Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie w fifth gear był pojedynek imprezy wrx i golfa gti... golf niby wygrał :shock: :???:

 

Niestety, to prawdopodobne. Mało tego, gdybym miał do wyboru WRX 09 i GTI 09, to raczej wziąłbym VW... :roll:

 

A cóż takiego ma ten Golf w sobie, że wyżej go cenisz niż WRX-a :shock: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w fifth gear był pojedynek imprezy wrx i golfa gti... golf niby wygrał :shock: :???:

 

Niestety, to prawdopodobne. Mało tego, gdybym miał do wyboru WRX 09 i GTI 09, to raczej wziąłbym VW... :roll:

 

A cóż takiego ma ten Golf w sobie, że wyżej go cenisz niż WRX-a :shock: :?:

 

A co to, już nie można? :mrgreen:

 

Np. wygląd ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą, piszą:

 

"szybka ankieta na temat naszego zlotu

czy chcemy na zlocie rowniez Subaru? czy ma byc tylko samo EV0"

 

"to ja proponuje jeszcze zaprosić E39 club, golf III i IV no i oczywiście 206club. będzie taniej "

 

"to wogóle zróbmy ogólnopolski zlot czegokolwiek. Wszystko co ma 4 kółka a nawet 3 może przyjechać "

 

"czesie w Subaru jezdza na zloty tylko wtedy, kiedy im Wodz wyznaczy termin "

 

"Zadnych Subaru !!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knapik i jego wóz:

mój ulubiony cytat: "czyli potrafie tam właśnie z prawego pasa dać szpule czy coś" - 2:30.

pozostawie to bez osobistego komentarza bo byśmy się zobaczyli za 90dni

 

smiesznie tak dopasowac twarz do znanego glosu :wink:

 

Knapik równy gość i super profesjonalista. Praca z nim to czysta przyjemność. Natomiast ten program nudny jak flaki z olejem ;-)

 

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 5:55 pm ]

"czesie w Subaru jezdza na zloty tylko wtedy, kiedy im Wodz wyznaczy termin "

 

A to chyba niepełny cytat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcowym numerze Auto Motor i Sport było porównanie Forestera 2.0D z Audi Q5 2.0TDI i BMW X3 2.0d. Ostatnio udostępnili je na stronie internetowej:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/testy/Audi-Q5-BMW-X3-Subaru-Forester-SUV-test-porownawczy-test-7053.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest w tym coś niesłusznego ? :wink:

Oczywiście 2.5T, ma swoje słabe strony, ale nie przesadzajmy, bo artykuł jest napisany w takim tonie jakby to był silnik na poziomie awaryjności malucha.

Kto jest autorem?

Dziennikarz Auto-Światu, ale w roli eksperta występuje osoba z nie-ASO. Dodatkowo dziennikarze z tego tygodnika wiedzą techniczną niestety nie błyszczą :???: (wiem cos o tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Auto-świat - artykuł o Sti 2002-2007 i parę słów o najnowszym OBK

 

O nowym OBK napisali tak: "Wbrew obecnej modzie na sprężyste resorowanie Subaru komfortowo "płynie" lecz nie kocha zakrętów".

 

Ciekawe czy tak faktycznie jest. A w ogóle te teksty w AŚ są coraz bardziej zdawkowe i coraz mniej profesjonalne - na każdym kroku można znaleźć błędy i przekłamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, widziałem ten materiał w TVN24 i były rzeczywiście srebrne Hawk-Eye'e z parapetem, ale bez wlotu na masce, więc to chyba były N/A... :D

 

A co do "świnek" na lusterkach - też tak na początku pomyślałem, ale jak się przyjrzałem to okazało się, że to reklama Pumy - było logo Pumy i napis "Puma" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, widziałem ten materiał w TVN24 i były rzeczywiście srebrne Hawk-Eye'e z parapetem, ale bez wlotu na masce, więc to chyba były N/A... :D

 

A co do "świnek" na lusterkach - też tak na początku pomyślałem, ale jak się przyjrzałem to okazało się, że to reklama Pumy - było logo Pumy i napis "Puma" :P

 

No widzisz! Lepiej ode mnie :mrgreen: Jadłem obiad jak to leciało i się nie przyjrzłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto szkoli policjantów w Białym Stoku. Właśnie na TVN24 pokazywali srebrnego STI-aja na nr WI coś tam ze świniaczami na lusterkach!!!

 

dyzio bialystok to nie bielsko-biala :mrgreen:

 

Uuups! :oops: Rzadko tam bywam... :mrgreen:

 

No, a teraz w OPT pokazują STI-ja srebrnego MY'06 i właściciel Kamil v-ce mistrz PL w R.C.

Właśnie padły mu hamulce. Wróbel wykręcił czas tym sti 1,18. To dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj Subarak , myślę ze zrobiłbym lepszy czas, tylko Wróbel oddal mi samochód bez hamulcy ( zapowietrzony układ ) a takim już nie miałem co walczyć :)

 

No to gratki! Pierwsze kroki w mediach? Miałeś tremę? :wink:

Gdzie świnki?!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...