Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Paweł_P napisał:

Zamiast jechać na Andrychów i tamtędy na Targanice i Przełęcz Kocierską może byśmy pojechali przez Porąbkę Wielką Puszczę jak kiedyś Rajd Wisły? Jest mega traska i wbijamy się oczywiście w Targanicach i dalej na Przełęcz Kocierską zgodnie z planem :)

Pewnie, nie znam aż tak dobrze tych rejonów więc jak jest jeszcze jakiś fajny odcinek to jedziemy :) Najwyżej poprowadzisz kolumnę :) 

 

PANOWIE !!!! Weźcie dowody osobiste bo jest ten zakichany szczyt klimatyczny i może nas złapać kontrola na Słowacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiesili już ten protest czy jak? Bo dziś suszyli, trzepali jak poparzeni a i radiowozy chyba już nie oklejane ;/ panowie generalnie ja polecam jednak wozić papiery normalnie z sobą bo dziś jak mnie zatrzymali pogadałem sobie z jednym to stwierdził że papierów mieć nie trzeba ale kontrola może wtedy trwać i godzinę jak z systemu będą czekać na jakieś informacje. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie dotarliśmy do domu :D. Można na spokojnie otworzyć browarka.

 

Cherusek1 i Tomasz_555 dzięki za organizację i super traskę. Dobrze że Martysia nie pojechała, bo przez ilość serpentyn mielibyśmy kilka przymusowych postojów :biglol:.

Paweł_P i Elip miło było poznać i pogawędzić.

 

Jeśli tylko czas pozwoli, to chętnie wybierzemy się na następny wypad. Proponuję coś zorganizować jak sypnie białym.

Pozdrawiamy gorąco i do zobaczenia lub usłyszenia :thumbup:.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za super wypad. Cieszę się, że udało się większą grupką pojechać. :) Wyjazd praktycznie bez przeszkód. Nawet udało się nie zawracać ani razu.  :D 

Focus dał radę, jestem zaskoczony jak to auto jeździ. Jak na daily car to bardzo zabawowy. :) 

No i temat tabu na tym forum -> średnia z całej trasy 5,8 B) 

 

Z wypadem po białym jest tylko taki problem, że musi być spontaniczny. Raczej nie ma mowy o planowaniu z wyprzedzeniem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sypnie białym to śmiało możemy powtórzyć traskę - tyle że wtedy wszyscy obowiązkowo AWD :) no i jak machniemy taką traskę 200-300 km po śniegu robiąc np. po 2-3 razy Krowiarki i Kocierską to trening będzie nieziemski :yahoo: ja tak robiłem zeszłej zimy że kilka razy po 5-6 godzin śmigałem i skill rósł z każdą kolejną godziną jazdy :drool:

 

Również dzięki za współną jazdę, fajne towarzystwo było to i atmosfera super :thumbup: 

 

 

Co do śniegu to jak sypnie na Śląsku to na tych traskach co dzisiaj jeździliśmy na pewno będzie białego pod dostatkiem ;) co więcej byłbym za późno wieczorną/nocną jazdą żeby na spokojnie się pobawić.

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy   i ja dziękuję za fantastyczny wypad, jesteście wspaniali, dzieki dla Tomka za pracę nad kolejną trasą Paweł super masz tam tereny aż sie prosi żeby tak jak piszesz wieczorkami coś zbroić:D co do spalania to powiem tylko tyle że udało mi się całą tą trasę zrobić na jednym baku! I nie będę się więcej rozpisywal w tym temacie :P bardzo fajnie wyszła nam jazda w tak bądź co bądź sporawej  ekipie, mądra jazda to klucz do sukcesu w takiej imprezie , tak wiec trzeci ruchomy spot uważam za zamknięty do następnego!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Cherusek1 napisał:

Paweł super masz tam tereny aż sie prosi żeby tak jak piszesz wieczorkami coś zbroić:D 

 

Nooo, jest gdzie jeździć, jak mam ochotę to śmignę sobie traskę Przegibek-Porąbka-Targanice-Kocierska-Przegibek i mam dość :thumbup: zeszłej zimy kilka razy mega nawaliło śniegu to jak jechałem z synkiem o 7.00 rano w sobotę to ani jednego auta nie spotkałem w górach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem właśnie na FB na informację, że 4 grudnia Prezydent Częstochowy, Burmistrz Blachowni oraz Automobilklub Częstochowski mają podpisać porozumienie w sprawie budowy toru wraz ODTJ. Można się domyślać, że chodzi o reanimację Wyrazowa lub budowę zupełnie nowego obiektu. Jak wiecie, przez Tor Wyrazów przebiega obecnie autostrada. 

Ja wiem, że porozumienie to jeszcze nie pozwolenie na budowę, ale sama inicjatywa napawa optymizmem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Grzecho napisał:

Panowie fotele kanapa i obicia z bloba do Hawka powinny podejść bez problemu? Autko trafiło na okoliczna złomnice, jak ktoś coś potrzebuje dajcie znać ;)

 

Boczki z Bloba do Hawka trzeba lekko przerobić z tego co wiem. Fotele i kanapa p&p. Zerknij czy obudowa popielniczki jest taka jak w Hawku. Moja się troche pokruszyła wokół zapalniczki...

 

IMAG4025_1.thumb.jpg.f992dda5cffc2a2497dc5831247db1f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...