Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

Hmmm... obawiam się, że nie :ph34r::biglol:

 

 

1998001_1995_Camry_LE_Wagon-2.jpg

Mój Tatuś taką miał. Silnik V6... pamiętam. Z manualem. Rok 92 był. Miałem 13 lat. Jak to szło:o.... Ten zapach weluru. Te kontrolki... Strasznie mile wspomnienie :rolleyes:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Mój Tatuś taką miał. Silnik V6... pamiętam. Z manualem. Rok 92 był. Miałem 13 lat. Jak to szło:o.... Ten zapach weluru. Te kontrolki... Strasznie mile wspomnienie :rolleyes:

 

Właśnie takie wspomnienia są najlepsze! :thumbup:

 

W podobnym czasie mój Ś.P. Tato miał Forda Scorpio - też V6 z welurowym wnętrzem 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2021 o 15:42, chojny napisał:


 

W życiu!!! Dopiero się rozkręcamy ;)

 

 

 

 

 

W dniu 4.10.2021 o 14:07, Nosek kreseczka napisał:

Zamykam dyskusję camry vs reszta bo:


Hejterzy toyoty camry są tak samo szurnięci jak jej obrońcy :thumbup:

 

Jeszcze dwójki nie wyrzuciłem  :biglol:, cały czas na luzie ;).

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2021 o 22:14, marcinwrxsti napisał:

Mój Tatuś taką miał. Silnik V6... pamiętam. Z manualem. Rok 92 był. Miałem 13 lat. Jak to szło:o.... Ten zapach weluru. Te kontrolki... Strasznie mile wspomnienie :rolleyes:

i ta generacje byla ostatnia prawdziwa camry, tylko ze wagony w PL nie byly z salonow. jak z ojcem na serwis corolka jezdzilismy, to upraiwalem lizing szyb tych camry, zielen butelkowa ale w kameleonie, skora, automat, szyby elektryczne, jaralem sie bardziej niz na widok mercow czy beemek.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z roboty zamówił w sierpniu br nowego Kodiaqa. Miał być do końca br bo koszty itp.

 

Będzie gotowy natomiast w q3 2022.

Dealer zastrzegł możliwość zmiany ceny przy odbiorze więc dodatkowo do końca nie wiadomo ile się zapłaci. Można oczywiście nie odebrać jak cena nie będzie odpowiadać. Dealer nie będzie miał problemu ze sprzedażą komuś innemu.

 

Takie czasy.

 

Ponadto sieć dasweld podnosi wyceny skupowanych aut używanych o 10%. Szacuje się boom na świeże używki w 2022.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dirkdiggler napisał:

Kolega z roboty zamówił w sierpniu br nowego Kodiaqa. Miał być do końca br bo koszty itp.

 

Automotive leży teraz kompletnie, fabryki częściowo stanęły, dostawcy redukują etaty i co najmniej przez kilka miesięcy będzie duży problem. Tak to się oszczędność kosztów odbija czkawką   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Tylko ze to pewnie 3.5 v6, ja wczoraj musialem zjechać przy 195 kmh nowemu citroenowi jakis suv a za nim bmw3 co mnie oststecznie ostudziło bo nigdy nie wiadomo:) 

 

Brakuje tu jakiegos konkretnego v maxa. 5 sekund do 100 tez by mnie mocniej ucieszyło. 

Lexus ciekawe jak ten lexus rx czy ma kaganiec i ile jest szybszy... Choc obawiam sie ze zaden japończyk obecnie nie jest tak szybki jak niemiecckie auta. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kukson napisał:

U jednak lipa ta Toyota jak ją Citroeny mijają.  Mój biedny Civic mija w Niemczech sporo mocniejszych aut bo kagańców na 250 im się zachcialo :biglol:

Ja wiem, że można, ale po co tak pędzić :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...