy pieniędzy. Ale patrząc na to co się w PL dzieje "z zewnątrz" widzę przerażający hejt na wszystko co katolickie, chrześcijańskie i ma jakikolwiek związek z historią, przy nawoływaniu do bezkrytycznego otwierania granic dla ludzi urządzających publiczne lincze za publiczne pocałunki w swoich krajach pochodzenia. To się dobrze nie skończy, czego moim zdaniem dowodem jest kolejna sromotna porażka lewicy w wyborach, no ale co ja tam wiem.

 

 

A teraz serio kończę marudzenie, zanim wkroczy moderator. :)

 

 

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...