Skocz do zawartości

Plejady MY 2021 na pohybel covid.19


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mechanik napisał(a):

Na pewno taka impreza musi mieć sens ekonomiczny dla organizatora, nie jest też tania. 

Oczywiście, dla uczestników również jest nietania ;)

 

Godzinę temu, mechanik napisał(a):

Natomiast jeżeli to ma być pełen wycieczkowiec to na prawdę nie koniecznie. 

Rozumiem, ja też nie przepadam za tłokiem  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał(a):

Oczywiście, dla uczestników również jest nietania ;)

 

Rozumiem, ja też nie przepadam za tłokiem  ;)

 

 

Nie wiem czy podążam właściwie za tokiem rozumowania, ale zmierza to do tego że jest to zjazd snobistycznych bogaczy, którzy znaleźli kolejny sposób by zamanifestować swój status finansowy.

Też nie lubię tłoku, a zwłaszcza takiej nuworyszowskiej burżuazji :OO:

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Neutrino33 napisał(a):

jest to zjazd snobistycznych bogaczy, którzy znaleźli kolejny sposób by zamanifestować swój status finansowy

Każdy sądzi wg siebie.

 

Byłam na 11 zlotach i mam inną opinię, zupełnie nie po to się na Zlot przyjeżdża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję załapać się na ostatni zlot w Janowie i bardzo liczyłem na kolejny. 

Jednak teraz realnie uważam, że to był ostatni zlot ever.

 

Niska sprzedaż i zmiana dyrekcji bez wątpienia na to wskazują.

Dyrektor SIP zawsze z wielkim sercem podchodził do społeczności użytkowników subaru. Nowa dyrekcja pewnie bardziej jest skoncentrowana na utrzymaniu całej firmy przy życiu bo masa sił zewnętrznych ciągnie Subaru Poland pod wodę. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KorbaR napisał(a):

Ja miałem okazję załapać się na ostatni zlot w Janowie i bardzo liczyłem na kolejny. 

Jednak teraz realnie uważam, że to był ostatni zlot ever.

 

Niska sprzedaż i zmiana dyrekcji bez wątpienia na to wskazują.

Dyrektor SIP zawsze z wielkim sercem podchodził do społeczności użytkowników subaru. Nowa dyrekcja pewnie bardziej jest skoncentrowana na utrzymaniu całej firmy przy życiu bo masa sił zewnętrznych ciągnie Subaru Poland pod wodę. 

Ciekawe co napiszesz jak się okaże, że nowa Dyrekcja jest jeszcze bardziej zakręcona niż stara i Zlot w przyszłym roku będzie jeszcze lepszy niż poprzednie? Po prostu nie zdążyli w tym roku. Tak to widzę.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FilipBB napisał(a):

Ciekawe co napiszesz jak się okaże, że nowa Dyrekcja jest jeszcze bardziej zakręcona niż stara i Zlot w przyszłym roku będzie jeszcze lepszy niż poprzednie? Po prostu nie zdążyli w tym roku. Tak to widzę.

A ja odnoszę wrażenie, że zlot w takiej formule jaką znamy to już się nie powtórzy, choć pewnie dyrekcja/SIP nas zaskoczy czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, moominko napisał(a):

A ja odnoszę wrażenie, że zlot w takiej formule jaką znamy to już się nie powtórzy, choć pewnie dyrekcja/SIP nas zaskoczy czymś innym.

Sentyment sentymentem ale nie sentymenty są tu najważniejsze. Projekt musi się spinać finansowo i mieć sens. 

Co jest celem, czy utrzymanie sprzedaży nowych aut?

W Jeepie jest trochę inaczej, duży rynek stanowią modyfikacje, dlatego znajdą się też sponsorzy. 

Tu również warto poszukać sponsorów, może prywatny import wszystkich wersji plus naprawa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mechanik napisał(a):

Sentyment sentymentem ale nie sentymenty są tu najważniejsze. Projekt musi się spinać finansowo i mieć sens. 

Co jest celem, czy utrzymanie sprzedaży nowych aut?

W Jeepie jest trochę inaczej, duży rynek stanowią modyfikacje, dlatego znajdą się też sponsorzy. 

Tu również warto poszukać sponsorów, może prywatny import wszystkich wersji plus naprawa? 

Proszę Cie nie porównuj imprezy organizowanej przez prywatną firmę z impreza organizowaną przez oficjalnego importera to są zupełnie inne budżety i targety klientów.

Szczerze to ja mam już dość słuchania jak to super jest na imprezach Jeepa, przypominam to forum Subaru i skupmy się na Subaru ;)

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _akir_ napisał(a):

Szczerze to ja mam już dość słuchania jak to super jest na imprezach Jeepa

Ależ właśnie nie jest super. 

To imprezy komercyjne, mnóstwo aut. Kompletnie nie mój klimat.

 

Co do organizatora, jest jeszcze jedno forum gdzie gospodarzem nie jest importer. Czy to źle? 

 

Uważam że prywatny import Subaru jest rozwiązaniem na ubogą ofertę modeli. 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mechanik napisał(a):

Ależ właśnie nie jest super. 

To imprezy komercyjne, mnóstwo aut. Kompletnie nie mój klimat.

 

Co do organizatora, jest jeszcze jedno forum gdzie gospodarzem nie jest importer. Czy to źle? 

 

Uważam że prywatny import Subaru jest rozwiązaniem na ubogą ofertę modeli. 

 

Zaryzykuje stwierdzenie, że The Forum to w 90% uzytkownicy nie produkowanych już modeli i raczej z rzadka korzystający z usług ASO Subaru więc...nie wiem, czy SIP ma jakikoliwek interes w urządzaniu imprezy dla ludzi, którzy kochają markę za samochody konstruowane z ideą, która juz wygasła.

Bez urazy dla SIP, czy obecnych klientów SIP. :hi:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał(a):

Nawet nie wiesz ile nowych aut sprzedano dzieki wlasnie tym ludziom ktorzy jezdza nie produkowanymi juz modelami... :)

 

wiem, bynajmniej nie stoi to w sprzeczności z tym co wcześniej napisałem....wręcz przeciwnie, dlatego zastanawiam sie kto taką imprezę miałby sfinansować :upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał(a):

dlatego zastanawiam sie kto taką imprezę miałby sfinansować :upside-down-face_1f643-small:

Plejady w części finansują uczestnicy, nocleg pokrywamy w 100% z całości, wpisowe za każdego uczestnika w niemałej kwocie też pokrywa cześć organizacji zlotu, o sponsorach nie wspomnę bo też dokładają się do zlotu.

Kto nie był na zlocie ten nie wie jaka tam panuje atmosfera i jaki jest jej sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że najwięcej do powiedzenia w sprawie Zlotu i drugiego forum mają osoby, które nigdy na zlocie nie były i nie mają pojęcia skąd i w jakich okolicznościach tamto forum powstało. 

 

Tak, mam tam konto od początku istnienia tamtego forum, aczkolwiek nie odwiedzałam go dość dawno, więc się nie wypowiadam na jego temat. 

 

Przypominam, że jesteśmy na forum oficjalnego importera.

 

Dziękuję. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Aga napisał(a):

Wychodzi na to, że najwięcej do powiedzenia w sprawie Zlotu i drugiego forum mają osoby, które nigdy na zlocie nie były i nie mają pojęcia skąd i w jakich okolicznościach tamto forum powstało. 

 

Tak, mam tam konto od początku istnienia tamtego forum, aczkolwiek nie odwiedzałam go dość dawno, więc się nie wypowiadam na jego temat. 

 

Przypominam, że jesteśmy na forum oficjalnego importera.

 

Dziękuję. 

 

Taka jest podstawa rozwoju...jakiegokolwiek. Kwestionowanie! Sa osoby, które znam osobiście i były na tym forum niemal od samego początku, zrezygnowały z tych samych powodów, które inne wręcz gloryfikują. :OO:

Nie da się rozwiązać problemów działając w ten sposób w jaki działalismy generując je. :upside-down-face_1f643-small:

To mówiłem ja, naczelny mąciwoda i zdeklarowany anarchista oraz pod każdym względem zwolennik rewolucji ponad ewolucją. :mrgreen:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 1.04.2023 o 23:24, FilipBB napisał(a):

Ciekawe co napiszesz jak się okaże, że nowa Dyrekcja jest jeszcze bardziej zakręcona niż stara i Zlot w przyszłym roku będzie jeszcze lepszy niż poprzednie? Po prostu nie zdążyli w tym roku. Tak to widzę.

W pełni zgadzam się z tą opinią. Moim skromnym zdaniem nowa Dyrekcja jest tak samo zakręcona jak stara :drinks:

Edytowane przez ex-Dyrekcja
  • Haha 5
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 14:14, Neutrino33 napisał(a):

 

Zaryzykuje stwierdzenie, że The Forum to w 90% uzytkownicy nie produkowanych już modeli i raczej z rzadka korzystający z usług ASO Subaru więc...nie wiem, czy SIP ma jakikoliwek interes w urządzaniu imprezy dla ludzi, którzy kochają markę za samochody konstruowane z ideą, która juz wygasła.

Bez urazy dla SIP, czy obecnych klientów SIP. :hi:

 

Jestem wśród tych pozostałych 10% :biglol:

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kriskristoffers napisał(a):

 

Jestem wśród tych pozostałych 10% :biglol:

Nie zmienia to faktu, że duża część z tych 90% odpowiednio zmotywowana może kiedyś zakupi nowy pojazd... Zachęcać raczej powinno się niezdecydowanych, a nie tych co już wyłożyli pieniądze...

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Franzka napisał(a):

Nie zmienia to faktu, że duża część z tych 90% odpowiednio zmotywowana może kiedyś zakupi nowy pojazd... Zachęcać raczej powinno się niezdecydowanych, a nie tych co już wyłożyli pieniądze...

Z takich względów zlot powinien być dla klientów darmowy, sponsorowany przez producenta i importera. 

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...