Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, fulcrum napisał:

a w Porsche dalej diesla wkładają... Skoda lepsza niż Porsche?

 

Już nie. Pierwsi w VAG-u się wycofali. Ale Skoda wyprzedziła Audi, nie wspominając o VW ! Czapki z głów ... wróć ... kapelusze z głów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby ktoś miał wątpliwości, Skoda jest najlepsza. Rozumiem, ze chłopaka sponsorują. Ale dla petrolheadow ten pean o doskonałości Skody, pisany przez dział marketingu tejże, jest śmieszny. Dla "Kowalskiego" natomiast Miko to jakiś młody człowiek co pisze o Skodzie. Więcej klientów pozyskaliby zapewne prosząc o posta Ryśka z Klanu :)

Nie wiem jak Wy, ale ja takiego "marketingu" nie kupuje i nie czuję. Podobnie jak Skody ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tsunetomo napisał:

pean o doskonałości Skody

 

54 minuty temu, Kukson napisał:

Z dwa miesiące temu podobnie pisał o Imprezie ;)

 

Pewnie ci różni anonimowi "testerzy" muszą się jakoś zasłużyć, żeby dostać auta na testy... Nie każdy jest na tyle znany, żeby pozwolić sobie na niezależność w ocenach  i coś skrytykować

 

ps. no ale w skodzie w sumie nie ma co krytykować, auto doskonałe, a te emocjonujące linie nadwozia i finezja wnętrza to już po prostu powalają na kolana :D to byłem ja, jarząbek :biglol:

Edytowane przez GREGG
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze Ci płacą to mówisz o produkcie dobrze. Ale tekst "od moich pierwszych przejażdżek najnowszymi modelami,  nie jest dla mnie zaskoczeniem, ze w tej chwili Skoda jest liderem rynku" to już ubaw :)

 

Pownien jeszcze iść pasek: audycja zawiera lokowanie produktu - bardzo nachalne i w stylu początku lat 2000 ;)

dlatego warto szanować ludzi, którzy "dają swoją gębę" produktom, które stosują i w nie wierzą. A takich nie ma za wielu niestety. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Tsunetomo napisał:

warto szanować ludzi, którzy "dają swoją gębę" produktom, które stosują i w nie wierzą. A takich nie ma za wielu niestety. 

Warto też szanować firmy, które dają kasę na rajdy w Polsce. Bo nie ma takich za wielu niestety ;)

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pegi napisał:

Warto też szanować firmy, które dają kasę na rajdy w Polsce. Bo nie ma takich za wielu niestety ;)

Kasę jak widzisz nie dają za darmo ;) Trochę trzeba się "nagiąć". Ale fakt, motosport to droga zabawa, nie każdy ma bogatego ojca lub własny dochodowy biznes, by finansować swoje start.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GREGG napisał:

ps. no ale w skodzie w sumie nie ma co krytykować, auto doskonałe, a te emocjonujące linie nadwozia i finezja wnętrza to już po prostu powalają na kolana :D to byłem ja, jarząbek :biglol:

A które obecnie oferowane Subaru jest w tym elemencie lepsze? :) Tak się pobawię w adwokata diabła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem w telewizji reportaż dokumentalny (filmowanie pracy funkcjonariuszy kontrolujących  przestrzeganie ustawy prawo o ruchu drogowym) i tam Pan, lat 65, mający prawo jazdy od piętnastego roku życia, jadąc Skodą Oktawią przekroczył dozwoloną prędkość o 33 km/h. Funkcjonariuszom tłumaczył, że na co dzień jeździ Subaru i nigdy mu się nie zdarzyło przekroczenie dozwolonej prędkość na drodze publicznej. Pożyczył Skodę od syna i nie potrafił w logiczny sposób urzędnikom wytłumaczyć powodów swojej brawurowej jazdy.

Uważam że jest to niezbity dowód na tezę, że jednak Skoda jest lepsza (szybsza) od Subaru.:D

Edytowane przez cewie
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Urabus napisał:

Każde, sama nazwa Subaru wyraża już pewne pragnienie, dążenie do jego zaspokojenia... a Szkoda wyraża tylko żal kompromisu ;) 

 

A no wlasnie - pragnienie... niekoniecznie majace zwiazek z rzeczywistoscia ;)

 

P.S.

 

S - snobistyczne

U - urojenie

B - bycia

A - awangardowym/-a,

R - raczej

U - utopiczne

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

A no wlasnie - pragnienie... niekoniecznie majace zwiazek z rzeczywistoscia

 

Pragnienie zawsze ma związek z rzeczywistością, gdyż samo w sobie jest rzeczywistością... życie to niekończące się pasmo pragnień ;) 

 

PS

S - systematycznie

U - urzeczywistnia

B - bezdyskusyjną

A - afirmację

R - radości

U - użytkowania

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubanow napisał:

kuzyn ma jakąś wiekową felicją z silnikiem 1,3, najechane 250kkm do tej pory nie robił nic przy silniku, a co najciekawsze rozrządu też nie robił

Ja też nic nie robię w zasadzie przy swoim, wolę oddać tym co się lepiej znają :) 

 

11 godzin temu, cewie napisał:

Pan, lat 65, mający prawo jazdy od piętnastego roku życia, jadąc Skodą Oktawią przekroczył dozwoloną prędkość o 33 km/h. Funkcjonariuszom tłumaczył, że na co dzień jeździ Subaru i nigdy mu się nie zdarzyło przekroczenie dozwolonej prędkość na drodze publicznej. Pożyczył Skodę od syna i nie potrafił w logiczny sposób urzędnikom wytłumaczyć powodów swojej brawurowej jazdy.

Octavia widocznie benzynowa z lepszym wyciszeniem, a sam pociskał GT z przelotem 3" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Urabus napisał:

 

Pragnienie zawsze ma związek z rzeczywistością, gdyż samo w sobie jest rzeczywistością... życie to niekończące się pasmo pragnień ;) 

 

PS

S - systematycznie

U - urzeczywistnia

B - bezdyskusyjną

A - afirmację

R - radości

U - użytkowania

 

"Radosc uzytkowania" w przypadku posiadacza 2.5T, na przyklad, rzeklbym, jest dosc... specyficzna

 

Ale kazdemu cos swojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...