Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

Dróżka znad Zawadki Rymanowskiej w stronę przełęczy Szklarka. Teraz jest bardzo sucho,dlatego dało się przejechać,ale po deszczu Subarakiem nie ma szans.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yanas napisał:

Dróżka znad Zawadki Rymanowskiej w stronę przełęczy Szklarka. Teraz jest bardzo sucho,dlatego dało się przejechać,ale po deszczu Subarakiem nie ma szans.

Bez pozwolenia Pan przyjechał w moje strony? :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Moj też dojeżdża wszędzie :mrgreen:

 

IMG-20190614-WA0007.jpg

  • Super! 7
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dj Brabus napisał:

A ja mógłbym prosić o pozwolenie? :D I czy razem z pozwoleniem mógłbym dostać jakieś polecenie w Twoich stronach na urlop z psiakiem? :) 

Spotkać się zawsze można, nawet przenocować u mnie, tylko ... niestety bez psa, bo mam dwa koty, a jeden niestety ma potężne kłopoty z sercem :(

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj Brabus - zdaje się, że w samej Zawadce Rymanowskiej jest fajne miejsce o nazwie Farfurnia. Zobacz sobie w sieci.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Guliwer napisał:

Ja to raczej daleko jestem od Bieszczadów, ale jakbyś szukał czegoś w okolicy Jasło-Krosno, to mogę pomóc.

 

20 godzin temu, Yanas napisał:

Dj Brabus - zdaje się, że w samej Zawadce Rymanowskiej jest fajne miejsce o nazwie Farfurnia. Zobacz sobie w sieci.

W Bieszczadach nad Soliną byłem w zeszłym roku. Wczoraj zaklepałem miejscówkę niedaleko Wysowej-Zdrój. Olałem szukanie bursztynu. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2019 o 12:14, Dj Brabus napisał:

 

W Bieszczadach nad Soliną byłem w zeszłym roku. Wczoraj zaklepałem miejscówkę niedaleko Wysowej-Zdrój. Olałem szukanie bursztynu. :D 

Może być drogo z różnymi rzeczami, w Wysowej jest ośrodek rehabilitacyjny. Ale widoki i powietrze jest super. ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dj Brabus napisał:

Sfilmowałeś swoje podwórko, wejście do domu, kamyczki drzewka - czym tu się jarać? 

 

:thumbup:

:thumbup:

Roztocze piękna sprawa :D pół dzieciństwa w Zwierzyńcu spędziłem we wszelkie wyjazdy, więc wiem co mówię ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...