Skocz do zawartości

Plejady MY 2021 na pohybel covid.19


guma

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.04.2023 o 20:30, Aga napisał(a):

Wychodzi na to, że najwięcej do powiedzenia w sprawie Zlotu i drugiego forum mają osoby, które nigdy na zlocie nie były i nie mają pojęcia skąd i w jakich okolicznościach tamto forum powstało. 

 

Tak, mam tam konto od początku istnienia tamtego forum, aczkolwiek nie odwiedzałam go dość dawno, więc się nie wypowiadam na jego temat. 

 

Przypominam, że jesteśmy na forum oficjalnego importera.

 

Dziękuję. 

 

 

Można wręcz powiedzieć, byłaś (liśmy) kamieniem węgielnym, czy tam laliśmy do czarki goryczy, albo gwoździem do... itd.   

 

Byłem nawet na pierwszym zlocie u kolegów. :mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2023 o 12:29, mechanik napisał(a):

Ależ właśnie nie jest super. 

To imprezy komercyjne, mnóstwo aut. Kompletnie nie mój klimat.

 

Co do organizatora, jest jeszcze jedno forum gdzie gospodarzem nie jest importer. Czy to źle? 

 

Uważam że prywatny import Subaru jest rozwiązaniem na ubogą ofertę modeli. 

Jak czytam Twoje komentarze i to jak się uparłeś do porównywania Plejad do jednego zlotu Jeepa to aż mi się śmiać chce ;)

 

Na plejadach nie byłeś (co nawet napisałeś), ale najlepiej wiesz... Do tego piszesz jakbyś był tylko na jednym zlocie w życiu - jeepa (bo tylko do niego porównujesz) 

 

Byłam na wielu różnych zlotach, przeróżnych marek - mniejszych i większych :) w tym np Garbojama na którą zazwyczaj przyjezdza ok 500 aut z całej Europy (a czasem z poza). Na plejadach miałam okazję być kilka razy tylko jako widz (brak Subaru wcześniej). 

I nie zaryzykowałabym porównania Plejad do zlotu jakiejkolwiek innej marki - jest zupełnie inna forma zlotu... Więc nie ma co porównywać.

Nie spotkałam się jeszcze w żadnej marce z taką formą :) dlatego też z utęsknieniem czekam żeby tym razem wybrać się jako uczestnik...

 

A co do opłaca się... 90% zlotów jest robionych tak, że ktoś na tym zarobi - nic dziwnego skoro jego organizacja pochłania tyle czasu i pieniędzy (jak jest w jednym miejscu, a co dopiero jak trzeba ułożyć jeszcze zamknięte trasy, zabezpieczyć je, zdobyć pozwolenia)... 

 

Ale ludzie potrzebują odskoczni w tym szarym świecie i skoro można się legalnie pobawić autem na zlocie to co to komu przeszkadza :) do tego ta otoczka na forum które plejadami żyło zawsze już kilka miesięcy przed... To chyba coś znaczy....

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gabin napisał(a):

Byłam na wielu różnych zlotach, przeróżnych marek - mniejszych i większych

 

20 godzin temu, Gabin napisał(a):

90% zlotów jest robionych tak, że ktoś na tym zarobi - nic dziwnego skoro jego organizacja

 

20 godzin temu, Gabin napisał(a):

nie zaryzykowałabym porównania Plejad do zlotu jakiejkolwiek innej marki - jest zupełnie inna forma zlotu

To w końcu porównujesz czy nie porównujesz? Pochwaliłeś się że byłeś na innych zlotach. Za chwilę piszesz że nie porównujesz do innych. Czepiłeś się tego Jeepa i ilości zlotów.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mechanik napisał(a):

To w końcu porównujesz czy nie porównujesz? Pochwaliłeś się że byłeś na innych zlotach. Za chwilę piszesz że nie porównujesz do innych. Czepiłeś się tego Jeepa i ilości zlotów.

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

 

1. Jak już wyżej Ci napisali 

 

2. Właśnie dlatego, że byłam na wielu różnych zlotach to wiem, że porównać się ich nie da - inny program, inna formuła :)

To tak jakbyś chciał porównać wyścigi Formuły 1 do rajdów samochodowych (w końcu to i to jest na czas to jak ktoś lubi i zna się na jednym to musi i na drugim i na odwrót - wg Twojej logiki) 

 

3. To że ktoś na tym zarabia to fakt, a nie porównanie 

 

7 godzin temu, mechanik napisał(a):

Czepiłeś się tego Jeepa i ilości zlotów.

 

Tak, bo byłeś na 1 zlocie i myślisz, że wiesz jak jest na wszystkich zlotach... :biglol:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gabin napisał(a):

Tak, bo byłeś na 1 zlocie i myślisz, że wiesz jak jest na wszystkich zlotach... :biglol:

Właśnie nie byłem na jednym. 

Tak może wynikać z wpisów.

 

7 godzin temu, Gabin napisał(a):

tak jakbyś chciał porównać wyścigi Formuły 1 do rajdów samochodowych

Dokładnie o tym przecież piszę.

Nie chodzę na koncerty Disco Polo i tyle, a to że nie byłem i nie wiem jak tam jest to żaden argument. 

Nie wybieram się też do Golebiewskiego bo po prostu nie lubię takich klimatów. 

Wolę kameralne miejsca. Ale jest rzesza osób która nie może się doczekać aż otworzą "kameralnu" hotel w Pobierowie na 3 tys gości.

7 godzin temu, Gabin napisał(a):

że ktoś na tym zarabia to fakt, a nie porównanie

Tak na takich komercyjnych zlotach. 

Wracając do Jeepa, ostatnia impreza dowodzi że jest popyt na te imprezy - po paru minutach miejsc brak. 

Tym niemniej organizatorem nie musi być importer.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Morsko... jedyny zlot, na którym nie byłem... 

Do Forum dołączyłem w maju 2004, rozglądając się za pierwszym Subaru. Pamiętam, że jak podałem ile chcę wydać na samochód, to Waldek Biela zasugerował, żebym to wydał na.... nooo, wiecie na co :) :biglol:

Dołączyłem dosłownie kilka dni po Zlocie, więc powyższy "wątek zlotowy" był bardzo aktywny. Taki hot topic.

W lipcu 2004 miałem swoje pierwsze Subaru - Legacy II kombi.

Na II Zlot już "duliśmy" z Juniorem z bananami na twarzy przez całą Polskę do Wysowej.  Od tamtego czasu nie odpuściłem żadnego Zlotu..:faja:

No i od tamtego czasu jestem tylko z Subaru. 

Tak że... ten tego... tyle chciałem w tym tygodniu, w którym zawsze były gorące i gorączkowe  przygotowania do wyjazdu.

Pozostaje czekać do następnego roku. 

 

PS> A... w temacie procentów - jestem w tych 90%, które nie kupiło (jeszcze!!)auta bezpośrednio w SIP, ale... ale mogę się przyznać do kilku nowych, do których przyłożyłem swoje trzy grosze, @Subaryta ;);)

 

pzdr

  • Super! 4
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Golfstrom napisał(a):

Dołączyłem dosłownie kilka dni po Zlocie, więc powyższy "wątek zlotowy" był bardzo aktywny. Taki hot topic.

W lipcu 2004 miałem swoje pierwsze Subaru - Legacy II kombi.

Ja dołączyłem do Forum jak mega aktywny był wątek Forester nowej generacji SJ. 

Wątki Plejadowe śledziłem zawsze, oglądałem też filmy i te oficjalne i te wrzucane przez uczestników. Po prostu tak się złożyło że nie byłem w kraju w czasie Plejad. Nie dało się tego ustawić bo w wakacje musiałbym nie być w kraju. 

Później przesiadłem się do Wranglerów więc na Plejady to chyba jako Rescue Team do terenowej tylko bym się nadał.

Gratulacje, wierności marce i Forum. Staż robi wrażenie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej nie wiedziałem o plejadach, dopiero jak był wątek zlotu do Janowa Podlaskiego, byłem napalony, ale ani auto z Polski i za późno się zorientowałem co do rejestracji.

Teraz w końcu udało się kupić auto z dystrybucji polskiej i jeśli tylko będzie, chciałbym poczuć to co piszecie że na plejadach jest ogień! 

Może uda się za dokładnie rok już jechać gdzieś w Polskę...

Edytowane przez pianchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pianchi napisał(a):

Ja wcześniej nie wiedziałem o plejadach, dopiero jak był wątek zlotu do Janowa Lubelskiego, byłem napalony, ale ani auto z Polski i za późno się zorientowałem co do rejestracji.

Teraz w końcu udało się kupić auto z dystrybucji polskiej i jeśli tylko będzie, chciałbym poczuć to co piszecie że na plejadach jest ogień! 

Może uda się za dokładnie rok już jechać gdzieś w Polskę...

 

 

Wszyscy na to liczymy. Prócz księgowego w SIPie  :thumbup:

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...