Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Tommo napisał:

Wielkie bydle za chore pieniądze a lusterka z Fiata Uno. Cali Włosi...

Kto by patrzył na i w lusterka w aucie z jednym z najmocniejszych silników tamtych czasów z czterysto pięćdziesiecio konnym V12 z Countacha mogącym gnać prawię 200 km/h poza szosą? Poza tym wyprodukowano 301 szt. więc tanio być nie mogło i zapewne Ci co mają taki w garażu to raczej na nim nie stracą. :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał W. napisał:

Od BMW X6 się wszystko zaczeło w kategorii SUV Coupe ale niekoniecznie gama parzystych iksów z Bawarii ma się kończyć na szóstce. 

Co powiecie na ósemkę?

 

:czerwona:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy.Mam ten luksus ze mogę zamówić bez kontraktu i zaliczki.Jak sie rozmyślę to zostawi w salonie jako demo.Zobaczymy.Jezeli w mniedzyczasie nie wpadnie RS6 z hakiem to odbiór maj , czerwiec bedzie.Nie wiem czy jestem gotowy na EV ale jedno jest pewne.Pardzo mnie sie podoba to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michał W. napisał:

Na EV w Polsce jest jeszcze chyba za wcześnie ale na dalekiej północy to już chyba jest standard.

Dlatego łatwiej podjąć mi taka decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olbrzymie BMW X7 z silnikiem V8 o pojemności 4.4 litra myśle, że jak najbardziej pasuje do kategorii Super SUV.

Całkiem niedawno miałem okazję zaparkować pod sklepem mojego Forestera obok takiego kolosa tylko w dieslu i teraz żałuję, że nie zrobiłem zdjęcia bo przecież nie mały Subaru wyglądał przy tym BMW jak miejski mikrus. :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...