Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fala napisał:

 

Z tego, co widziałem - bardzo do przodu poszło tylne koło. Robiłeś zbieżność po?

 

Poszło trochę do przodu, muszę rozważyć zakup podwyższeń mocowania wahacza. Zbieżność zrobiłem po zmontowaniu przodu, z tyłu też trzeba? 

 

 

DSC_1031.JPG

DSC_1032.JPG

DSC_1033.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie chyba OBK nie miały srub pozytyw/negatyw ale to można dokupić (tzn.na pewno do GT można, sądzę że do OBK też). Chyba ze podkładką pod wahacz nadrobisz?...

A czy zrobić trzeba - no chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Syn Adama napisał:

Do Imprezy i Forestera widziałem, ale do Legacy III/Outback II nie mogłem nigdzie znaleźć. 

Chyba że co, te inne by pasowały?

https://www.rallitek.com/lateral-links/10922-spc-performance-rear-adjustable-control-arm-baja-2003-2006-legacy-outback-2000-2009.html
 

to chyba ten wahacz

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎30‎.‎04‎.‎2019 o 23:51, Syn Adama napisał:

 

Nie dość, że też mam LPG, to dodatkowo poprzedni właściciel przy wymianie SLS-ów na zwykłe amortyzatory nie wymienił sprężyn, więc ogólnie autko z tyłu siedzi dosyć nisko.

Chciałem kupić po prostu nowe sprężyny KYB w wersji do amorków bez SLS (RA6429) ale biorąc pod uwagę właśnie LPG i to, że jakiś lekki lift wydawał się nie głupi, to trochę pogrzebałem w necie i znalazłem sprężyny od Mercedesa, które są lekko twardsze i wyższe i *powinny* pasować. A przy okazji wymiany kół na letnie, okazało się też, że przednia lewa sprężyna jest pęknięta, więc pogrzebałem trochę więcej i znalazłem trochę wyższe sprężyny na przód (też od Mercedesa...)

 

 

@Syn Adama

Pilne! Podasz jakiś nr ref tych sprezyn Mercedesowych?

Albo model Merca? Dziękuję!

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Fala said:

 

@Syn Adama

Pilne! Podasz jakiś nr ref tych sprezyn Mercedesowych?

Albo model Merca? Dziękuję!

Na tył: przednie z Mercedesa W202 (KYB RA1463)

Na przód: przednie z Mercedesa W203 (KYB RA3098)

Tak jak pisałem, sprawa jeszcze nie sprawdzona i sprężyna tlyna jest dłuższa o 4.8cm a przednia o jakies 2,9cm, jeżeli dobrze pamiętam, więc ja i tak myślę wziąć do specpa skrócić trochę.

Mam nadzieję że dziś odbiorę autko, więc jakoś w tym tygodniu chyba wezmę się za zawieszenie i dam znać jak poszło.

On 5/4/2019 at 2:22 PM, niebieskiultras said:

 

Oj chyba nie. 

Ten, z tego co widzę, jest do ustawiania pochylenia (camber), co też nie jest głupią opcją, ale tutaj chodzi o przesunięcie koła do tyłu, za co odpowiada wahacz wzdłużny (nr. 2 na schemacie).

susp.png

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Syn Adama napisał:

Oj chyba nie. 

Ten, z tego co widzę, jest do ustawiania pochylenia (camber), co też nie jest głupią opcją, ale tutaj chodzi o przesunięcie koła do tyłu, za co odpowiada wahacz wzdłużny (nr. 2 na schemacie).

susp.png

Ten z linka co wrzuciłem to odpowiednik tego z Twojej fotki.

W BH zawias wyglada tak

366495020101.png.6c4dfdd5839ef5ff34aea35c2ec7c086.png

I jedyna opcja by cos zmienić to customowe uchwyty do wahacza wleczonego.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BartZ przypiął/eła ten temat
1 minutę temu, Dj Brabus napisał:

@Eryk, zakochany jestem w Twoim Outbacku! :drool::wub:

LOL - piszesz tak a masz zdjecie swojwgo OBK w odpowiedzi - idz i lepiej przepros bo sie obrazi i popsuje:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja po prostu jestem "sfokusowany" na Outbacki i żadnego innego Subaru w swoim życiu nie widzę. Poza tym już Ci to kiedyś pisałem, jak generacja Twojego Outbacka średnio mi przypada do gustu, tak właśnie Twój egzemplarz na tych felgach i z tymi nakładkami na nadkola wygląda przegenialnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 14:20, Dj Brabus napisał:

Nie, ja po prostu jestem "sfokusowany" na Outbacki i żadnego innego Subaru w swoim życiu nie widzę. Poza tym już Ci to kiedyś pisałem, jak generacja Twojego Outbacka średnio mi przypada do gustu, tak właśnie Twój egzemplarz na tych felgach i z tymi nakładkami na nadkola wygląda przegenialnie. :) 

Ja takie sfokusowanie jak najbardziej rozumiem... Gdybym mial miec jeden samochod, to bylby to jakis Outback XT... 2007 rocznik, z roznymi ulepszeniami... Tylko zbiornik paliwa maly.  Dziekuje bardzo za mile komentarze, sam jeszcze nie jestem pewien czy podoba mi sie taki lift w tym aucie... Moze z innymi felgami/oponami...zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.05.2019 o 23:05, bikeman1 napisał:

Nie moje, do tego nie zdjęcie. Ale w tym wątku chyba będzie najcelniej to umieścić...

Do tej pory szukam szczęki pod biurkiem :drool:

 

 

Grill paskudny, ale reszta obłędna :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bikeman1 napisał:

 

Hej 

Powiedz mi gdzie kupiłeś tego hokeja pod przedni zderzak oraz nakładki na progi i tylny zderzak?

Szukam od dłuższego czasu...

Odpisałem na PW B)

21 godzin temu, Dj Brabus napisał:

@R4RE piękny plener na pierwszych trzech zdjęciach! :wub:

Okolice słynnego już toru Goodwood Motor Circuit w UK na którym odbywa się co roku "Festival of Speed" B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...