Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z użytkowników forum ma jakieś doświadczenia z X5 M50d  ? 

Na testach z YouTube chwalą, ale czy jest to faktycznie tak dobre auto jak o nim mówią ? 

Chciałbym poznać opinie kogoś z forum kto obiektywnie oceniłby to auto. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, turdziGT napisał:

Jeździ jak kazdy inny SUV z paroma wyjątkami. Zdecydowanie lepsze  M550d touring 

U mnie nie da rady M550d touring z racji wykonywanego zawodu - za niskie auto. X5 odbieram w przyszłym tygodniu i jestem ciekawy waszych opinii,  bo jeszcze nim nie jechałem ani nawet nie siedziałem w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześwit moze i ma większy ale na 22 cali i oponie 300mm to terenówka raczej tez nie jest zwłaszcza z M pakietem.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszą na stronie fb formentora to podobno są 2 rodzaje multimediów ładowane do auta

Ci z pierwszej partii aut nie mają co liczyć na aktualizacje softu, Ci z drugiej już tak i już otrzymują takie aktutalizacje

ciekawe podejście do klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jaca68 napisał:

RX 300 wersja podstawowa za 220 tys zł. Jest napęd na 4 koła, asystenci jazdy 8 sek do 100km/h i cena na poziomie nowego Outbacka.

:dance:

 

zastanawialiśmy się nad nim i nad NX300, ale żonie szybko przeszło po jazdach testowych :biglol:

szeroki przedni słupek tak że by zdjęła przechodnia bo go nie zauważyła i wg jej opinii strasznie tandetnie w środku :facepalm: i zamiast L wybrała Mercedesa :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, _akir_ napisał:

zastanawialiśmy się nad nim i nad NX300, ale żonie szybko przeszło po jazdach testowych :biglol:

szeroki przedni słupek tak że by zdjęła przechodnia bo go nie zauważyła i wg jej opinii strasznie tandetnie w środku :facepalm: i zamiast L wybrała Mercedesa :biglol:

 

RX i NX to auta z poprzedniej epoki. W porównaniu do nowych modeli MB to przepaść pod każdym względem. Żona tez oglądała / testowała przed zakupem. Tez uwazala, ze wnętrze tandetne. Padło na GLB 35AMG. Lexa miażdży pod każdym względem, nawet tego „większego” RX, których jest przerośnięty a w środku miejsca jak w NX. Niby V6 w hybrydzie, ale osiągi żenująco słabe. Taki wóz do bujania się dla dziadków z Sulejówka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do Lexusa trzeba dorosnąć. Znam parę osób które jeździło różnymi markami a jak zaczęli Lexusem to już przy nim zostali . Ciekawa sprawa z dwoma osobami które jeździły do 60-tki tylko Mercedesem . Od beczek a ostatnie S . Obydwoje z racji wieku szukali auta wygodnego ale wyższego za rozsądną cenę na firmę .  Jeżdżą hybrydowymi RX . Twierdzą że to jest to co miały kiedyś merce. Dla mnie zaskoczenie . 

Edytowane przez Jacocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX i NX to auta z poprzedniej epoki. W porównaniu do nowych modeli MB to przepaść pod każdym względem. Żona tez oglądała / testowała przed zakupem. Tez uwazala, ze wnętrze tandetne. Padło na GLB 35AMG. Lexa miażdży pod każdym względem, nawet tego „większego” RX, których jest przerośnięty a w środku miejsca jak w NX. Niby V6 w hybrydzie, ale osiągi żenująco słabe. Taki wóz do bujania się dla dziadków z Sulejówka
 

Lex kiedyś kojarzył się z luxusem teraz to relikt przeszłości gdzie cena totalnie nie odzwierciedla tego co mają do zaoferowania.
U nas padło na GLA 200 (miał być 35AMG) bo dostałem prawie 35k rabatu :)

Myśle ze za 2 lata pogonie swojego SJ XT i poszukam dużego pickupa
Bo żonie póki co MB mega się podoba
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, _akir_ napisał:


Lex kiedyś kojarzył się z luxusem teraz to relikt przeszłości gdzie cena totalnie nie odzwierciedla tego co mają do zaoferowania.
U nas padło na GLA 200 (miał być 35AMG) bo dostałem prawie 35k rabatu :)

Myśle ze za 2 lata pogonie swojego SJ XT i poszukam dużego pickupa emoji41.png
Bo żonie póki co MB mega się podoba

Tak, z Lexa to dziś tylko RC F, LS albo LC w cabrio. Te pseudo-suvy z przeszłości bez sensownego napędu na 4 to jakiś dramat. Ponoć w RX po lifcie już jest CarPlay. Wow! 

A GLB to IMHO bardzo dobrze wstrzelone auto, szczególnie dla kobiet. Moja była bardziej na GLC, ale po zapoznaniu się padło na GLB i póki co jesteśmy zadowoleni. Test na śniegu na Rozecie tez zaliczył, swietnie sie prowadzi jak na SUVa. Tylko ESP nie da sie całkowicie wyłączyć, nawet w trybie sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jacocz napisał:

Bo do Lexusa trzeba dorosnąć.

Czyli odpowiednio się zestarzeć?:P

NX w tych ich promocyjnych cenach nie wypada źle (podobno przez 30 lat się nie popsuje ;)), nawet jeśli trąci myszką, a multimedia ma na poziomie roku 2005. W przeciwieństwie do obecnych Subaru jednak jedzie ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zyzol napisał:

Czyli odpowiednio się zestarzeć?:P

NX w tych ich promocyjnych cenach nie wypada źle (podobno przez 30 lat się nie popsuje ;)), nawet jeśli trąci myszką, a multimedia ma na poziomie roku 2005. W przeciwieństwie do obecnych Subaru jednak jedzie ;) 

 Na dodatek lex jest 100-150 tysięcy tańsze od konkurencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2021 o 20:48, Bobej napisał:

U mnie nie da rady M550d touring z racji wykonywanego zawodu - za niskie auto. X5 odbieram w przyszłym tygodniu i jestem ciekawy waszych opinii,  bo jeszcze nim nie jechałem ani nawet nie siedziałem w środku :D

 

 

Bedzie Pan zadowolony, X5 jezdzi genialnie jak na takiego kloca. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tsunetomo napisał:

RX i NX to auta z poprzedniej epoki

Jeżdzilem obecnym NXem w wersji Sport i nie oczarował mnie, może nowy będzie lepszy ? 

 

Pozytywnie zaskoczyła nas Toyota Highlander, ale czekamy z Żoną na premierę Outbacka :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blixten napisał:

Jeżdzilem obecnym NXem w wersji Sport i nie oczarował mnie, może nowy będzie lepszy ? 

 

Pozytywnie zaskoczyła nas Toyota Highlander, ale czekamy z Żoną na premierę Outbacka :)

 

Tez mam wrażenie, ze Toyota robi coraz ciekawsze auta a Lexus to powinien tylko te RC F i LS i LC tłuc, nie siląc sie nie udające prestiż wersje SUVow. 

Highlander piszesz fajny? Podziel sie spostrzezeniami proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tsunetomo napisał:

Tez mam wrażenie, ze Toyota robi coraz ciekawsze auta a Lexus to powinien tylko te RC F i LS i LC tłuc, nie siląc sie nie udające prestiż wersje SUVow. 

Highlander piszesz fajny? Podziel sie spostrzezeniami proszę. 

Połowa ich sprzedaży to suvy. To by było szaleństwo jakby cię posłuchali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tommo napisał:

Połowa ich sprzedaży to suvy. To by było szaleństwo jakby cię posłuchali ;)

To dobrze, ze nie słyszą. To moja subiektywna ocena :) A jaki odsetek sprzedaży w Polsce to SUVY? Pewnie tez z 50%. I Lexus je ma. Tylko na litość, czemu są tak słabe i bezpłciowe? Toyota ma prawo być nijaka, Lexus powinien urzekać. Urzeka chyba tylko wysokimi rabatami, bo bez tego na placach mieliby NXy z 2017 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Lexus powinien urzekać. Urzeka chyba tylko wysokimi rabatami

 

15 godzin temu, _akir_ napisał:

U nas padło na GLA 200 (miał być 35AMG) bo dostałem prawie 35k rabatu

:dance::yahoo:

Szczyt elegancji i finezji, wnętrze budzące odruch wymiotny, i te niebieskie światełka dookoła wszystkiego, powinny mrugać w rytm przebojów Zenka. Mrugają???

Taki kolorofon by Merc 2021. :OO:

glb.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...