Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiece konkrety Panowie, z czym się nie zgadzacie :)

 

Wystarczy przeczytać post otwierający tę część wątku, by znaleźć odpowiedź :twisted::

 

Po uruchomieniu silnika Subaru Imprezy spod maski dobiega staromodny, dieslowski klekot. Brzmi tak, jak w innych japońskich dieslach w czasach debiutu technologii bezpośredniego wtrysku paliwa w popularnych autach osobowych. Hałas staje się najbardziej uciążliwy podczas jazdy po mieście

 

Ale ja przecież sam osobiście słyszałem jak klekocze na zimno. Od razu mi się odechciało tego auta :) Doszedłem do wniosku, co będę dawał za nowego 100k dawał jak dostane to samo co mam, tylko klekoczące. Zużycie paliwa mi przeszkadza zdecydowanie mniej niż klekot dyszla. Ale A3 tez klekocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wspomnianym artykule z AŚ martwi mnie oprócz, ewidetnie złej woli oraz niechęci Krasnodębskiego do opisywanej Imprezy, jeszcze jedna rzecz. Poproszono użytkownika Forestera 2.0 D (dlaczego nie Imprezy) do wyrażenia swojej opinii o samochodzie. I szanowny obywatel ten, w swojej krótkiej wypowiedzi, koncentruje się na niskim spalaniu.

Wyobraźcie sobie, proszą was o krótką charakterystykę waszego Subaraka i zaczynacie rozwodzić się jaki to jest ekonomiczny samochód. Wprowadzenie diesla do oferty Subaru spowodowało, że samochochody z pod znaku plejad kupuje coraz więcej ludzi o mentalności posiadacza Fabii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzasz sie z faktem że diesel brzmi jak diesel

 

Nie zgadzam się z określeniami sugerującymi przestarzałość techniczną silnika diesla subaru. Oczywiście autor napisał, że "brzmi JAK", ale sugestia jest tu bardzo wyraźna (brzmi jak diesel sprzed lat => jest nienowoczesny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cudownie - nie wiem tylko, co jest gorsze: to, że nie rozumiesz tego, co czytasz, czy to, że celowo wyrywasz z kontekstu, żeby udowodnić swoją tezę :roll:.

 

Dla ułatwienia zaznaczam kolorami.

 

Po uruchomieniu silnika Subaru Imprezy spod maski dobiega staromodny, dieslowski klekot. Brzmi tak, jak w innych japońskich dieslach w czasach debiutu technologii bezpośredniego wtrysku paliwa

 

Już teraz rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennik.pl/gospodarka/artic ... cjami.html

Wiadomo natomiast, że nie będzie tworzył własnej sieci sprzedaży. Pikapy Isuzu mają być oferowane przez dilerów innych marek, które w swojej ofercie nie mają podobnych produktów. Auta mogą się zatem znaleźć w sieciach Opla, Suzuki, Renault, a nawet Suburu.

Wlasciwie to chyba zly topic, bo nie wiem, co to jest Suburu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...