Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czym przy tym jest golf albo łuk? Tam chociaż było jasno wiadomo o co chodzi.

 

nie zawsze o czym pisałem juz wczesniej :wink: :lol: , ale to raczej nie wina organizatorów a upału który masakrował mózgownice

 

 

w robocie na zmiane wpisuje faktury i potem wypociny na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie myślenie to był błąd, bo ten, kto nie napisał, że świątków jest 12, tylko 1, dostał 11 punktów co jest równe 11 sekundom na próbach czasowych!

A że próby były krótkie i zawodników dzieliły pojedyncze sekundy, pseudo-świątki zmasakrowały wyniki

Czym przy tym jest golf albo łuk? Tam chociaż było jasno wiadomo o co chodzi.

 

 

"Pin" tylko za golfa się dostawało MINUTĘ kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati,

fakt, z bardzo dobrym golfem mógłbyś wygrać Plejady.

Na trasie terenowej załoga nr 2 zajęła 23. miejsce w próbach samochodowych.

Mimo to, dzieki super wynikowi w golfa byli blisko aby zająć 3. miejsce w generalce i odebrać nagrodę z rąk Dyrekcji :cool:

Niestety załatwiły ich "świątki" i ostatecznie wylądowali "dopiero" na 7. miejscu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za Plejady organizatorom i uczestnikom. Impreza dla tylu ludzi zorganizowana na naprawde wysokim poziomie, pomijajac kilka drobnych niedociagniec...

Szczegolne pozdrowienia dla beben_wrc i pilotki!

Tradycyjnie dla Smiecha! - za zamkniecie jednej i drugiej imprezy. oraz dawka smiech(u)a dla wszystkich na plejadach :)

Sub-Fan, Kiszka, Xbike, Monika, Guma, Lucek, Pumex(dzieki za kawalek :) ) i wszystkich pozostałych Pań! :)

 

Ps. My z pilotem to na dojazdowkach autostopowiczow zabieralismy i jeszcze jeziorko do wykapania sie udalo zlokalizowac :)

 

to apropos godziny przerwy na prysznic o ktorej Gal pisal :)

 

pozdro dla wszystkich, tych niewymienionych tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem po drugich swoich plejadach i po drugiej trasie szosowej. Było naprawdę fajnie, zajęliśmy 4. miejsce w klasie NA /nie wiem jak to w generalce wygląda, bo nie chcialo mi sie liczyc :) / jestem strasznie zadowolony. a niedługo dodam link do galerii ze zdjęciami, może ktoś siebie znajdzie.

 

Gdybyście mieli zdjęcia ekipy 21 to proszę PW !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, minuta za golfa? To piłka musiała by spaść 60 metrów od dołka. Chyba, że jakiś inny przelicznik stosowano.

 

Z moich obliczeń wynika że metry z golfa mnożono razy 3. wiec ja za 11,5 dostałem 34. Choć do końca nie rozgryziono przelicznika. Zaokrąglanie czasów co do sekundy tez nie świadczy o profesjonalizmie organizatorów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosiu, dzięki.

 

E no bez jaj, czemu dostaliśmy taryfę za SZ3 skoro byliśmy pierwszą załogą, która zrobiła bezbłędny przejazd tego z całkiem przyzwoitym czasem.

Co oznacza różowy kolor w kratce?

I dlaczego mam 12 punktów za rondo, skoro podaliśmy prawidłową odpowiedź, że jest 12 zjazdów :evil:

I jeszcze 10 punktów za skoczki mimo, że przecież zaliczone bez pudła. Bez sensu, nawet jeżeli to jest zabawa, to może niech ktoś poprawnie wyniki policzy a nie, że z sufitu są brane :evil:

 

Co z tego, że zabawa dobra, jak na koniec człowiek zawsze się musi wk^H^Hzdenerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz bylem na plejadach i było extra.

Wielkie dzięki dla Intakawrx zawszystko :wink: Jechaleś extra, żadnego błędu i z tąd świetny wynik. Podziękowania także dla Chojnego wraz z pilotem którzy dostarczyli nam sporo informacji nt. prób.

 

Miło było poznać forumowiczów i dzięki za świetną zabawę.

 

Pozdrawiam dla poznanych:

Krebelki, Pumexa, Lucka i Agnieszki, Blue76, Moniqi, Aflinty, Barego , Azraela, Alexsa ,Krisa, Przemqa, gumy, Potasa, Smiecha i wszystkich ktorych nie wymieniłem ;)

 

Bary - szacun za piękne boki :twisted:

 

Co oznacza różowy kolor w kratce?

Potrącony słupek - 5s.

Żółty - taryfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no bez jaj, czemu dostaliśmy taryfę za SZ3 skoro byliśmy pierwszą załogą, która zrobiła bezbłędny przejazd tego z całkiem przyzwoitym czasem.

 

Stad wlasnie moj postulat o podanie prawidlowych wynikow. Tez mam z czapki wziete (dwie taryfy) dzieki czemu jestem na 33 miejscu :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich szybkich prowizorycznych podliczen wynika ze najlepsza czasówke miała załoga 45 czyli chyba AZ, drugi Felix wiec wielkie Gratki należa sie przede wszystkim im :!: :!: :!: Brawo za super jazdę.

 

my mielismy najlepsze czasy na 4 osach a na 3 i 6 pomylilismy droge i cofismy lub zawracalismy i tam byla kleska czasowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak wiec szanowna derekcjo polecamy sie na przyszlosc w ogarnieciu tematu :twisted:

 

 

www.rallyevents.pl :wink:

 

my zrobilismy w tym czasie spotkanie calassick auto. relacja jest na tvn24pl.

 

przemqu tak wiec widzisz wielkimi krokami idziemy w strone parkietu gieldowego

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Dyrekcjo,

jak by co, to zgłaszam się do pomocy w organizacji następnych Plejad, przynajmniej w zakresie doboru konkurencji, ustalenia przejrzystego i zrozumiałego opisu konkurecji i stworzenia systemu punktacji (bo to widać największa bolączka) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia.bylem rok temu i bylo super git.moni pilotko byla wiec fajosko x2 :twisted:

no a w tym roku byla impra w ulezu i wyscig na gielde :mrgreen:

bebenku za to zgloszony juz jestem na......rajd subaru :!:

 

jeejejeje :twisted:

 

a tak BTW zgadzam sie z GALEM.mysle ze niepotrzebnie napinaliscie tak strasznie posladki.Padre zawsze podkreslal ze plejady to nie rajd tylko promocja subaru dla AMATOROW tak wiec golf,czy inny hokej na trawie powinien rowniez zaliczac sie do punktacji generalnej bo wlasciwie dlaczego nie.jestesmy w jezdzie samochodem takimi samymi amatorami jak w grze w golfa czy inne polo :twisted:

tak wiec kuledzy albo zabawa albo zawodostwo.no ew power meeting in ulez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, no ale dobrze by było, gdyby te wyniki były właściwie policzone a nie takie bzdury jak teraz. Nawet zakładając, że duże znaczenie mają próby niezwiązane ze ściganiem, to niech ich wyniki będą przy tych co je przechodzili a nie na chybił trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, no ale dobrze by było, gdyby te wyniki były właściwie policzone a nie takie bzdury jak teraz. Nawet zakładając, że duże znaczenie mają próby niezwiązane ze ściganiem, to niech ich wyniki będą przy tych co je przechodzili a nie na chybił trafił.

 

Dokładnie ! Szlak mnie trafia ze trud przygotowania rewelacyjnej trasy, super prób, pięknych książek drogowych, ktoś tak zniweczył swą nieudolnością w obsłudze komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...