Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Dj Brabus napisał:

Jak w Krakowie na zloty przyjeżdżają praktycznie same Forestery, tak widzę na Podkarpaciu same Legacy i Outbacki. ;) 

Miejska dzungla jest najwyrazniej bardziej wymagajaca niz podkarpackie pagorki. Przeciez widzisz, ze spotkali sie na praktycznie plaskiej lace. Zadnych zdradliwy kaluz ani wysokich chodnikow... To my ryzykujemy zycie w naszych OBK jezdzac po KRK.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blejzu napisał:

Miejska dzungla jest najwyrazniej bardziej wymagajaca niz podkarpackie pagorki. Przeciez widzisz, ze spotkali sie na praktycznie plaskiej lace. Zadnych zdradliwy kaluz ani wysokich chodnikow... To my ryzykujemy zycie w naszych OBK jezdzac po KRK.

Taaa, bo w Bieszczadach  płasko jak na Błoniach....:mrgreen:

DSC_0239.JPG.aac92fcc225a50b040def03e87cb193a.JPG.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dj Brabus napisał:

H6, piękny kolor, SI-Drive na pokładzie - też moje serce spogląda w stronę takiego auta jako następcy mojego Outbacka... :wub:

Zdecydowanie najpiękniejsza konfiguracja dla tego najładniejszego ze wszystkich generacji Outbacka.

Kupiony był z pełną odpowiedzialnością jeśli chodzi o posiadanie przebiegu 345 tys km.

A jego pierwszym właścicielem byłB)

image.png.957c6ef474b16f83b27f9df51f76dbd5.png

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem wywiad przeprowadzony przez moją starą redakcję, kiedy współpracowałem jeszcze z Rafałem - kuzynek Radka. ;) Tutaj też wspomina o tym Outbacku:

https://autogaleria.pl/publicystyka-2/wywiady/wywiad-z-radoslawem-pazura-aktorem/

 

Ehh, piękne czasy mi się przypomniały... :D 

Edytowane przez Dj Brabus
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dj Brabus napisał:

Wygrzebałem wywiad przeprowadzony przez moją starą redakcję, kiedy współpracowałem jeszcze z Rafałem - kuzynek Radka. ;) Tutaj też wspomina o tym Outbacku:

https://autogaleria.pl/publicystyka-2/wywiady/wywiad-z-radoslawem-pazura-aktorem/

 

Ehh, piękne czasy mi się przypomniały... :D 

Nie ma kolega jakiś zdjęć Pana Pazury z tym autem?

 

A tak BTW ciągnie swój do swego.

Kolega wczoraj zaparkował jako jedyny przodem do wyjazdu, przychodzi rano zobaczyć na swe Subaru, a tam drugie Subaru:D

image.png.a962d7fee9663b7a714374ee6cd9e042.png 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dj Brabus napisał:

Zapytam Rafała, czy nie ma jakichś dodatkowych zdjęć z tej sesji, ewentualnie żeby Radka zagadał o zdjęcia tego auta.

Było by wspaniale, bo przymierzam się do napisania wątku o tym nietuzinkowym egzemplarzuB)

image.png.1a413832d0189f88e8b615cf52b6f695.png

ciekawe czy

image.png.5fa7ef67910c8926bb87c41fe40b4feb.png

też nim jeździł czasami :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi A to jest moje Subaru Legacy, nabyłem je niedawno w stanie wizualnym nie najlepszym ale ponoć serce ma zdrowe.

Zdjęcie zrobione w Tarnowie.

 

Podoba mi się w tym Outbacku że wysoko stoi. zaparkowałem koło niego aby porównać różnicę w wysokości zawiasu a i razem raźniej:)

Z tego co zauważyłem to Jest to wersja z automatyczna skrzynią biegów? łopatki w kierownicy od zmiany biegów. Ten outback naprawdę świetnie się prezentuje. Szacun

 

Edytowane przez SubaruLPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SubaruLPG napisał:

Hihi A to jest moje Subaru Legacy, nabyłem je niedawno w stanie wizualnym nie najlepszym ale ponoć serce ma zdrowe.

Zdjęcie zrobione w Tarnowie.

 

Podoba mi się w tym Outbacku że wysoko stoi. zaparkowałem koło niego aby porównać różnicę w wysokości zawiasu a i razem raźniej:)

Z tego co zauważyłem to Jest to wersja z automatyczna skrzynią biegów? łopatki w kierownicy od zmiany biegów. Ten outback naprawdę świetnie się prezentuje. Szacun

 

Jednak świat "subaro-maniaków" jest mały :)

 

Właściciel tego potwierdzam pięknego Subaru Legacy Outback 3.0R 5A/T SI Drive posiadający czarne wnętrze

image.thumb.png.8a58292f5e1d2cb5fc3caa887f0097cc.png

oraz prześwit 20cm od urodzenia mieszka na tym osiedlu ;)

Ciężko było znaleźć ładny egzemplarz, ale jeszcze ciężej było namówić przyjaciela na Subaru i to w takiej eleganckiej wersji:thumbup:

 

Suma sumarum udało się :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by się kiedyś spotkać i pogadać odnośnie samochodów. U mnie w rodzinie może będzie szukany właśnie outback(bo jest sporo wyższy) ale nie taki ekskluzywny. 

 

Nie zazdroszczę jedynie właścicielowi przy tych upałach skórzanych foteli... mam fotele tego typu w audi i niech je w te upały piekło pochłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Oczkoo15 napisał:

W Legacy H6 jest perforowana skóra i jest trochę lepiej :D

Często w życiu trzeba przyjąć zasadę, że "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma".

 

Ja osobiście skórzaną tapicerkę uważam, za zbyteczny dodatek w samochodzie, ale kolega bardzo chciał - no to ma B)

Osobiście jestem pozytywnie zaskoczony faktem w jakim dobrym jest stanie po takim przebiegu :)

image.thumb.png.9d3403378a473a9a30f27aeee12ca24b.png

image.png.b049cb159a14cea71ae0277bb87b9b6f.png

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...