Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Fiji napisał:

 

Co tym razem?

 

Nic takiego :biglol: serwis przez przypadek rozbił tylną szybę .... na którą trzeba czekać 3-4tygodnie. Ale chyba nie ma złego co by na dobre nie wyszło ;). Jedynie to przyspieszyło moją decyzję na zmianę auta dla żony i już praktycznie zamawiam nowe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carfit napisał:

Nic takiego :biglol: serwis przez przypadek rozbił tylną szybę .... na którą trzeba czekać 3-4tygodnie. Ale chyba nie ma złego co by na dobre nie wyszło ;). Jedynie to przyspieszyło moją decyzję na zmianę auta dla żony i już praktycznie zamawiam nowe.  

 

Ktoś straci premię... 

Słyszałem że są długie czasy oczekiwania na przednie szyby z ogrzewaniem, ale prawie miesiąc na tylną? Wow

Na francuskim forum wyczytałem że planując kupno jaguara warto wybrać przyjazny serwis, bo często będzie się go odwiedzać, na polskim z kolei ktoś napisał że z kierownikiem salonu przeszedł na Ty, a mechaników widzi częściej niż żonę :)

Tym niemniej nowy f-pace kusi, umówiłem się na drugą jazdę próbną i chyba będzie ostateczna decyzja. No chyba że w międzyczasie glc czymś przeważy szalę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fiji napisał:

chyba że w międzyczasie glc czymś przeważy szalę. 

W "międzyczasie" to pewnie nie ale po tym jak Carfit opisuje jaga z punktu użytkowania w dłuższym okresie czasu to napewno glc przeważył by szalę bezawaryjnością :biglol:

Edytowane przez Tommi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Yoshii napisał:

Od czasu do czasu jeżdzę glc250 w amg. Gorzej zestrojonego zawiasu i układu kierowniczego nie widziałem. Dramat. Radzę przejechać się w dłuższą trasę

 Nie ma 250GLC AMG. Chyba ze mówisz o modnych ostatnio u każdego producenta pakietach stylistycznych. 
Jeśli nie masz tam pneumatyki, to opinie podzielam. Chyba najgorzej jeżdżący MB z jakim miałem kontakt.  Za to pneumatyka zmienia to auto w bardzo komfortowy wóz. Jak dla mnie opcja konieczna jeśli chce się cieszyć z GLC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tsunetomo napisał:

 Nie ma 250GLC AMG. Chyba ze mówisz o modnych ostatnio u każdego producenta pakietach stylistycznych. 
Jeśli nie masz tam pneumatyki, to opinie podzielam. Chyba najgorzej jeżdżący MB z jakim miałem kontakt.  Za to pneumatyka zmienia to auto w bardzo komfortowy wóz. Jak dla mnie opcja konieczna jeśli chce się cieszyć z GLC.

Tak,  "w amg" , czyli   tylko pakiet. Hamulce inne i zawias chyba też tutaj  inny. I tak jak piszesz- bez pneumatyki  odradzam to auto. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wpadłem do salonu MB aby zobaczyć GLA AMG , ale niestety na próżno ( nie mieli, mieli zwykłe ) ale zobaczyłem na żywo GLB które na zdjęciach wygląda fatalnie, na żywo o niebo lepiej, ale jak zobaczyłem silnik , a właściwie wiatraczek o poj. 1,3 to umarłem ze śmiechu ..... :facepalm::biglol:. Do czego to doszło to ja nie wiem.... auto wyglada ociężale, masywnie, wydawało by się że waży 2t. a tu silnik 1.3 o mocy ciut powyżej 160KM. Nie chce wiedzieć ile to pali na autostradzie z butem w podłodze.... 

Świat się kończy...... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, carfit napisał:

W czwartek wpadłem do salonu MB aby zobaczyć GLA AMG , ale niestety na próżno ( nie mieli, mieli zwykłe ) ale zobaczyłem na żywo GLB które na zdjęciach wygląda fatalnie, na żywo o niebo lepiej, ale jak zobaczyłem silnik , a właściwie wiatraczek o poj. 1,3 to umarłem ze śmiechu ..... :facepalm::biglol:. Do czego to doszło to ja nie wiem.... auto wyglada ociężale, masywnie, wydawało by się że waży 2t. a tu silnik 1.3 o mocy ciut powyżej 160KM. Nie chce wiedzieć ile to pali na autostradzie z butem w podłodze.... 

Świat się kończy...... :mellow:

Szwagier jeździ GLB 35 AMG. Nie narzeka. To naprawdę fajne auto. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, carfit napisał:

W czwartek wpadłem do salonu MB aby zobaczyć GLA AMG , ale niestety na próżno ( nie mieli, mieli zwykłe ) ale zobaczyłem na żywo GLB które na zdjęciach wygląda fatalnie, na żywo o niebo lepiej, ale jak zobaczyłem silnik , a właściwie wiatraczek o poj. 1,3 to umarłem ze śmiechu ..... :facepalm::biglol:. Do czego to doszło to ja nie wiem.... auto wyglada ociężale, masywnie, wydawało by się że waży 2t. a tu silnik 1.3 o mocy ciut powyżej 160KM. Nie chce wiedzieć ile to pali na autostradzie z butem w podłodze.... 

 

Discovery Sport - hybryda plug-in: 2.1 tony, 3 cylindry 1.5 :krecka_dostal:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po raz kolejny raz mi nie po drodze z BMW . I pisze to naprawdę z żalem bo nigdy nowej beemki nie miałem a chciałem. Dziś / jutro miałem
Wysłać finalna konfiguracje ale ....... dla świetego spokoju pojechałem do MB Rzeszow oglądnąć nowego GLA 35 AMG . Wizyta skończyła się użyciem karty . Jak będziecie widzieli w wątku moje ogłoszenie „kupię inne” to znaczy ze moje walizki stoją przed domem i szukam schronienia




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

E940D5A0-00A2-4C03-94F5-54700C608D3C.jpeg

8FCF391D-BAED-4D9D-92B9-1A6E841FC1AD.jpeg

4BD8A8F6-85F5-4A14-BDBB-3E093460D943.jpeg

Edytowane przez carfit
  • Super! 5
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 20:20, carfit napisał:

W czwartek wpadłem do salonu MB aby zobaczyć GLA AMG , ale niestety na próżno ( nie mieli, mieli zwykłe ) ale zobaczyłem na żywo GLB które na zdjęciach wygląda fatalnie, na żywo o niebo lepiej, ale jak zobaczyłem silnik , a właściwie wiatraczek o poj. 1,3 to umarłem ze śmiechu ..... :facepalm::biglol:. Do czego to doszło to ja nie wiem.... auto wyglada ociężale, masywnie, wydawało by się że waży 2t. a tu silnik 1.3 o mocy ciut powyżej 160KM. Nie chce wiedzieć ile to pali na autostradzie z butem w podłodze.... 

Świat się kończy...... :mellow:

dlatego porządne v6 bi turbo tylko zostaje :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 21:20, carfit napisał:

 Nie chce wiedzieć ile to pali na autostradzie z butem w podłodze.... 

Świat się kończy...... :mellow:

Ekologia tfu jego mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, carfit napisał:

Jednak po raz kolejny raz mi nie po drodze z BMW emoji22.png. I pisze to naprawdę z żalem bo nigdy nowej beemki nie miałem a chciałem. Dziś / jutro miałem
Wysłać finalna konfiguracje ale ....... dla świetego spokoju pojechałem do MB Rzeszow oglądnąć nowego GLA 35 AMG . Wizyta skończyła się użyciem karty emoji51.png. Jak będziecie widzieli w wątku moje ogłoszenie „kupię inne” to znaczy ze moje walizki stoją przed domem i szukam schronienia emoji23.pngemoji6.png




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

E940D5A0-00A2-4C03-94F5-54700C608D3C.jpeg

8FCF391D-BAED-4D9D-92B9-1A6E841FC1AD.jpeg

4BD8A8F6-85F5-4A14-BDBB-3E093460D943.jpeg

Gratulacje.

Zdradzisz jaki rabat dostałeś w % ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blixten napisał:

Gratulacje.

Zdradzisz jaki rabat dostałeś w % ? 

Symboliczny ok 12% ze względu na sytuacje w salonach bo nie maja co sprzedawać , produkcja ledwo zipie a to ostatnie GLA w Polsce . Slot produkcyjny jakbym chciał wyprodukować do pierwsza połów listopada odbiór grudzień lub styczeń .... na GLC AMG Slot na luty 2022 !!! Szok . 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, turdziGT napisał:

A zebys wiedzal mojej zony Fiesta 1.0 pali na trasie niewiele mniej co moje RS4 

moja Pani dostala na 3 dni fiata tipo w automacie, bodajże 1,6 w mieście średnia ponad 13,6 litra i jak to ona określiła "to gówno nie jedzie" :biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, carfit napisał:

Jednak po raz kolejny raz mi nie po drodze z BMW emoji22.png. I pisze to naprawdę z żalem bo nigdy nowej beemki nie miałem a chciałem. Dziś / jutro miałem
Wysłać finalna konfiguracje ale ....... dla świetego spokoju pojechałem do MB Rzeszow oglądnąć nowego GLA 35 AMG . Wizyta skończyła się użyciem karty emoji51.png. Jak będziecie widzieli w wątku moje ogłoszenie „kupię inne” to znaczy ze moje walizki stoją przed domem i szukam schronienia emoji23.pngemoji6.png




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

będziesz Pan zadowolony :) my mieliśmy brac taka wersje ale jak mi policzyli rate to jednak odpusciliśmy :) i wyszła zwykła wersja z której moja żona mega zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, carfit napisał:

Jednak po raz kolejny raz mi nie po drodze z BMW emoji22.png. I pisze to naprawdę z żalem bo nigdy nowej beemki nie miałem a chciałem. Dziś / jutro miałem
Wysłać finalna konfiguracje ale ....... dla świetego spokoju pojechałem do MB Rzeszow oglądnąć nowego GLA 35 AMG . Wizyta skończyła się użyciem karty emoji51.png. Jak będziecie widzieli w wątku moje ogłoszenie „kupię inne” to znaczy ze moje walizki stoją przed domem i szukam schronienia emoji23.pngemoji6.png

 

 

Ciekawe po jakim czasie znienawidzisz współpasażerkę od "Hej Mercedes!" :biglol:

Gratulacje ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:
 

Symboliczny ok 12% ze względu na sytuacje w salonach bo nie maja co sprzedawać , produkcja ledwo zipie a to ostatnie GLA w Polsce . Slot produkcyjny jakbym chciał wyprodukować do pierwsza połów listopada odbiór grudzień lub styczeń .... na GLC AMG Slot na luty 2022 !!! Szok . 

Jeśli tak kiepsko z produkcją, i wszystko schodzi, to nie nazwałbym tego rabatu symbolicznym.

Ja kilka m-cy temu na całkiem nieźle skonfigurowane GLC dostałem ledwie 10%, jak strzeliłem focha, że konkurencja daje więcej , odpowiedzieli tylko, że im przykro i nie byli zainteresowani zwiększeniem rabatu. 

Jeszcze nie wiem jaką markę/auto wybiorę, ale jak to dobrze, że mi się nie spieszy ze zmianą . :coffee:

 

P.S.: Czekam na jazdę nowym OBK, ale tu spodziewam się usłyszeć, że "Rabat to stolica Maroka"  :biglol: 

P.S.2: ...no i ciekaw jestem czy w nowym OBK spodziewać się można podobnego wycia i poszarpywania CVT, skrzypiącego fotela kierowcy, skrzypiących hamulców i stękania usztywnionego nadwozia z okolic słupka B ;)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fiji napisał:

Ciekawe po jakim czasie znienawidzisz współpasażerkę od "Hej Mercedes!" :biglol:

ja z biegiem czasu coraz więcej z nią rozmawiam, a najfajniejsze jest że nawet jak jej naubliżam to ona spokojnie i grzecznie jeszcze poprosi czy mógłbym powtórzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...