Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Pany!

Pamietamy od was, o spocie przypomniało mi sie nawet ze 3 dni temu ,ale idziemy w tym roku do teściów i nie damy rady. Musimy tak wycyrklować ze snem dziecia żeby nam nie zdemolował wigilii :P

Za rok postaramy sie być już we trójke ;)

Wujek Wuem, masz już shiberu?

Pozdrowienia Gonzo ,fajnie ze jesteś na forum, tutaj nie zginiesz


U nas ostatnie pół roku upłyneło pod znakiem Dziecia, łatania Micry i modzeniu Żuczka

 

https://www.facebook.com/chorzuk/

 

a wczoraj oficjalna pierwsza jazda
 



Wesołych Świąt i subarowego roku 2019 od Agi Oli i Matiza!

Edytowane przez Matiz
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wigilie Bożego Narodzenia życzymy wam spełnienia wszystkich marzeń, dużo uśmiechu i jeszcze więcej zdrowia.
Dawid z Marcelą
Ps. Żeby Subaraki wam jeździły i nigdy nie zawodziły

Szkoda że nie udało się nam wpaść na Wigilijnego Spocika. Dopiero przed chwilą mnie wypuścili z roboty:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Matiz napisał:

Hej Pany!

Pamietamy od was, o spocie przypomniało mi sie nawet ze 3 dni temu ,ale idziemy w tym roku do teściów i nie damy rady. Musimy tak wycyrklować ze snem dziecia żeby nam nie zdemolował wigilii :P

Za rok postaramy sie być już we trójke ;)

Wujek Wuem, masz już shiberu?

Pozdrowienia Gonzo ,fajnie ze jesteś na forum, tutaj nie zginiesz


U nas ostatnie pół roku upłyneło pod znakiem Dziecia, łatania Micry i modzeniu Żuczka

 

https://www.facebook.com/chorzuk/

 

a wczoraj oficjalna pierwsza jazda
 



Wesołych Świąt i subarowego roku 2019 od Agi Oli i Matiza!

Mam Matiz a Ty zamiast ochrzcic mój nowy zakup to się nawet nie pojawiłeś :angry:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Panie i Panowie na te Święta, najbliższy czas i cały przyszły 2019 rok!

Naprawdę miałem plan żeby wpaść choć na chwilę ale ostatecznie musiałem być wczoraj w robocie na pierwszą zmianę i niestety wszystko wzięło w łeb. Żałuję ogromnie ale może następnym razem w końcu się uda. Pozdrawiam i jeszcze raz najlepszego dla wszystkich Was! Miłego dalszego świętowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję głosu rozsądku :D moja druga połówka zaakceptowała w końcu Hawka więc na 99% zostaje dla niej a ja się powoli przymierzam do robala ale... chodziło mi po głowie parę pomysłów do NA, o ile kolektor z GT wjedzie na pewno i jak znajdę czarne zice kubełkowe z jakiegoś wrxa też żeby ładnie było to... czy jest sens montowania jakiś dodatkowych zegarów powiedzmy z temperatury/ciśnienia oleju czy to już zbędny bajer akurat do wolnossaka? warto wymienić dolne panewki profilaktycznie? Wiem że to może być dziwne pytanie ale miałem kiedyś 1,9 dci (nigdy więcej... :/) i tam przy 120k znajomy z ASO doradzał by je właśnie wymienić. Profilaktycznie. Czy taki zabieg ma wgl jakiś sens w przypadku Subaru? 

 

Pomyślności wszystkim w Nowym Roku ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Grzecho napisał:

? warto wymienić dolne panewki profilaktycznie? Wiem że to może być dziwne pytanie ale miałem kiedyś 1,9 dci (nigdy więcej... :/) i tam przy 120k znajomy z ASO doradzał by je właśnie wymienić. Profilaktycznie. Czy taki zabieg ma wgl jakiś sens w przypadku Subaru? 

 

 

 

 

Subaru to nie renault to raz :p

A dwa jak chcesz wymienić panewy bez rozpoławiania bloku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, niebieskiultras napisał:

Subaru to nie renault to raz :p

A dwa jak chcesz wymienić panewy bez rozpoławiania bloku ?

 

W sumie też prawda. Wtedy wystarczyło zdjąć miskę i wszystko było na wierzchu. Czy tam na dole. Hm... Renault lepsze od Subaru? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zabić stare subarowe N/A to trzeba się naprawdę postarać. Ja bym nic nie ruszał. Jeździć, zmieniać olej, dbać. 

 

Co do zegarów to sam nie wiem. Fajny gadżet, ale w przypadku N/A chyba na tym się kończy. 

Odpowiedz sobie na pytanie w jakim celu chcesz mieć zegary ? Ja zawsze chciałem mieć więc założyłem. Coś tam się przydają w eksploatacji, ale niezbędne nie są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta driftowa miejscówka wygląda rewelacyjnie... Przynajmniej na filmiku... Tylko pewnie jest mocno oblegana jak sypnie śniegiem...
A ten drugi parking też wydaje się fajny i zapewne wybiorę się tam rozeznać teren:)
Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka nie jest mocno oblegana. Spokojnie można pojeździć.  

 

Ja znowu lubię ten pierwszy parking. Ma bardzo fajny układ. Jest wystarczająco duży i poza jednym nawrotem jest sporo miejsca w razie popełnienia błędu. 

 

 

IMG_20190103_204139.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przewidywałem (bywam w okolicach Żywca co weekend, ale w sezonie letnim...) - rzuć temat na Spoty na Podbeskidziu, wydaje mi się że jest jakiś forumowicz z Węgierskiej Górki. Jak bym się tam jednak wybierał to dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Witajcie . Zapraszam na ZSJ .  Spotykamy się jak zawsze przy Mokate w Nierodziumiu o 12-30  13- tego Stycznia. W tym roku nie będzie przejazdu przez Budzin tylko od razu na miejsce rywalizacji. Placyk będzie mały bo wszystkie pola dookoła zaorane ale zabawa powinna być fajna. Tradycyjnie będzie ognisko- zabrać chleb , kiełbasę w termosach coś do picia. Proszę poinformować wszystkich subaromaniaków .Resztę  szczegółów podam w trakcie tematu Pojeżdzaffki Podbeskidzkie.Pzdr Juras

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...