Skocz do zawartości

"offroad" w subaru XV ;-)


zbyszko4x4

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, @daro napisał:

Nie wiem czy było ale może zainteresuje, nie za USA a na miejscu sklep :)

@keyman B)

 

Ironman +2 cale

 

Miałem ironia w Cherokee szybko się posypał podczas jazdy w terenie nie polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
12 godzin temu, radix99 napisał:

Fajny film dzisiaj widziałem... momenty były B)

 

 

prawidłowe wykorzystanie auta :) 

w terenie wiadomo reduktor, prześwit i opona robi ale ważny też jest kierowca który nie pęka :)  ten taki jest :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Vagabond napisał:

Tak, to ta miejscówka, bardzo fajne trasy dla XV, polecam, jest gdzie się pobawić :dance:

No i stało się . „Z pewną dozą nieśmiałości …” , bo znałem to miejsce jako centrum eventowe LR. Widziałem tam tez GR,  Cheeroke, ATV i Crossy. Pozwoliłem subiemu powspinać się na kaponiery. Wyglądał jak 2 latek wchodzący na meble „ wiedziałeś , ze tak umiem?” . Jak na miejskiego kompakta na 4 calach liftu. Mega. Co on potrafi . Oczywiście miałem szczęście , bo mokry piach nie był kopny i nikt go jeszcze nie rozjeździł MT kami. Moje szosowe GY zachowywały się jak rakiety śnieżne robiąc płytka płaska koleinkę. Ja przestraszony (bo sam w piaskownicy, a jak się zakopię?), nie jechałem ogniem jak wszyscy radzą jechać w piachu, tylko na granicy zerwania przyczepności . Przy okazji zauważyłem , ze x-mode przełącza silnik na „S”, a  „ mud-deep snow” wyłącza kontrolę trakcji. Następnym razem wybiorę się w zgrai, ups przepraszam , w plejadzie. Do następnego. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że teren świetny dla XV. Może strasznie na początku to wygląda ale prócz tej stromej górki po prawo gdzie na crossach latają to raczej wszędzie da się wjechać na zwykłych oponach. Można pobawić się na pełnej z wyłączonym esp ;) i na niektórych odcinkach z x-mode. Byłem kilka razy tam i za każdym razem pozwalałem sobie na więcej :evil2::drool:Wiadomo trzeba bawić się z głową, auto jest świetne ale jednak to nie wrangler :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.07.2022 o 15:37, Szürkebarát napisał:

AT, MT i nawet HT wiem co to ale co to LT nie wiem. :lol:

AT, MT, HT to oznaczenia rodzaju bieżnika.

 

LT obok wymiarów gumy natomiast odnosi się do nośności opony i oznacza model ze wzmocnionymi bokami. LT to pierwsze litery od Light Truck czyli lekka ciężarówka. 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mechanik napisał:

Fajny film z Jimny w roli głównej. 

@Czarne_Koronkowe jak modyfikacje? Widać że zwolnice nawet można do Jimny znaleźć. Blokady już masz? Jaki lift? 

Wow! Sztosik furka :D u mnie poki co brak czasu nawet na jazdę w terenie. Szczerze to mnie w tym aucie bardziej brakuje mocy niż prześwitu. Widze ze ludzie montują jakieś chińskie turbo Greedy albo jest europejska firma robiąca kompresory - ja bym raczej szedł w kierunku kompresora. Ale za sam osprzęt liczą sobie 7900 euro + 1200 euro za program :blink:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Wow! Sztosik furka :D u mnie poki co brak czasu nawet na jazdę w terenie. Szczerze to mnie w tym aucie bardziej brakuje mocy niż prześwitu. Widze ze ludzie montują jakieś chińskie turbo Greedy albo jest europejska firma robiąca kompresory - ja bym raczej szedł w kierunku kompresora. Ale za sam osprzęt liczą sobie 7900 euro + 1200 euro za program :blink:

Ja Ci radzę jak się nacieszysz, kup Wranglera JK, krótkiego 3.6 jak moja żona. Rozmiar podobny do Jimny, ale 280 KM robi robotę jednak. Plus mnóstwo szpeju na rynku i opcji modyfikaccji. Jest nawet kit z turbiną - to jednak zawsze jest droga rzecz.

Spotkałem kiedyś na stacji benzynowej Jimnego i facet zadowolony, jednak też mówił, że mocy mu jednak najbardziej brak.

Ja z kolei żałuję, że nie zamówiłem nowego Jimnego w salonie, jak jeszcze było można. Pojeździłbym i sprzedał z zyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...