Jump to content

jamesbondzio

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

About jamesbondzio

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  okolice Łodzi...
 • Auto
  WRX STI MY18 Recaro ;-)

Recent Profile Visitors

393 profile views
 1. prosze o dopisanie : tur-szos 332 jamesbondzio/ Pati Czy wiadomo coś w temacie imprezy wcześniaków? Będzie (gdzie?) Bo jeśli jest to ja chętny.
 2. Ok. Ale podobnie było w Łomnicy i nie obowiązywało osób, które juz tam mają nocleg w ramach regulaminowych zapisów. Czyli można było sobie dobrać jeden nocleg wcześniej.
 3. Pytanie w kontekście imprezy wczesniaków i noclegu. Ktoś juz sie dopytywał czy będzie mozliwośc dokupienia jednego noclegu ze środy na czwartek?
 4. Przecież ISR to zwykły moduł telefonu z zapisanymi na karcie SIM numerami (112, subaru,... ratunkowymi). Ja po takim telefonie od "telemarketerki" poprosiłem o podanie numeru na który dzwonią i od tego czasu używam możliwości dodzwonienia sie do auta w sytuacjach awaryjnych. Żona mnie zawsze " namierzy" .... Najzwyczajniej kolejny telefon w aucie. Na umowie chyba też jest wpisany numer abonenta. Wystarczy mieć tego świadomość.
 5. Propozycja: Może warto robić foty (przed - po) albo foty ze wskazaniem miejsca do "poprawy" Będzie to łatwiejsze do rozminy dla potomnych.
 6. też na 2 autach Foliatec. Na jednym z aut malowałem zwykłą srebrzanką z Castoramy. Co 2 lata trzeba poprawiać ale cena ....> mniej niż 10zł za puszke.... , ograniczeniem jest kolor ;-) Niezaleznie od rodzaju farby dobrze jest suszyć (i utwardzać równocześnie) opalarką.
 7. ISR to przede wszystkim system ratunkowy (przynajmniej z nazwy). Przecież lokalizacja wynika z potrzeby zapewnienia funkcji ratunkowej. Te zabezpieczenia przed kradzieżą to funkcje "dodatkowe". Bicie piany.. Nawet jeśli ktoś nie opłaci składki abonamentowej bo nie chce systemu i nie usunie urządzenia (bo kupić bez nie może) to połączenie na 112 nadal działa. I super ! Połączenia na 112 nie wymagaja aktywnej karty SIM. (abonamentu) Połaczenie awaryjne powinno i jest realizowane. W razie potrzeby zawsze można wezwac pomoc.
 8. 8 (zdjęcia powyżej ) nie ma Co sie stało z dokładką przedniego zderzaka?
×
×
 • Create New...