Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

Innymi słowy SUV to zło szkoda tylko ze ci co nakręcają koniunkturę Togo nie rozumieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, turdziGT napisał:

Innymi słowy SUV to zło szkoda tylko ze ci co nakręcają koniunkturę Togo nie rozumieją

Rozumieją, że ludzie potrzebują auta na każdą okazję. Łowię ryby, wożę pracowników z klamotami, wożę żone i swoją dupę na działkę, jeżdżę na urlop, ciągam przyczepę z łodzią. Można mieć i pięć aut, ale po co? Gdzie to trzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lojszczyk napisał:

Rozumieją, że ludzie potrzebują auta na każdą okazję. Łowię ryby, wożę pracowników z klamotami, wożę żone i swoją dupę na działkę, jeżdżę na urlop, ciągam przyczepę z łodzią. Można mieć i pięć aut, ale po co? Gdzie to trzymać?

Czyli robisz to do czego to auto ma sluzyc. Zapewniam cie ze 90% wlascicie tego nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommi1 napisał:

@lojszczyk, to jesteśmy w grupie nielicznych ;) (o ile mi żona pozwala dosiąść jej dupowóz) ale ja jeszcze lubie nim po używać ekstremalnie i mina właścicieli 15 letnich STI zostawianych na światłach - bezcenna :biglol:

Żonie kupiłem suzuki swift. Jazda po mieście, frajda w porównaniu z OTB.

Nie wykluczam, że przesiądę się na jakiegoś forestera I. Dla mnie to genialne auto. Nigdy się nie zakopałem w błocie. Wymagał tylko serwisu. Nigdy nic się nie psuło. Miał wszystko do jazdy w lekkim terenie. Wystarczy założyć gaz. Takie 177KM spokojnie w nim wystarczało. Do pracy mam 25 minut autobusem miejskim, wię utrzymanie pojazdu za trylion zł jest bezsensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lojszczyk napisał:

Do pracy mam 25 minut autobusem miejskim, wię utrzymanie pojazdu za trylion zł jest bezsensowna.

Ja do pracy mam około 4500mil, w duszy za przeproszeniem mam koszty utrzymania. Ale troche faktów, FXT 14 byl droższy przez pierwsze 3 lata w serwisowaniu niż AMG 43. Smutne? Ale prawdziwe. Ja jezdze na ryby i inne męskie wyprawy tym pudłem i szczerze to spalanie z prawie 400 konnego amg jest podobne jak z 240 konnego fxt. A co do kosztów serwisowania... Sory ale Kia ma takie same ceny na roboczogodzine jak AMG... Smutne?? Ale prawdziwe. 

 

 

 

P. S. A tak pozatym uważam że ten post powinien zostać opatrzony zdjęciem:

 

 

mascnaboldupy.jpg

 

I zostać zamknięty bo za przeproszeniem gawiedzi, kooppe wnosi do tematu subaru jako takiego. 

A rynek i tak zweryfikował czy takie auta mają racje bytu. Uppppsss widać jednak że mają... Bo nie tylko "milionerzy" i novoruskie je kupują. :P

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tommi1 napisał:

Ale w żadnym momencie moich poprzednich postów nie powiedziałem że do pracy jezdzę tym autem :P

Oczywiście żartowałem. :P

Nie podejrzewam nikogo o jazdę 4500 mil samochodem do pracy.

 

A tak z innej beczki to nie wiem czy wiecie, że nowy Ford Mustang będzie elektrycznym SUVem, oczywiście Coupe. :o

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tommi1 napisał:

Jakoś temat suwów coupe to jeszcze zdzierżę ale elektryków to jakoś nie mogę. 

Wiem, że to przegięcie zwłaszcza dla kogoś wychowanego na "Wilku i Zającu" ale co robić, takie czasy. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nic nie mam, ale na razie niech kupią inni:evil2: Przy tak marnej infrastrukturze, nie bardzo widzę sens. Poza tym jeszcze chętnie posłucham dźwięku uruchamianego silnika. Z hybrydą czy elektrykiem zdążę, raczej nie uciekną ;) 

Z drugiej strony, np. w przypadku tego auta hybryda to jedyna ciekawa opcja ;) 

 

12C1BC60-148A-4B05-96CB-F48117A94386.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...