Skocz do zawartości

Plejady MY 2021 na pohybel covid.19


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Oby, oby, bo moja połówka już się nakręciła na dołączenie do zlotu. :D Kilka razy już jej tłumaczyłem, że póki co lepiej naszym OBK nie startować w klasie terenowej, a spróbować sił w turystyczno terenowej. Terenwizji się naoglądała i chce upalać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód+kobieta+chęć upalania to zawsze zjawiskowe widowisko. Rozumiem dlaczego pełnisz rolę hamulcowego. Ale trzeba mieć co wspominać: ja na początku wracałem z Plejad na lawecie z autem żony. Teraz omijają mnie nawet informację co Izka wyrabia na trasie: żyję w błogiej nieświadomości i delektuje się swoimi "wyczynami". Czyli czeka Was zakup drugiego Subaru B)

  • Haha 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Izotom napisał:

Samochód+kobieta+chęć upalania to zawsze zjawiskowe widowisko. Rozumiem dlaczego pełnisz rolę hamulcowego. Ale trzeba mieć co wspominać: ja na początku wracałem z Plejad na lawecie z autem żony. Teraz omijają mnie nawet informację co Izka wyrabia na trasie: żyję w błogiej nieświadomości i delektuje się swoimi "wyczynami". Czyli czeka Was zakup drugiego Subaru B)

Trafiłeś w sedno. O XV już mi tu mówi, jakie to ładne i jakby jeździła. Jak się tylko dowiedziała, że w terenie jest potencjalnie nieco dzielniejszy od naszego Outbacka to już w ogóle szaleństwo. :biglol:

Chwali się znajomym jaka to z niej "zindoktrynowana fanka Subaru" się zrobiła. Naklejek mi się domaga w wersji damskiej. Oj muszę ją nimi obdarować.

 

Świetnie, że wy także dzielicie to "hobby" i się w tym wszystkim dogadujecie. :) pozdrowienia dla Izy!

Oj z chęcią poznam wszystkie te zakręcone osoby na Zlocie. :biglol:

 

Poza tym w pełni się zgadzam. Trzeba czerpać radość z życia. Kolarstwo górskie nauczyło mnie tego, że rower to na ścianie ładnie może wyglądać. Jak się go używa zgodnie z przeczeniem to zaraz cały się odrapie, coś się pourywa, coś co chwilę będzie do naprawy, ciuchy podarte. Ale frajdy z tego diabelnie dużo. :biglol: Z samochodami pewnie nie inaczej.

Edytowane przez halvaekiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, halvaekiu napisał:

Oj z chęcią poznam wszystkie te zakręcone osoby na Zlocie. :biglol:

Myślę, że w tym roku jest to możliwe: szczepienia i zabezpieczenia powinny wystarczyć. Najwyżej zrobi  się imprezę końcową na świeżym powietrzu.

Mam już taki głód, że nie liczę się z kosztami...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, coocer napisał:

Tylko pamiętaj że jak powie "jedz szybciej" a potem uszkodzisz auto to będzie Twoja wina

(...)
Coś jak cofaj cofaj.... A teraz zobacz co narobiłeś

Z nostalgią wspominam, gdy naszym pierwszym Foresterem (Tym Świetnym Dieslem III generacji) wyruszyliśmy na wycieczkę górską i chcieliśmy dotrzeć do Przełęczy Regietowskiej tak blisko, jak to tylko możliwe. Przy pomocy tegoż nieodżałowanego Forestera przejechaliśmy błotnistą drogę z koleinami o głębokości może metra, a potem jeszcze bród i zabagnioną drogę-łąkę. Do dziś nie jestem w stanie tego zrozumieć (tzn. mojej lekkomyślności, co do Forestera nie miałem wątpliwości). Ale bez dopingującej mnie (nas?) Żony nigdy bym się nie odważył. :)

 

A więc podsumowując: fajna laska w samochodzie może czynić cuda!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2022 o 09:26, Izotom napisał:

Myślę, że w tym roku jest to możliwe: szczepienia i zabezpieczenia powinny wystarczyć. Najwyżej zrobi  się imprezę końcową na świeżym powietrzu.

Mam już taki głód, że nie liczę się z kosztami...


Zarejestrujcie kościół - będziecie traktowani ulgowo. Kiedy moja branża była całkowicie zamknięta lub ograniczona do granic absurdu, w tym samym czasie możliwości spotkań wiernych były zadziwiająco duże a obostrzenia dziwnie rozmyte i nieprecyzyjne.

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zarejestrujcie kościół - będziecie traktowani ulgowo. Kiedy moja branża była całkowicie zamknięta lub ograniczona do granic absurdu, w tym samym czasie możliwości spotkań wiernych były zadziwiająco duże a obostrzenia dziwnie rozmyte i nieprecyzyjne.
 
Nie widzę problemu ... Już dawno działamy jak sekta...

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spawalniczy napisał:


Zarejestrujcie kościół - będziecie traktowani ulgowo. Kiedy moja branża była całkowicie zamknięta lub ograniczona do granic absurdu, w tym samym czasie możliwości spotkań wiernych były zadziwiająco duże a obostrzenia dziwnie rozmyte i nieprecyzyjne.

 

W tym czasie odbylo sie juz kilka imprez Jeep Camp, wiec da sie zrobic i Plejady.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...