Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem raz fragment tego "show" przez duże "g".

Generalnie masakra, chociaż przyznam, że zobaczyć minę męża, którego żona odpowiada, jak to dopuszcza zdradę w związku i miała kilkunastu kochanków - bezcenne :roll:

Po dwóch pytaniach miałem dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było?

 

Nie wiem tylko, czy to mogę zamieścić, bo choć piszą o Zlocie Plejad, SIP-ie i subarakach, to dalej jest o Evo i dealerach Mitsu.

 

Aj, czekajcie - po co się zastanawiam. O mitsu i jego dealerach nie dość, że można pisać, to pewnie nawet trzeba. Może jeszcze pomuka dostanę? :roll:

 

:mrgreen:

 

http://www.logo24.pl/Logo24/1,85827,580 ... ursie.html

 

Czy na początku jest o WRC Fanie? On ruszał z W-wy? Tekst jest gruby :mrgreen: :

 

Na czele jechał pewien młody człowiek w skromnym renault clio, doskonale znany bywalcom internetowych dyskusji motoryzacyjnych. Teoretycznie nawet ja powinienem bez trudu go przegonić, chociaż mam chyba najwolniejszy model Subaru. Nic z tego. Nawet kierowcy wypasionych subaru imprez WRX z trudem dotrzymywali mu kroku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko, czy to mogę zamieścić, bo choć piszą o Zlocie Plejad, SIP-ie i subarakach, to dalej jest o Evo i dealerach Mitsu.

 

Aj, czekajcie - po co się zastanawiam. O mitsu i jego dealerach nie dość, że można pisać, to pewnie nawet trzeba. Może jeszcze pomuka dostanę? :roll:

 

:mrgreen:

Powinieneś jeszcze dołożyć sobie popularyzację firmy konkurencyjnej do namaszczonego przez SIP SJS, na szczęście pod koniec wspomnieli i o nim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj słuchałem powtórki programu 'Magazyn motoryzacyjny' w TOK FM, dwójki Jacek Balkan i Sławomir Paruszewski. Panowie wspomnieli o Subaru, ale akurat w negatywnym kontekście, czyli wysokich cen wynikających ze wzrostu kursu euro. Mówili o 30% wzroście ceny Imprezy 1.5 itd do pewnego momentu chyba nie rozmijali się z prawdą. No i nadszedł czas na wyczyn mojego ulubieńca czyli pana Paruszewskiego, który był ciekawy czy także jak kurs Euro spadał Subaru podawało ceny wg. kursu celnego, no i stwierdził że to pewnie nie możliwe, hmm jak by to powiedzieć, get your facts right:

mybadcover.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na początku jest o WRC Fanie? On ruszał z W-wy? Tekst jest gruby :mrgreen: :

 

Na czele jechał pewien młody człowiek w skromnym renault clio, doskonale znany bywalcom internetowych dyskusji motoryzacyjnych. Teoretycznie nawet ja powinienem bez trudu go przegonić, chociaż mam chyba najwolniejszy model Subaru. Nic z tego. Nawet kierowcy wypasionych subaru imprez WRX z trudem dotrzymywali mu kroku.

 

Przemeq, albo to o Azraelu.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obawy wzrosły, gdy zobaczyłem, że Impreza jest w charakterystycznym dla Subaru kolorze "WR Blues Minca" i ma we wnętrzu sportowe kubełki.

 

Skąd oni to wzięli :?: :shock:

 

Też się nad tym zastanawiałem. :?: I nie znalazłem odpowiedzi. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto do testu wziete zapewne z SIP... czy takie artykuly nie powinny byc autoryzowane?

 

Nie. Nic musisz autoryzowac. Biezesz odpowiedzialnosc za to co piszesz.

 

Swoja droga wystarczy, ze w Polsce trzeba wywiady autoryzowac. Straszna to glupota wystepujaca tylko w Polsce.

 

Z drugiej strony mamy dozwolony przeglad prasy, ktory w innych krajach jest zakazany, a jego naruszenie scigane z urzedu. Tak samo jak zamieszczanie, czy kopiowanie materialow w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto do testu wziete zapewne z SIP... czy takie artykuly nie powinny byc autoryzowane?

 

Nie wyobrażam sobie autoryzowania testów. :wink: I dobrze, że nie trzeba tego robić.

 

Niestety odpowiedzialność dziennikarska, o której pisał michal, też jest coraz słabsza. Myślę, że także presja czasu powoduje, że jakość testów z roku na rok jest coraz niższa. Trzeba coś pisać byle było szybko i kolorowo. Merytoryka i fakty schodzą na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś pisać byle było szybko i kolorowo. Merytoryka i fakty schodzą na dalszy plan.

 

Ale to polskie podworko. To wynik napiecia na tabelki. Nie patrzy sie na jakosc zdjec i publikacji, tylko na ich ilosc, ktora potem mozesz przedstawic w centrali. Duzo winy ponosi internet, w ktorym jest mega balagan, zero poszanowania praw i bardzo niski prog wejscia do "interesu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... 286709,415

 

Wątek dotyczy ogólnie sprzedaży samochodów. Na uwagę zasuguje jedna to zdanie: "Absolutną nowością w Polsce jest hinduska Tata. W marcu firma ta sprzedała 103 auta, a pierwszy kwartał zamknęła liczbą 263 samochodów. To wynik lepszy np. od Subaru, którego sprzedaż w stosunku do pierwszego kwartału zeszłego roku spadła o 1/3 zatrzymując się na liczbie 202 aut."

 

Cóż można powiedzieć? :roll: Nie wiem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaż aut w Polsce

 

a tu najciekawszy akapit:

"...Absolutną nowością w Polsce jest hinduska Tata. W marcu firma ta sprzedała 103 auta, a pierwszy kwartał zamknęła liczbą 263 samochodów. To wynik lepszy np. od Subaru, którego sprzedaż w stosunku do pierwszego kwartału zeszłego roku spadła o 1/3 zatrzymując się na liczbie 202 aut..."

 

to chyba i tak nieźle, jak na obowiązujący kurs euro/złoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...