Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

w nowym numerze polskiej edycji "TOP GEAR" jest opis/prezentacja Imprezy GT - wreszcie... :smile:

 

właśnie wróciłem z sobotniego przelotu i w "paśniku" zakupiłem TG. Artykuł jest naprawdę świetny ale może być trochę niezrozumiały dla tych, którzy nie mieli do czynienia z GTkiem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze podoba sie Wam material w TG. Owszem, jest zdecydowanie dla tych, ktorzy czuja klimat; zreszta inni nie powinni IMO kupowac GT-kow, bo sie rozczaruja.

 

Chcialem oddac hold samochodowi, dzieki ktoremu 10 lat temu wciagnalem sie w swiat AWD+T i jednoczesnie absolutnie najlepszemu modelowi, jaki dotad stworzylo Subaru. Jako zdeklarowany fan Evo, w ogole dziele Subaru na GT-ki (jedyne warte zainteresowania) oraz wszystkie inne :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k@mil, miło widzieć na Forum :) Artykuł pierwsza klasa :idea: Tak przypuszczałem, że autor musiał mieć dłuższy czas do czynienia z GT bo "laik" nie wyczułby wszystkich wad i zalet starych Gtków.

 

w ogole dziele Subaru na GT-ki (jedyne warte zainteresowania) oraz wszystkie inne :wink: .

 

Szkoda, że to nie dział techniczny bo dałbym Ci "pomuka" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k@mil, żeby nie było - się powtórzę :wink:

 

bardzo fajny ten tekst w top gear autor kamil dłutko - gratki

 

i to już ze dwie strony temu :cool: fajne, że to właśnie w top gear - jakoś nie wyobrażma sobie tego tekstu w 'autoświecie' :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) w ogole dziele Subaru na GT-ki (jedyne warte zainteresowania) oraz wszystkie inne :wink: (...)

he he he, i to w zasadzie wszystko, co o Subarakach wiedziec trzeba :idea::mrgreen:

 

ludzie, zlitujcie sie - niech ktos zeskanuje ten artykul i przesle mi to, PLIZ :!:

nie mam mozliwosci tego kupic...

(uprzedzajac zarzuty: do wlasnego/niepublicznego uzytku kserowac/skanowac/w inny sposob kopiowac materialy z prasy/ksiazek/etc. MOZNA :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, zlitujcie sie - niech ktos zeskanuje ten artykul i przesle mi to, PLIZ

nie mam mozliwosci tego kupic...

 

sie podlaczam-podlanczam :idea:

 

Tolek, spokojnie, bede mial ten numer... siostra sie przydaje czasem jednak :twisted:

chociaz, jak ostatnio poprosilem o kupno gt czy jakiegos innego 'wies-tuning' periodyka, walnela mi focha, ze tam same gole baby byly... czyli nie po jej linii zainteresowan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten numer TG, artykuł przeczytałem (bardzo klimatyczny) i na mini spocie przekazałem bratu Apal, który właśnie jest w trakcie poszukiwań Imprezy GT.

 

Hehe, to już wiem, kto ma zrobić skana :twisted::mrgreen: :wink: .

 

Postaram się :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten numer TG, artykuł przeczytałem (bardzo klimatyczny) i na mini spocie przekazałem bratu Apal, który właśnie jest w trakcie poszukiwań Imprezy GT. Zadziała dodatkowo motywująco :mrgreen:

 

Teraz to chyba wychodzi z dołka psychicznego po oglądnięciu ostatniego okazu. Mam nadzieję, że trochę go podleczyliśmy wieczorem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten po wieś tuningu?

 

Oprócz tego, że samochód wyglądał jak po czterech turkach, jechał jakby na pokładzie miał 5 osób + przyczepkę z burakami, hamował jak motocykl żużlowy i był poobijany z każdej strony (mimo tego, że już raz był cały malowany), to jeszcze ktoś mu tjunink optyczny zrobił, który jak słusznie Tomir określił, był najmniejszym problemem. :lol: Za to wszystko jednak mamy promocyjną cenę...19kpln za MY94. :cool:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo tego, że już raz był cały malowany

 

UWAGA< UWAGA < UWAGA !!

 

Na kolor niebieski z palety .................SUUUU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZUKI :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jeszcze mi się gęba śmieje na wspomnienie tego dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k@mil, szacun :!:

Wróciłem właśnie z empiku z TG. RA fajny, całego artykułu jeszcze nie przeczytałem, ale... ten brelok na zdjęciu to przegięcie... :twisted: :roll:

 

No i gdzie świnki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale... ten brelok na zdjęciu to przegięcie...

 

sie zdziwilem, jak zobaczylem... :mrgreen:

ale artykul rewela, k@mil gratuluje, swietnie napisane :!:

 

No i gdzie świnki?

a o grypie ty slyszal, aa? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, tekst daje rade. Forek to nie Impreza co prawda, ale turbo Subaru jak najbardziej i w Jodlowniku pokazal, na co go stac, a zgrzytal, trzeszczal, stukal, warczal i smierdzial kazdym rodzajem oleju, jaki tylko ma zalany. No i WRX uciekl mi nie mogl, a STI ledwo nadazal :twisted:

 

Ten tekst rozgrzeszyl mnie nawet z ostatnio wydanych 6 kolek na skrzynie i wisko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...