Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Dziś po raz kolejny zauważyłem, że brak na forum wątku o autach z pozoru absurdalnych aczkolwiek coraz bardziej popularnych. ;)

Mam na myśli SUV w wersjach SUPER, Coupe i inne ich nowe formy, najczęściej z dużą mocą a często jeszcze większą. :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2019 o 13:54, Michał W. napisał:

Witam serdecznie.

Dziś po raz kolejny zauważyłem, że brak na forum wątku o autach z pozoru absurdalnych aczkolwiek coraz bardziej popularnych. ;)

Mam na myśli SUV w wersjach SUPER, Coupe i inne ich nowe formy, najczęściej z dużą mocą a często jeszcze większą. :evil2:

Mimo tego ze te auta sa popularne, nie zmienia to faktu ze sa one absurdalne, bo ani nie sa tak sportowe jak auta sportowe ani nie sa takie praktyczne jak powinny byc SUVy.  Chyba bardziej niz w innych przypadkach sa to auta ktorych wlasciciel nie zna sie na motoryzacji ale ma duzo pieniedzy, i chce by wszyscy o tym wiedzieli (lub zna sie ale chce pokazac swoje zasoby).  Owszem jest wielu wlascicieli innych ultra-drogich aut sportowych ktorzy maja dokladnie to samo podejscie, ale tam istnieje chocby gram nadzei ze wlasciciel jest milosnikiem motoryzacji i byc moze spelnia swoje marzenie z dziecinstwa.  Z tymi SUVowatymi brykami generalnie nie ma watpliwosci...

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eryk napisał:

Mimo tego ze te auta sa popularne, nie zmienia to faktu ze sa one absurdalne, bo ani nie sa tak sportowe jak auta sportowe ani nie sa takie praktyczne jak powinny byc SUVy. 

:) Myślę bardzo podobnie, długo nie mogłem pojąć sensu obniżania podwyższonego auta ale...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał W. napisał:

:) Myślę bardzo podobnie, długo nie mogłem pojąć sensu obniżania podwyższonego auta ale...

;)

Mi nawet nie chodzilo o obnizanie podwyzszonego auta - bo taki Grand Cherokee SRT, czy Durango SRT nadal maja standardowa przestrzen - bardziej chodzi mi tutaj o auta ktore wielkosciowo przypominaja SUVy, ale karoseria jest strasznie scieta z tylu takze ladownosc takiego pojazdu jest utrudniona a co za tym idzie funkcjonalnosc.  Otrzymujemy wtedy ciezki kloc ktory prowadzi sie gorzej od auta sportowego, na dodatek pali duzo wiecej niz powinien... generalnie taki srodkowy palec od projektantow w strone ekologow i fanow motoryzacji... ewidentnie ksiegowi zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zyzol napisał:

Macie rację, auta totalnie bez sensu. Wszedłem do salonu Mercedesa, stały takie dwa. Zdążyłem się :wub:

Brałbym!


 

EB279ECF-87C8-4204-925E-C9AB53143B9E.jpeg

3BA4CFE3-0F69-498A-9AC9-9F59B3C91801.jpeg

56EB576C-399C-48A0-9FF0-82236A1B6289.jpeg

4C2F9E0B-7023-4CF7-99DF-3E676633D61D.jpeg

Lubię praktyczne auta a te takie nie są ale mimo to kręcą mnie. :drool:

 

Nawet takie małe RS Q3 Sportback ma coś w sobie. :evil2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zyzol napisał:

X5 jest spoko ;) Tył X6 to jakieś kuriozum, ale przyjaciołom zza wielkiej wody na pewno przypadnie do gustu :) A to auta głównie dla nich

Oj przypadnie przypadnie... zlote lancuchy, zlote zeby... i kilka takich aut w garazu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 z pewnością daje radę bo praktyczny i nie brzydki ale co powiecie na pierwszego w historii motoryzacji Super SUV ze stajni Lamborghini, model LM002. Jeden z 328 szt. wyprodukowanych jest właśnie do kupienia. :)

https://www.gieldaklasykow.pl/lamborghini-lm002-1990-uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 07:39, Michał W. napisał:

Zwykłe (przy Bugatti) ale też fajne Porsche Cayenne Coupe 2020

 

Mam problem z tym rodzajem nadwozia w SUVach.

Poza Q8 i GLC coupe wyglądają tragicznie.Wszystkie. A najgorsze jest BMW.Jak patrze na X6 to robi mnie sie niedobrze , ale najszczęśliwszych w tym zakątku globu gdzie ludzie cenią sobie praktyczność nie dzieje sie to często.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...