Skocz do zawartości

Plejady MY 2021 na pohybel covid.19


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Już nigdy nie będzie normalnie.
Kowidjanie będą patrzeć spode łba na ludzi, którzy nie są kowidjanami.
Będą konkurencje sprawnościowe zaszczepieni vs nie :)

Zobaczymy kto szybciej przejedzie na rowerze albo ułoży kostkę Rubika :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą konkurencje sprawnościowe zaszczepieni vs nie default_smile.png

Zobaczymy kto szybciej przejedzie na rowerze albo ułoży kostkę Rubika default_smile.png

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Tylko nie kostka rubika... Zaszczepiony czy nie i tak jej nigdy nie ulozylem

Wysłane z mojego moto g(10) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dracula napisał:

Tylko nie kostka rubika... Zaszczepiony czy nie i tak jej nigdy nie ulozylem emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Wysłane z mojego moto g(10) przy użyciu Tapatalka
 

 

Teraz, jak masz chip to możesz się zdać na sztuczną inteligencję. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Automobilklub brał udział w przygotowaniu tras na dwie ostatnie edycje Plejad. Obecnie pracujemy nad aplikacją, która byłaby fajnym uzupełnieniem podobnych imprez. Od razu zaznaczam, że nie prowadzimy żadnych ustaleń z SIP w tej sprawie, aplikację chcemy wykorzystywać na mniejszych imprezach turystycznych przez nas organizowanych. Założeniem jest pozostawienie tradycyjnej książki drogowej, ale m.in. takie zadania jak kontrola czasu przejazdu pomiędzy PKC, odpowiadanie na zagadki i prowadzenie rankingów byłyby już w aplikacji. Chętnie skorzystamy z Waszych doświadczeń i będziemy wdzięczni za udział w ankiecie.

 

Link do ankiety: https://forms.gle/S268M4wFxyrzkABy9 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.02.2022 o 19:03, gregs napisał:

Mój Automobilklub brał udział w przygotowaniu tras na dwie ostatnie edycje Plejad. Obecnie pracujemy nad aplikacją, która byłaby fajnym uzupełnieniem podobnych imprez. Od razu zaznaczam, że nie prowadzimy żadnych ustaleń z SIP w tej sprawie, aplikację chcemy wykorzystywać na mniejszych imprezach turystycznych przez nas organizowanych. Założeniem jest pozostawienie tradycyjnej książki drogowej, ale m.in. takie zadania jak kontrola czasu przejazdu pomiędzy PKC, odpowiadanie na zagadki i prowadzenie rankingów byłyby już w aplikacji. Chętnie skorzystamy z Waszych doświadczeń i będziemy wdzięczni za udział w ankiecie.

 

Link do ankiety: https://forms.gle/S268M4wFxyrzkABy9 

 

Proszsz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2022 o 22:48, coocer napisał:

Przecież Subaru się nie psują :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

Z ich "pomocą" wszystko może się zepsuć :biglol:

 

Choć nigdy nie oglądałam ani jednego pełnego odcinka ich filmików to wiem, że gdziekolwiek oni się pojawią to należy trzymać się z daleka :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przyznam, że bardzo trudno jest mi dziś pisać.

Przyznam też, że niektóre decyzje są przeze mnie podejmowane na podstawie intuicji, a nie racjonalnych rozważań. Tak też stało się z planowanym na ten rok Zlotem.

Spadająca ilość zachorowań na Covid sugerowała, że w końcu będziemy się mogli z Państwem spotkać, cieszyć się „odzyskaną” wolnością.

Naturalnie trzeba by było zachować odpowiednie środki ostrożności itd., ale jednak…

Oczywiście konieczne by było mocna „sprężenie”, aby wszystko przygotować na czas.

Ale odpowiedzialność mówiła, jeszcze nie możesz wysyłać ludzi „w teren’, bo ilość zakażeń dalej zbyt wysoka. A intuicja podpowiadała „uważaj , to NIE KONIEC -  będzie gorzej”.

Nie mówiła mi tylko, że to „gorzej”, to będzie okropna wojna tuż za naszą granicą…

I to właśnie intuicja podpowiedziała mi, że pomimo OGROMNEJ chęci spotkanie się z Państwem, wspólnego przeżycia miłych chwil, Zlot muszę (po raz kolejny) odwołać.

Jeszcze zanim pierwszy czołg wjechał na Ukrainę, pierwszy samolot zbombardował ukraińskie miasta, pierwsza rakieto spadła na teren niezależnego państwa.

Ale, śledząc na bieżąco w mediach rozwój sytuacji, starając się choć trochę pomóc, nie byłem w stanie skoncentrować się na napisaniu kilku sensownych słów.

Stąd opóźnienie, za które przepraszam.

Zlotu w tym roku (znowu) nie będzie.

W przewidzianych dla Państwa hotelach już są lokowani uchodźcy z Ukrainy.

I nawet jeżeli, na co mam gorącą nadzieję, już niedługo będą mogli wrócić do własnego bezpiecznego państwa, to – moim zdaniem – teraz ważniejsze jest, aby pomagać, niż myśleć o wspólnej zabawie.

Liczę na Państwa zrozumienie !    

  • Super! 5
  • Lajk 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja po stokroć zrozumiała, Plejad nam bardzo brakuje... spotkań z ludźmi, rywalizacji, zabawy, resetu. Plejady, które w końcu się odbędą, będą smakować jak żadne inne. 

 

Projekty z terminem realizacji "na Plejady będzie gotowe" kwiczą po garażach i serwisach. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, wielka szkoda

nic mądrego nie powiem chyba, ale spróbuję

każdy ma swoje przemyślenia

apeluję tylko, pamiętajcie kto i jak wiele wolności nam w ostatnich czasach zabiera, niekoniecznie natura

szukajcie prawdy

nie ufajcie politykom

nie dajcie się skłócić

miejcie wiarę w zwykłych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Beavis napisał:

szkoda, wielka szkoda

nic mądrego nie powiem chyba, ale spróbuję

każdy ma swoje przemyślenia

apeluję tylko, pamiętajcie kto i jak wiele wolności nam w ostatnich czasach zabiera, niekoniecznie natura

szukajcie prawdy

nie ufajcie politykom

nie dajcie się skłócić

miejcie wiarę w zwykłych ludzi

 

Jak zwykle skończyły mi się reakcje, a nie zdzierżyłbym gdybym nie zostawił jakiegoś swojego śladu pod tą wypowiedzią!

 

:thumbup::superhero::drinks::hi:

:applause:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2022 o 19:17, tomekw_76 napisał:

już miałem nadzieję, że pojadę i na JEEP Camp i na Plejady

Tak, JeepCampy się odbywają. Dostosowano ilość załóg do aktualnych wymogów. Zrobiono też więcej imprez zamiast jednej dużej.

Edytowane przez mechanik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...