Jump to content

jamesbondzio

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jamesbondzio

 1. prosze o dopisanie : tur-szos 332 jamesbondzio/ Pati Czy wiadomo coś w temacie imprezy wcześniaków? Będzie (gdzie?) Bo jeśli jest to ja chętny.
 2. Ok. Ale podobnie było w Łomnicy i nie obowiązywało osób, które juz tam mają nocleg w ramach regulaminowych zapisów. Czyli można było sobie dobrać jeden nocleg wcześniej.
 3. Pytanie w kontekście imprezy wczesniaków i noclegu. Ktoś juz sie dopytywał czy będzie mozliwośc dokupienia jednego noclegu ze środy na czwartek?
 4. Przecież ISR to zwykły moduł telefonu z zapisanymi na karcie SIM numerami (112, subaru,... ratunkowymi). Ja po takim telefonie od "telemarketerki" poprosiłem o podanie numeru na który dzwonią i od tego czasu używam możliwości dodzwonienia sie do auta w sytuacjach awaryjnych. Żona mnie zawsze " namierzy" .... Najzwyczajniej kolejny telefon w aucie. Na umowie chyba też jest wpisany numer abonenta. Wystarczy mieć tego świadomość.
 5. Propozycja: Może warto robić foty (przed - po) albo foty ze wskazaniem miejsca do "poprawy" Będzie to łatwiejsze do rozminy dla potomnych.
 6. też na 2 autach Foliatec. Na jednym z aut malowałem zwykłą srebrzanką z Castoramy. Co 2 lata trzeba poprawiać ale cena ....> mniej niż 10zł za puszke.... , ograniczeniem jest kolor ;-) Niezaleznie od rodzaju farby dobrze jest suszyć (i utwardzać równocześnie) opalarką.
 7. ISR to przede wszystkim system ratunkowy (przynajmniej z nazwy). Przecież lokalizacja wynika z potrzeby zapewnienia funkcji ratunkowej. Te zabezpieczenia przed kradzieżą to funkcje "dodatkowe". Bicie piany.. Nawet jeśli ktoś nie opłaci składki abonamentowej bo nie chce systemu i nie usunie urządzenia (bo kupić bez nie może) to połączenie na 112 nadal działa. I super ! Połączenia na 112 nie wymagaja aktywnej karty SIM. (abonamentu) Połaczenie awaryjne powinno i jest realizowane. W razie potrzeby zawsze można wezwac pomoc.
 8. 8 (zdjęcia powyżej ) nie ma Co sie stało z dokładką przedniego zderzaka?
 9. Czy ktoś wie dlaczego nie wszystkie Last Edition mają tą dokładkę przedniego zderzaka?
 10. ten czarny wygląda jakby nie miał przedniej dokładki zderzaka... zginęła na otomoto?
 11. więc jest szansa,że trzyma parametry...
 12. ktoś wie czy nadal VPowerRacing (100) trafia do polski jako gotowy product z Niemiec?
 13. albo wycieranie skóry mokra ścierką (przemaczanie) przy okazji mycia auta i sprzątania ;-)
 14. Również dzięki i do zobaczenia za rok! (332)
 15. Dotarły wprawdzie po czasie ale będą na przyszły rok. Dzięki!
 16. Inna opcja na Wcześniaki - Orle Gniazdo Dzwoniłem do Orlego Gniazda i mogą nam udostepnić miejsce na grila W zalezności od liczby osób zarówno chate grilową czy jakies wydzielone miejsce. Bezkosztowo . (zakładają, że i tak wyjda na swoje dzięki nocującym zadowolonym klientom) Jedyne wymaganie to posprzątanie po sobie ;-) Chętni?
 17. od zakupu 8 tys km -> Średnia 13 litrów. ostatni wypad nad Bałtyk 1100km - z czego autostradą 900km -> średnia 12 litrów.
×
×
 • Create New...