Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Rzucam propozycje zorganizowania "MINI" SPOTU np. w Katowicach

Nie określam na razie ani terminu ani konkretnego miejsca na spot. Czekam na odzew ze strony osób zainteresowanych i propozycje na atrakcje na spocie.

Z tego co widzę jest coraz więcej osób z terenu SILESIAN-a.

Czekam na odpowiedzi

pozdr

• Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

Ja zawsze jestem za, i raczej nie mam problemu ze zorganizowaniem sobie wolnego czasu. Szczerze mówiąc (pisząc) nic się u nas nie dzieje, a autek przybywa. Jeśli chodzi o atrakcje, osobiście preferuję małą pojeżdżawkę na luzie, najlepiej po białym ( jest szansa ) z przerwą na kawusię i ciepłą szarlotkę :mrgreen:

Też chętnie bym się zjawił, ciągle omijają mnie wszelkie spoty. :) Najlepiej w weekend choć któreś z popołudni (wieczorów) w tygodniu też powinno wypalić :)

Jeśli zaś o pojeżdżawkę po białym chodzi to preferowałbym jakieś bezp. miejsce bo nie chciałbym przykasować rodzicielom samochodu. :)

Jeśli zaś o pojeżdżawkę po białym chodzi to preferowałbym jakieś bezp. miejsce bo nie chciałbym przykasować rodzicielom samochodu.

Tak właśnie, nie upalam po drogach publicznych.........................raczej :mrgreen:

Ale tu tłok się zrobił :wink: lista chętnych już mi się nie mieści na ekranie :mrgreen:

Tak właśnie, nie upalam po drogach publicznych.........................raczej :mrgreen:

Raczej.... to dobre słowo :D Pamiętajmy, kierowcy Subaru to kierowcy rozważni :)

coś się musi dziać, grunt to dobra i udana zabawa.

Od kilku dni myślałem o założeniu takiego tematu, ale wydawało mi się, że okres jest niesprzyjający ;) Na Śląsku w kwestii Subarowych spotkań dzieje się moim zdaniem zdecydowanie za mało :)

MARKO RALLY, jakimś pesymistom chyba jesteś, jak sobie sami czegoś nie zorganizujemy to nie będzie żadnego spota tego nikt za nas nie zrobi :lol:

Raga, wpadaj nie sprawdzamy gdzie kto mieszka ważne że są chętni na spotkanko.

W poniedziałki i środy to nawet na Silesię mogę bujnąć

Czy ew. (jak nie w tych terminach to innych) mogę się u Ciebie załapać na prawy?

W poniedziałki i środy to nawet na Silesię mogę bujnąć

Czy ew. (jak nie w tych terminach to innych) mogę się u Ciebie załapać na prawy?

:cool: mówisz i masz...

Czyli co robimy z tym spotem.???

Ywone....jak znasz jakieś fajne miejsce to zaproponuj termin i zobaczymy czy inni dadzą radę się dopasowac...

Załoga z Zawiercia przyjedzie na spota z przyjemnością......bo jeśli chodzi o "jechanie" :lol: to my możemy zawsze... :mrgreen:

Pozdrawiam

Moim zdaniem sobota, popołudniowo-wieczorowo. W ciagu tygodnia o 22 to raczej ciężko, niestety wciąż mieszkam z rodzicami.

Pozatym to raczej się dostosuję :)

:cool: mówisz i masz...

Dzięks :lol:

Ywone, byłoby dobrze jakbyś była w ubranku z avatara, zebyśmy mogli Cię rozpoznać :mrgreen: