Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Hello! :)
Panowie i Panie, stało się!
W kwietniu ślubuję swojej lubej miłość i wierność do końca moich dni, z tego tytułu chciałbym wszystkich zaprosić do Orszaku Subarowo-Weselnego - 27 IV 2019r. o godzinie 16.oo.
Trasa bardzo prosta 8km, Wadowice - Mucharz. (
https://www.google.pl/maps/dir/49.8669439,19.5036081/49.804068,19.5463374/@49.8288152,19.4877371,12.26z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=pl).

Dla każdego przybyłego RAKIETA WESELNA! :drunk:
:drunk::drunk:

Byłoby mi niezmiernie miło, marzenie byłoby spełnione.
Otwierać zapewne będzie @Mateusz22, który zawiezie mnie swoją "nową" BeSTIą do sali weselnej! :D

Byłoby super zrobić listę, przygotowałbym dla każdego coś procentowego! :D

Pozdrawiam,
thomson!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thomson0073 co prawda jeszcze swojego Subaru nie mam (choć na oku już "upolowane" Legacy), ale do kwietnia na pewno będę miał i swoją obecność z miłą chęcią potwierdziłbym już dziś. ;)

 

EDIT

 

Poza tym bardzo chętnie zobaczę jak wygląda zalana Świnna Poręba, bo ostatnio byłem tam w 2013 roku Foresterem :D i dno wyglądało tak: 

IMG_3993.jpg

Edytowane przez Dj Brabus
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Poza tym bardzo chętnie zobaczę jak wygląda zalana Świnna Poręba, bo ostatnio byłem tam w 2013 roku Foresterem :D i dno wyglądało tak: 

Jest wody dużo dużo więcej. :)

Praktycznie cała zalana. Jak będziesz wcześniej przejazdem to zapraszam na kawę i pogaduchy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na chwilę wracamy do wyjazdu w Bieszczady.

Szukam noclegów. Mam już wytypowane obiekty. 

 

Założenia były takie:

 

1. @Elpi - pokój dwuosobowy

2. @Pablito79 - pokój trzyosobowy

3. @Cherusek1, @Sonny_86, @KotMorderca - przyjąłem, że dobierzemy się w "pary" do pokoi dwuosobowych. Łóżka oczywiście osobne :D

 

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze kogoś zabrać ze sobą to muszę wiedzieć w zasadzie już teraz. 

Z grubsza cena noclegu to około 125zł za osobę dorosłą ze śniadaniem. Możemy podzielić całość rezerwacji na ilość osób, albo rozliczać się wg. pokoi tak jak to wskazuje strona Booking. 

 

Propozycje:

1. Hotel Szelców w Lesku -> http://www.booking.com/Share-8pSQOTH

2. Pensjonat Gawra w Lesku -> http://www.booking.com/Share-ZkFBw7A

 

Jeżeli ktoś zna lepsze/tańsze namiary to śmiało. 

Dajcie znać co sądzicie. 

 

Na pierwszy dzień zaplanowałem wstępnie Małą Pętlę Bieszczadzką, na drugi Wielką Pętlę. Powrót może być szybko autostradą albo jak ktoś ma chęć i siły to można polecieć DK28, która jest trasą bardzo urokliwą, ale jedzie się zdecydowanie dłużej. :) 

 

Czy ktoś jeździ na paliwie Vpower 100 ? Jedyna stacja jest w Krośnie :( Ostatnie BP w Sanoku, potem już tylko Orlen. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 19:38, Sonny_86 napisał:

Do kiedy trzeba złożyć rezerwacje ?

W zasadzie im szybciej tym większa pewność, że nikt nam ich nie sprzątnie. Mogę rezerwować bezpłatnie z możliwością odwołania na 2 tygodnie przed terminem wyjazdu. Potem już muszę wpłacić zaliczkę albo całość w zależności od hotelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2019 o 20:33, thomson0073 napisał:

będziesz wcześniej przejazdem to zapraszam na kawę i pogaduchy. :)

 

I stało się - od dziś mam wiśniowego Legacy Outbacka II 2.5, więc na 100% potwierdzam swoją obecność.

 

P.S. Sorry za OT, bo widzę że tu intensywne ustalenia bieszczadzkie trwają. ;) 

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1 lutego 2019 o 09:29, thomson0073 napisał:



Byłoby mi niezmiernie miło, marzenie byłoby spełnione.
Otwierać zapewne będzie @Mateusz22, który zawiezie mnie swoją "nową" BeSTIą do sali weselnej! :D

Byłoby super zrobić listę, przygotowałbym dla każdego coś procentowego! :D

Pozdrawiam,
thomson!

Thomson będę też , przybulgotamy z chłopakami :superhero:

 

W dniu 3 lutego 2019 o 22:11, Tomasz_555 napisał:

Ok, na chwilę wracamy do wyjazdu w Bieszczady.

Szukam noclegów. Mam już wytypowane obiekty. 

 

Założenia były takie:

 

1. @Elpi - pokój dwuosobowy

2. @Pablito79 - pokój trzyosobowy

3. @Cherusek1, @Sonny_86, @KotMorderca - przyjąłem, że dobierzemy się w "pary" do pokoi dwuosobowych. Łóżka oczywiście osobne :D

 

Jeżeli ktoś chciałby jeszcze kogoś zabrać ze sobą to muszę wiedzieć w zasadzie już teraz. 

Z grubsza cena noclegu to około 125zł za osobę dorosłą ze śniadaniem. Możemy podzielić całość rezerwacji na ilość osób, albo rozliczać się wg. pokoi tak jak to wskazuje strona Booking. 

 

Propozycje:

1. Hotel Szelców w Lesku -> http://www.booking.com/Share-8pSQOTH

2. Pensjonat Gawra w Lesku -> http://www.booking.com/Share-ZkFBw7A

 

Jeżeli ktoś zna lepsze/tańsze namiary to śmiało. 

Dajcie znać co sądzicie. 

 

Na pierwszy dzień zaplanowałem wstępnie Małą Pętlę Bieszczadzką, na drugi Wielką Pętlę. Powrót może być szybko autostradą albo jak ktoś ma chęć i siły to można polecieć DK28, która jest trasą bardzo urokliwą, ale jedzie się zdecydowanie dłużej. :) 

 

Czy ktoś jeździ na paliwie Vpower 100 ? Jedyna stacja jest w Krośnie :( Ostatnie BP w Sanoku, potem już tylko Orlen. 

Tomek świetne miejscówki ,obie są bardzo fajne Gawra brzmi tak fajnie swojsko po niedzwiedziemu , zaproponuję więc Gawrę, co by nie tracić czasu na rezerwację, oczywiście jesli macie wolę w tym drugim to nie było tematu:) co o mnie chodzi możemy nawet w wieloosobowych pokojach spać jeśli cena spadnie przez to ,chłopaki co jadą z dziewczynami pójdą do dwójek samotni raidersi mogą w salach biedoty spac :P, na wszystko się z gory zgadzam ,Tomek w razie kosztów to jak wyżej Sonny napisał podaj nr konta i kwotę. Chyba tym razem pojadę Legasiem chciałbym go wypróbować na takiej trasie ,ale muszę zdążyć z małymi poprawkami i przeglądem ,w razie czego będę miał spory bagażnik gdyby jakaś płeć piękna nie była w stanie się opanować 

Jeszcze gwoli przypomnienia ,żebym nie pokręcił czegoś nasz wyjazd bieszczadzkie pętle jest 9-10marca prawda?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, tak jak rozmawialiśmy Gawra jest spoko. Zarezerwuj proszę dla Nas jedną trójkę.

Moja córka nie jest przekonana ale Olga ją namawia, najwyżej pojedziemy w dwójkę i może będzie możliwość zmiany.

 

Szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać, będzie super wypad i myślę że dłuuuugggoooo będziemy wieczorkiem gawędzić na temat naszych maszyn :P:yahoo:i nie tylko....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...