Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pablito79 napisał:

Dobra Pany. Nóweczki oponki założone :D. Więc śmigam z Wami na wyciekę :thumbup:.

Jeśli oczywiście aktualne :question:

Pablito oczywiście! Śmigamy:superhero:

jeśli macie krótkofalówki w domu zabierzcie, postaramy sie je wszystkie sparować ,jeśli się uda, będziemy mieli łączność idealną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... czas bym i miał na jutro ale kilka dni temu rozpocząłem to o czym wspominałem przy prezentacji mojego GT-ka. auto już bez przeglądu i rozkopane totalnie - szykuję jakąś większą foto-relacje z prac remontowo-renowacyjnych ale o tym nie tu i nie teraz. żałuję bardzo, że nie pojadę z Wami bo chciałem w końcu tak na żywo poznać, pogadać i pojeździć no ale znów się nie uda (ostatni spot w Kato po prostu przegapiłem). no cóż szerokości życzę, miłej, szybkiej i bezpiecznej zabawy Wszystkim! do zobaczenia w innym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dominikon napisał:

ech... czas bym i miał na jutro ale kilka dni temu rozpocząłem to o czym wspominałem przy prezentacji mojego GT-ka. auto już bez przeglądu i rozkopane totalnie - szykuję jakąś większą foto-relacje z prac remontowo-renowacyjnych ale o tym nie tu i nie teraz. żałuję bardzo, że nie pojadę z Wami bo chciałem w końcu tak na żywo poznać, pogadać i pojeździć no ale znów się nie uda (ostatni spot w Kato po prostu przegapiłem). no cóż szerokości życzę, miłej, szybkiej i bezpiecznej zabawy Wszystkim! do zobaczenia w innym terminie.

Chętnie zobaczę jak będą przebiegały Twoje prace :) uwielbiam patrzeć jak ludzie robią Subaraki, aż mnie trzęsie przy oglądaniu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja dołączę w Czańcu, ok. 9.00 pewnie będzie OK ? Gdzieś tam pamiętajcie o mnie ;)

 

Aha, jeśli mogę coś zaproponować:
Zamiast jechać na Andrychów i tamtędy na Targanice i Przełęcz Kocierską może byśmy pojechali przez Porąbkę Wielką Puszczę jak kiedyś Rajd Wisły? Jest mega traska i wbijamy się oczywiście w Targanicach i dalej na Przełęcz Kocierską zgodnie z planem :)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sonny_86 napisał:

Chętnie zobaczę jak będą przebiegały Twoje prace :) uwielbiam patrzeć jak ludzie robią Subaraki, aż mnie trzęsie przy oglądaniu :D 

rozumiem Cię, bo mnie też trzęsie :-) i dlatego postanowiłem, że choćby "skały srały" to postaram się spełnić swoje marzenie! zobaczymy jak to wszystko pójdzie. na pewno będę chciał za jakiś czas pokazać postępy prac. pozdro Wszystkim.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...