Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Kim jest ten Marcin Napieraj? Brzmi tak jak by czytal forum.

Wydaje mi sie ze w tabelce jest kilka bledow, v-max 209km/h? Z tego co wiem to v-max jest elektronicznie ograniczony do ~230km/h. Przyspieszenie troche slabe, WRX'y 265 byly juz kilka razy zmierzone 4.7-4.8 0-60mph.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest ten Marcin Napieraj? Brzmi tak jak by czytal forum.

Wydaje mi sie ze w tabelce jest kilka bledow, v-max 209km/h? Z tego co wiem to v-max jest elektronicznie ograniczony do ~230km/h. Przyspieszenie troche slabe, WRX'y 265 byly juz kilka razy zmierzone 4.7-4.8 0-60mph.

 

To są dane, które podaje SIP: specyfikacja WRX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On tylko czyta co mu każą. Mółby jenak zmienić ten kpiący tempr głosu...

Fakt ... mógłby :evil: też mnie to wkurza... taki "łogólnie męcący jest" :lol:

 

Ale myślałem kiedyś o takim "numerze" :

Jak słychać, realizator dźwięku, zmienia tembr głosu zatrzymanego dla ochrony danych osobowych, tak aby nie był rozpoznawalny. Tzn. najczęściej go obniża ... Ciekawe jakby sobie poradził z realizacją dźwięku, gdyby zatrzymany, celowo, w trakcie rozmowy, sam modulował swój głos - tzn. raz mówił nisko, raz piskliwie :mrgreen:

Ja bym na pewno spróbował tak zrobić :mrgreen: Ciekawe tylko, czy producent programu, miałby też takie poczucie humoru .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtórka... a narrator zawsze ma ostatnie słowo do powiedzenia, ale najbardziej jestem ciekaw jego stylu jazdy, czy zwalnia na każdej 30 :twisted:

 

Widziałeś kiedyś Knapika? Ciepły dziadzio z lekkim zezem i ferajną kotów w domu. Lubiłem go do czasu aż zaczął czytać w "Uwaga Pirat!".

 

do tego GTI naprawdę daje rade.

 

Do tego skrzynia DSG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś kiedyś Knapika? Ciepły dziadzio z lekkim zezem i ferajną kotów w domu. Lubiłem go do czasu aż zaczął czytać w "Uwaga Pirat!".

Knapik i jego wóz:

mój ulubiony cytat: "czyli potrafie tam właśnie z prawego pasa dać szpule czy coś" - 2:30.

pozostawie to bez osobistego komentarza bo byśmy się zobaczyli za 90dni :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knapik i jego wóz:

mój ulubiony cytat: "czyli potrafie tam właśnie z prawego pasa dać szpule czy coś" - 2:30.

pozostawie to bez osobistego komentarza bo byśmy się zobaczyli za 90dni

 

smiesznie tak dopasowac twarz do znanego glosu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...