Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Michał W. napisał:

Wiem, że to przegięcie zwłaszcza dla kogoś wychowanego na "Wilku i Zającu" ale co robić, takie czasy. ;)

 

Lepiej "Wilk i zając" niż "Pokemony" :P.

Samochodziki elektryczne są dla dzieci, no i ewentualnie golfistów. :biglol: 

Ale Teslą bym się przejechał bo nigdy okazji nie miałem.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zyzol napisał:

Też nic nie mam, ale na razie niech kupią inni:evil2: Przy tak marnej infrastrukturze, nie bardzo widzę sens.

Sens teraz jest jak dla mnie jeden przeogromny, możliwość jazdy buspasami. Jak już wszyscy kupią możliwość ta zniknie. Wiec dla kogoś dużo poruszającego się w mieście zysk może być przeogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, radekk napisał:

Sens teraz jest jak dla mnie jeden przeogromny, możliwość jazdy buspasami. Jak już wszyscy kupią możliwość ta zniknie. Wiec dla kogoś dużo poruszającego się w mieście zysk może być przeogromny.

Albo można zrobić jak Michael O'Leary założyciel Ryanair, który wykupił licencję taxi dla swojego kierowcy by jeździć buspasem swoją prywatną taryfą. :)

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał W. napisał:

Albo można zrobić jak Michael O'Leary założyciel Ryanair, który wykupił licencję taxi dla swojego kierowcy by jeździć buspasem swoją prywatną taryfą. :)

 

mimo wszystko mniej kombinowanie wyjdzie mnie zakup elektryka niż szofera, wykupywania dla niego licencji i oznaczanie swojej fury jako taryfa.

Albo można zostać politykiem i jeździć wszędzie na sygnale, tylko dość kolizyjne te samochody są:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radekk napisał:

Albo można zostać politykiem i jeździć wszędzie na sygnale, tylko dość kolizyjne te samochody są

 

Jeśli weźmiesz ilość aut, którymi dysponują, to statystycznie może sz nie mieć racji :biglol:

Mieszkam jakieś 150m od bramy SOK :icon_205:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gazik napisał:


Jeśli kierowca wyścigowy na torze nie dotknął manetek zmiany biegów to poco je montują?emoji6.png

Dla zwykłych użytkowników, żeby mogli pozmieniać trochę biegi i pomyśleli sobie jacy to z nich kierowcy wyścigowi:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 16:30, Michał W. napisał:

Rolls-Royce nie życzy sobie by nazywać Cullinana SUVem, sami określają go „all-terrain high-bodied car”, które można przetłumaczyć jako „pojazd o podwyższonym nadwoziu posiadający zdolności terenowe”. ;)

 

Czyli co, Outback? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BartZ napisał:

Prawie jak tesla.

Może wykończenie będzie na wyższym poziomie.

 

35 minut temu, eddie_gt4 napisał:

dupcia dosc kontrowersyjna, ale poza tym kozak :thumbup:

 

 

aston-martin-dbx-8.jpg

Taki trochę kaczy kuperek. Może dzięki temu załapie się na jakiś program dopłat rządowych:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zyzol napisał:


Jakoś za bardzo przypomina mi przód Porsche...

 

Piękne auto ten Aston, nawet jak przód przypomina Porsche a tył jest dziwny.

 

Tu mam kolejną propozycję elektrycznego SUV Coupé, coś bardziej dostępnego ale zapewne też nie taniego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michał W. napisał:

 

Piękne auto ten Aston, nawet jak przód przypomina Porsche a tył jest dziwny.

 

Tu mam kolejną propozycję elektrycznego SUV Coupé, coś bardziej dostępnego ale zapewne też nie taniego.

 

 

 

Nie jestem ani fanem SUVow ani zwłaszcza tego typu nadwozia ale ten Etron Sportback wyszedł im wyjątkowo dobrze zwłaszcza z boku i tylnej ćwiartki 

 

IMG_7760.thumb.JPG.1b62e065572d86c37d5a18e734e81d29.JPGIMG_7758.thumb.JPG.5911fec6dccf243105b0bcb56e69f2aa.JPGIMG_7759.thumb.JPG.5f7a1c80f8e660c5840cb5daa86df4d2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, turdziGT napisał:

23 cale świat zwariował 

ja już od lat jeżdżę na 28" to takie 23" to jakieś takie małe jest:P:biglol:

 

A ten Aston nawet mi się podoba, mógłbym się nawet przesiąść do takiego SUVa. I jakos mi nie przszkadza podobieństwo do Porsche. Jeszcze Urusa mógbym najwyżej rozważyć, ale jeśli na żywo Aston nie będzie miał jakiejś wtopy to jednak Aston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...