Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Juras K właśnie przeczytałem wątek podbeskidzia, nie spodziewałem się, że taka gruba impreza się szykowała.

Kurcze trasa, dyplomy, ognicho... jak na Plejadach :thumbup:.

Daj znać kiedy będziecie następne spotkanie, to piszę się w ciemno :D.

Pozdrawiam.

 

PS. Może uda się zaprosić Kajto, bo muszę w końcu mieć autograf na książce :drool:

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Juras K właśnie przeczytałem wątek podbeskidzia, nie spodziewałem się, że taka gruba impreza się szykowała.

Kurcze trasa, dyplomy, ognicho... jak na Plejadach :thumbup:.

Daj znać kiedy będziecie następne spotkanie, to piszę się w ciemno :D.

Pozdrawiam.

 

PS. Może uda się zaprosić Kajto, bo muszę w końcu mieć autograf na książce :drool:

 

To już dziesiąte spotkanie u nas nazywane ZSJ. Kajto był zaproszony ale brał udział w wośp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok, nowe możliwości. 24 grudnia był ostatnim dniem mojego zdrowia i dopiero teraz w zasadzie mogę powiedzieć, że wszelkie choroby i infekcje mam za sobą. Myślę, że czas rozpocząć sezon spoto-wyjazdowy. I będzie z gruby-rury od początku bo mam propozycję kolejnej wycieczki Subaru. 

 

Wszystkie bliskie lokalizacje mamy odhaczone. Żeby poznać nowe drogi musimy jechać dalej. Wymyśliłem więc wyjazd w Bieszczady i uznałem, że "Wielka Pętla Bieszczadzka" to cel godny Subaru. Niestety nie jest łatwo, sama wielka pętla to 140 km, a do tego jeszcze kilka innych odcinków do pokonania. Dojazd do pętli to ponad 300 km co daje łączną sumę ponad 800 km do przejechania. Szybka chłodna kalkulacja daje 13-15h w STi więc nie ma innej opcji jak zrobić wyjazd w formule dwudniowej, z noclegiem na miejscu. 

 

Plan z grubsza:

 

1. Wyjazd w piątek po południu/wieczorem (po pracy) 

2. Przelot na spokojnie przez Alwernię do KRK i dalej autostradą A4

3. Nocleg w hotelu/pensjonacie Sanok/Lesko - w zależności gdzie będzie łatwiej coś klepnąć

4. Wieczorne o Subaru rozmowy, piwko, drineczek, delikatnie kontrolnie żeby rozgonić chmury

5. W sobotę śniadanie i wyjazd na trasę. Na spokojnie z widokami, kawusią, zigaretpauzą i finalnie obiadem.

6. Po południu spokojny powrót na Śląsk

 

Termin: myślę, że luty, ew. początek marca. W Bieszczadach zimą jest luźniej, a dzień już w miarę długi. 

Koszty: dla STi to jakieś 800zł (paliwo, nocleg, obiad i akcesoria) Komu będzie ciężko uciągnąć koszty to zawsze można się podpiąć na prawy fotel w innym aucie. Kto ma wolnossaka abo diesla to w ogóle jedzie tam za połowę ceny :D 

 

To jak ? Jedziemy ? @Cherusek1 - wywołuję do tablicy :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie :-) Kto z Was jeździ niebieskim Blobem WRX na złotej feldze z blachą SL*****. Na rondzie koło Kauflandu przy Macu szedł jak po szynach z prędkością x2 w porównaniu do pozostałych :-D

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 no mega wycieczka. Powinieneś się zatrudnić w jakimś biurze podróży, albo otworzyć swoje :thumbup:.

Jak zwykle profesjonalne podejście do tematu. Ja wstępnie z rodzinką się piszę, ale jak to wyjdzie w praniu to zobaczymy, bo jeszcze daleko do wyjazdu.

 

Generalnie weekend 08-10.03 mam zajęty bo mama robi 70 urodziny. W ogóle ze względu na moją pochrzanioną pracę, muszę wiedzieć dwa tygodnie wcześniej.

Nie wiem też, czy nie lepiej byłoby jechać sobota/niedziela, może więcej osób byłoby chętnych, z piątkami bywa różnie szczególnie jeśli chodzi o korki popołudniowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnęła mnie jedna myśl jak szedłem spać, czy udało by się spotkać z miejscowymi subaromaniakami ? Oczywiście jak będzie wiadomy termin naszej wyprawy, wtedy umówilibyśmy się na jakiegoś spota jeżeli tamtejsi mieli by czas i chęci ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2019 o 19:14, Sonny_86 napisał:

na marzec myślę że dał bym radę.

 

11 godzin temu, Pablito79 napisał:

Nie wiem też, czy nie lepiej byłoby jechać sobota/niedziela, może więcej osób byłoby chętnych, z piątkami bywa różnie szczególnie jeśli chodzi o korki popołudniowe.

Proponujcie konkretne terminy, które Wam pasują, może być marzec, może być sobota/niedziela. Nie mam ciśnienia na luty choć Bieszczady w zimie mają swój urok. :) 

Ja mam dostępny w zasadzie każdy weekend lutego i marca do 16/17 marca włącznie. Potem mam męski wypad na Kanary, a w kwietniu będę ogarniał samochód. 

 

3 godziny temu, Sonny_86 napisał:

Ogarnęła mnie jedna myśl jak szedłem spać, czy udało by się spotkać z miejscowymi subaromaniakami ?

Pomyślimy jak coś konkretnego się ustali. :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem małą listę żeby znaleźć termin pasujący dla wszystkich. 

 

1. Pablito 2-3 marca / 16-17 marca

2. Sonny 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

3. Cherusek 2-3 marca / 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

4. Tomasz 9-10 marca / 16-17 marca

5. Elpi 2-3 marca / 9-10 marca

 

@Cherusek1 wpisałem, że wszystkie Ci pasują, ale jakby co to wprowadź zmiany :) 

 

Na chwilę obecną pokrycie mamy wszyscy w weekend 16-17 marca. 

Niestety przedwczoraj umarł silnik w Astrze mojej kobiety. Zapalił, pochodził 4 minuty i się zadławił. Wał korbowy stoi w miejscu, a mechanik póki co znalazł wodę... w cylindrze :( 

Edytowane przez Tomasz_555
Dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Stworzyłem małą listę żeby znaleźć termin pasujący dla wszystkich. 

 

1. Pablito 2-3 marca / 16-17 marca

2. Sonny 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

3. Cherusek 2-3 marca / 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

4. Tomasz 9-10 marca / 16-17 marca

5. Elpi 2-3 marca / 9-10 marca

 

@Cherusek1 wpisałem, że wszystkie Ci pasują, ale jakby co to wprowadź zmiany :) 

 

Na chwilę obecną pokrycie mamy wszyscy w weekend 16-17 marca. 

Niestety przedwczoraj umarł silnik w Astrze mojej kobiety. Zapalił, pochodził 4 minuty i się zadławił. Wał korbowy stoi w miejscu, a mechanik póki co znalazł wodę... w cylindrze :( 

Spoko Tomek, póki co pasują wszystkie weekendy, jesli do połowy lutego ogarniemy termin naszego wyjazdu to jak najbardziej nadal wszystkie bedą pasować. Powiem Wam ,że w marcowe weekendy to jeszcze nie jest tak do końca powiedziane ,że na górskich przełęczach na letnich oponkach śmigniemy :huh: trzeba brać pod uwagę ,że może tam być jeszcze śnieg ,no może przesadzam ze śniegiem ale powiedzmy taki warun zimowy. Przyznam szczerze, nie jeździłem tam samochodem nigdy i nie wiem czego się spodziewać ,faktycznie warto napisać do kolegów z Podkarpacia o pare rad co do dróg itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Powiem Wam ,że w marcowe weekendy to jeszcze nie jest tak do końca powiedziane ,że na górskich przełęczach na letnich oponkach śmigniemy :huh: trzeba brać pod uwagę ,że może tam być jeszcze śnieg ,no może przesadzam ze śniegiem ale powiedzmy taki warun zimowy. Przyznam szczerze, nie jeździłem tam samochodem nigdy i nie wiem czego się spodziewać ,faktycznie warto napisać do kolegów z Podkarpacia o pare rad co do dróg itd.

Ja ogólnie nawet u nas w marcu raczej jeżdżę na zimówce więc nie ma bata żebym w Bieszczady poleciał na letniaku. Tam wiele dróg utrzymywanych jest na biało. W marcu może już niekoniecznie, ale przypomnę, że jechaliśmy 17 kwietnia na Kielce na letniaku.... po śniegu. W górach pogoda potrafi zaskoczyć nawet w typowo wiosenne dni. Bieszczady są bardzo specyficzną krainą. Nawet latem dzieją się tam dziwne rzeczy. Po przeciętnym deszczu wszystko zamienia się w rzeki. Godzinę później wszystko wraca do normy. Na tamtejszych mieszkańcach totalnie nie robi to wrażenia. Poza tym nie jedziemy tam upalać, oponom nic nie będzie. :)

 

Im szybciej wybierzemy termin tym łatwiej będzie znaleźć nocleg dla takiej ilości osób. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja fura po wymianie amortyzatorów i wahacza :facepalm: od tygodnia jest znów na chodzie także zgłaszam się w gotowości!

Jak zawsze bardzo chętny ale wiem, że w ostatniej chwili okaże się, że termin mi zupełnie nie pasuje tak jak to było każdym poprzednim razem :p

Jak na razie poza pierwszym weekendem marca pasuje i każda data.

 

1. Pablito 2-3 marca / 16-17 marca

2. Sonny 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

3. Cherusek 2-3 marca / 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

4. Tomasz 9-10 marca / 16-17 marca

5. Elpi 2-3 marca / 9-10 marca

6. KotMorderca 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zna ktoś kogoś z MM Cars?

Kolega szuka rozsądnego auta i jest zainteresowany oto takim reno: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-clio-iv-1-2benz-lpg-techno-feel-krajowy-ID6BDBAx.html w ofercie MM Cars.

Może zna ktoś kogoś, co by był w stanie udzielić ciekawych informacji ta temat tego autka?

 

DD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dawid Macura napisał:

Cześć

Dawid zamieść te ogłoszenia również w dziale: Zakup kontrolowany w podtemacie : "Pozostałe Subaru" - tak myślę ,że to ten bo BRZ chyba jeszcze nie doczekał sie osobnego działu, tam jest większa szansa, że ktoś coś widział, oglądał,zna itp. przerzucił bym tam Twojego posta ale nie wiem jak :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pablito 2-3 marca /9-10 marca/ 16-17 marca

2. Sonny 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

3. Cherusek 2-3 marca / 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

4. Tomasz 9-10 marca / 16-17 marca

5. Elpi 2-3 marca / 9-10 marca

6. KotMorderca 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

 

Panowie dopisałem do siebie datę 9-10 marzec, ponieważ imprezka została przeniesiona na luty.

Co do opon to na 100% jadę na zimówkach, tam na miejscu warunki mogą nas zaskoczyć, nieraz w majówkę był przymrozek :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablito79 napisał:

1. Pablito 2-3 marca /9-10 marca/ 16-17 marca

2. Sonny 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

3. Cherusek 2-3 marca / 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

4. Tomasz 9-10 marca / 16-17 marca

5. Elpi 2-3 marca / 9-10 marca

6. KotMorderca 9-10 marca / 16-17 marca / 23-24 marca

 

Jeżeli wzrok mnie nie myli to mamy wspólny termin 9-10 marca :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...