Skocz do zawartości

Plejady MY 2021 na pohybel covid.19


guma

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, _akir_ napisał:


No tak nie ma tej napinki jak sie jezdzi w mniejszych grupach emoji23.pngemoji23.png

Ale za to każdy jedzie wyznaczoną trasą, a nie na skróty i fajna atmosfera na CB panuje :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Szanowny Autor miał pewnie na myśli, wzorem ubiegłego roku, wersję „rozproszoną” . Tradycyjne Plejady niestety dopiero 2022 .

No to robimy rozproszone. Imprezę końcową zrobi się najwyżej online, może przez stronę Zlotu.

To co, zgłaszamy grupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszły rok jakoś przeleciał, lecz w 2021 liczyłem, jak większość że się Plejady odbędą...
Jak my wszyscy mam przyjaciół i znajomych związanych z Plejadami. Tymi na masce i tymi zlotowymi. Mało piszę tutaj na forum, bo po co... Subaru służy dla mnie do jeżdżenia od kilkunastu lat.
Bardzo, bardzo będzie mi brak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Eehhh.... Znalazłem ten wątek, gdzieś na trzeciej czy czwartej stronie listy tematów. Zapomniany, pominięty i samotny.... A zawsze tydzień przed D-Day, to The Forum huczało od przygotowań i właściwie to nie można się było skupić na niczym innym... eehhh. Ktoś się wybiera na rozproszone Plejady? Ja, jak w zeszłym roku znowu przejadę śladami VI Zlotu Plejad Mikołajki 2009. Ale tym razem w kategorii "Gość" - bo Gazem M20 Pobieda ;):D No chyba, że będzie padać!!!! Bo wycieraczki nie pracują...:rolleyes: Kto pamięta, jak w Mikołajkach na imprezie końcowej lało? LAŁO!!! Łało, tak, że Dżizas. Staliśmy po kolana w wodzie pod sceną hehe. Eeehhh, fajnie było!!! Na każdym zlocie jest zajebiście. Rozmarzyłem się.

 

image.thumb.png.1cc6e61148cde6381e66d6737073bee5.png

 

image.thumb.png.5bd353222c1037a019485ee9dae0dfe8.png

Edytowane przez Golfstrom
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 13:00, Golfstrom napisał:

Kto pamięta, jak w Mikołajkach na imprezie końcowej lało? LAŁO!!! Łało, tak, że Dżizas. Staliśmy po kolana w wodzie pod sceną hehe.

Nieprawda, wcale nie padało :lol:

 

Tak przynajmniej mówił @Dyrekcja ze sceny :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
12 godzin temu, Aga napisał:

Tak przynajmniej mówił @Dyrekcja ze sceny :mrgreen:

No cóż, o ile pamiętam scena miała zadaszenie :coffee:

Ale prawdą jest, że nauczeni doświadczeniem kolejne finały organizowaliśmy już inaczej.

 

Trochę smutno, że nie mam przyjemności spotkać się z Państwem na tegorocznym Zlocie.

Ale tym bardziej cieszę się na kolejny - jestem przekonany, że tym razem żadne pandemiczne regulacje nie staną na przeszkodzie.

  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 13:00, Golfstrom napisał:

Eehhh.... Znalazłem ten wątek, gdzieś na trzeciej czy czwartej stronie listy tematów. Zapomniany, pominięty i samotny.... A zawsze tydzień przed D-Day, to The Forum huczało od przygotowań i właściwie to nie można się było skupić na niczym innym... eehhh. Ktoś się wybiera na rozproszone Plejady? Ja, jak w zeszłym roku znowu przejadę śladami VI Zlotu Plejad Mikołajki 2009. Ale tym razem w kategorii "Gość" - bo Gazem M20 Pobieda ;):D No chyba, że będzie padać!!!! Bo wycieraczki nie pracują...:rolleyes: Kto pamięta, jak w Mikołajkach na imprezie końcowej lało? LAŁO!!! Łało, tak, że Dżizas. Staliśmy po kolana w wodzie pod sceną hehe. Eeehhh, fajnie było!!! Na każdym zlocie jest zajebiście. Rozmarzyłem się.

 

image.thumb.png.1cc6e61148cde6381e66d6737073bee5.png

 

image.thumb.png.5bd353222c1037a019485ee9dae0dfe8.png

Piękna :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu oczekiwaliśmy na pierwszy start na trasie szosowej. 

 

Wcześniej były Tur-Ter i Ter, ale takiej adrenaliny jak na ostatnim Zlocie jeszcze nie było. Zwłaszcza te trzy próby na lotnisku w Białej Podlaskiej i po 5s urywane na każdym kolejnym przejeździe. 

BRZ szykuje się na przyszły rok. :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzień pierwszy moich drugich rozproszonych Plejad - Kętrzyn, Reszel, Święta Lipka, Mrągowo. "Pobiedzińska" zrobiła ponad 150km. Jak na 65 lat - może być. Trochę zamiejscowych Subaru kręci się po Mazurach. Pozdrowienia dla XV nr rej TK... w Św. Lipce i Forestera LRY... z rowerem na dachu  między Mrągowem a  Kętrzynem. Dzień drugi przekładam na jutro, bo.... umęczyłem się przy wczorajszym ognisku...

image.thumb.png.ac420aece06939f1dc512a024a98d757.png

 

image.thumb.png.3aeaa7d9e35be11567d4b49f8513b9eb.png

 

image.thumb.png.ed71d22f75b02a038a116f10185bc68d.png

 

image.thumb.png.aee4e26091c90cfab92904f029b0d3d1.png

 

image.thumb.png.2077373d206e467b9f7901c5ccae3d90.png

 

image.thumb.png.e6301d445a573874a06c02f6c4e22a01.png

 

 

 

Edytowane przez Golfstrom
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radix99 napisał:

Nasze rozproszone Plejady 2021 :huh:

 

20210603_113757.jpg

 

 

Podczas powrotu na S8 w stronę Warszawy mieliśmy podobnie, więc salwowaliśmy się ucieczką w drogi podrzędne i całkiem nieźle poszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...