Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

P.s. Monia czekam z niecierpliwością na kolejny zlot, na którym mam nadzieję, jakiś wiejski zespół również zagra nam "z przytupem" ;) :mrgreen

 

ojj beda leciec cholubce, przytupy i iskry z kopyta :mrgreen:

ja jestem macho..niech kobiety mi wybacza...wybacza.. :twisted:

 

 

tia.bylem rok temu i bylo super git.moni pilotko byla wiec fajosko x2 :twisted:

potwierdzam, bylo super git :mrgreen:

 

Monię Wizażystkę,

 

ten wasik..ach ten wasik..ten wzrok, ten lok, ten plasik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl natomiast powazny dach bo padre ulegl i zrobil mini prawdziwy oes i co ?

 

nie wiem nie byłem, ale zastanawiam sie czy mógł bardziej prawdziwy od przejazdu szutrem przez las :twisted:

 

przecie 99% zawodnikow proby szosowej to totalni 100% amatorzy ktorzy nawet nie byli na sjs nie mowiac o innych kjsach czy pojezdzawkach.to dlanich ta impreza

 

chyba jestes w lekkim błędzie, to ze 100 % amatorzy to sie zgadzam bo z licencją nie mozna chyba było startowac , ale ze nie oblatani w pojeżdżawkach to juz nie. Na trasie było mnóstwo osób z forum regularnie ganiających gdzie tylko mozna, a wszystkich nie widziałem i nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam dalej aflinte, Loucyphre, So What!z małzonką oraz mega podziękowania za wspólnie spędzony czas dla Ukimana (nowa ksywa Szerszeń) z Malgosią.

Dzięki za przesympatyczny sobotni wieczór. Miło było Was poznać :D I oczywiście przekaż specjalne pozdrowienia dla małżonki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumeksie - plejady to nie tylko promocja subaru - to tez promocnja nawigacji satelitarnej [ktora mi polecales przy stole ze "warto ja miec"] - bylem we miescie lodzi i tak zem sie zakopal w nim i w okolicach zem ze dwie godziny bladzil tu i tam - cholera - ide kupic nawigacje - dzieki za madre slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też wywalczyłem 1 miejsce w klasie leżakowej :mrgreen: spędzając sobotę w błogostanie

Zapomniałeś dodać, że ostro trenowałeś już od środy na ten pucharek ;) ale należy się Tobie w 100%

Strasznie dziękuję ludziom znanym i poznanym za cudną zabawę Ekipę POznańską Chojny, Intak, Bary i towarzyszące im osoby (głównie tej samej płci :mrgreen: ),

 

Miło było poznać Ciebie ziomuś i Twoją żonkę- podziwiam ją że ma tyle cierpliwości i silną głowę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej proszę o wyniki :razz:

 

bo news na stronie zlot.subaru.pl

 

2007.06.19 ---------------------------------------------------

Serdecznie dziękujemy, że byliście Państwo z nami na IV Zlocie Plejad. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i świetnie się bawiliście. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pokonania tras. Do zobaczenia za rok!

 

się pojawił a wyników nadal nie ma (martwi mnie "do zobaczenia za rok" - czyżby miało nie być wywieszonych wyników ?). A chciałbym zobaczyć nie tylko rezultaty na szosowej (ktoś na szczęście umieścił tu linka do fotki - chociaż jakiś Excel byłby wygodniejszy) ale też turystycznej :-)

 

No i jeszcze jeden protest - KTO I DLACZEGO WYWALIŁ NUMER 13 Z LISTY STARTOWEJ :evil:? Jakieś zabobony czy co? Czy wszystkie czarne koty też zostały usunięte na całej trasie, żeby przypadkiem jakiemuś plejadowiczowi nie przebiegły drogi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym zobaczyć nie tylko rezultaty na szosowej (ktoś na szczęście umieścił tu linka do fotki - chociaż jakiś Excel byłby wygodniejszy) ale też turystycznej :-)

 

Na trasie turystycznej też rywalizacja była zacięta :-) Ja nie wiem które miejsce zajęliśmy, bo nie czekałem. Ale młodzi się dopytują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym zobaczyć nie tylko rezultaty na szosowej (ktoś na szczęście umieścił tu linka do fotki - chociaż jakiś Excel byłby wygodniejszy) ale też turystycznej :-)

 

Na trasie turystycznej też rywalizacja była zacięta :-) Ja nie wiem które miejsce zajęliśmy, bo nie czekałem. Ale młodzi się dopytują...

 

za wyniki: hulajnoga - 17,44 s, seagway 39 s, golf 6,5 m, łuk 12 p i poprawnie zaliczone pozostałe zadania, przeliczone w znany tylko organizatorom sposób - mieliśmy 12 miejsce :-) Jak się młodzi dopytują to mogą się dopasować do naszych wyników - jak mieli lepsze (albo jak tabelka w excelu się nikomu nie przesunęła) to na pewno byliście w pierwszej dziesiątce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałbym zobaczyć nie tylko rezultaty na szosowej (ktoś na szczęście umieścił tu linka do fotki - chociaż jakiś Excel byłby wygodniejszy) ale też turystycznej :-)

 

Na trasie turystycznej też rywalizacja była zacięta :-) Ja nie wiem które miejsce zajęliśmy, bo nie czekałem. Ale młodzi się dopytują...

 

za wyniki: hulajnoga - 17,44 s, seagway 39 s, golf 6,5 m, łuk 12 p i poprawnie zaliczone pozostałe zadania, przeliczone w znany tylko organizatorom sposób - mieliśmy 12 miejsce :-) Jak się młodzi dopytują to mogą się dopasować do naszych wyników - jak mieli lepsze (albo jak tabelka w excelu się nikomu nie przesunęła) to na pewno byliście w pierwszej dziesiątce :-)

 

O dzięki, to jakiś wyznacznik już jest. Na golfie mieliśmy 9,6m, ale na segway-u 33s a na hulajnodze 15,8 chyba. Łuk 10. Może jak dobrze pójdzie to pierwsza 10 będzie :-) Młodzi analizują he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jeden protest - KTO I DLACZEGO WYWALIŁ NUMER 13 Z LISTY STARTOWEJ :evil:? Jakieś zabobony czy co?

 

No, zabobony, "pechowa 13" tak zwana. Domniemam, ze to wlasnie ze wzgledu na brak tej 13 wszyscy ponad numerem 12 mieli o numer nizej w rejstrach na PKCach :-) My z 15 zajezdzamy do Kruszynian o PKC nam mowi ze figurujemy u nich jako 14 :mrgreen: Tez tak mieliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zabobony, "pechowa 13" tak zwana.

 

No ale ja np. chętnie się piszę na tą "pechową" 13-kę więc w przyszłym roku proszę o nie wykluczanie jej na trasie turystycznej i już ją sobie rezerwuję :twisted:

 

A patrząc na bałagan jaki spowodowała ta decyzja to mam wrażenie, że brak 13-ki był bardziej "bolesny" niż jej uwzględnienie (szczególnie, że jechaliśmy z nr 12 i Panie wydające wodę i kanapki z lekka "spanikowały" - "oooo - a gdzie 13-ka" jak za nami zobaczyły nr 14 i dopiero jak powiedziałem, że przecież nie ma tego numeru to sobie "przypomniały", że chyba faktycznie coś takiego ma miejsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma

Było super! z wszystkich imprez w jakich brałam udział ta naprawdę była the best :grin: możliwość sprawdzenia się nie tylko podczas prób :smile: co do wyników małe ale :???: ale.... to już nie ma znaczenia.Gratuluję wygranym i pozdrawiam Wszystkich :smile:

Ps.

Matt dzięki za pomoc, Blue76 i Agnieszka super bawiliśmy się w Waszym towarzystwie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az gratki :!: :!: :!: , twój czas na 6 próbie mnie zmiażdżył. Nawet gdybym nie musiał cofac to bym go nawet nie powąchał :!: :mrgreen: Mam nadzieje ze uda mi sie wprosic do ciebie na prawy, bardzo bym chciał poczuc na plecach jak powinno jechac subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, dla Ciebie również gratki. Na 6. próbie były jeszcze rezerwy na 5-6 sekund na pewno, a jakby nie szanować auta to na 10 spokojnie, ale weź pod uwagę ze dzięki długiej prostej skasowałem tam konkurencję silnikiem i hamulcami. W4 TURBO ma ~11-12 sek do 200km/h i spokojnie przekroczyło tę prędkość na tej prostej.

 

Chociaż przyznam że to był mój pierwszy trening od dawna (ostatnio jeździłem na czas chyba na Słomce w listopadzie albo grudniu) i dopiero zaczynałem się rozkręcać i dogadywać z autem, gdyby była druga pętla czasy byłyby dużo dużo lepsze.

 

Dżanek mówi że z Ciebie mega-ogarniacz, a Dżanek zwykle wszystkim mówi, że jeżdżą "jak pała" (np. mnie :oops:), więc to raczej ja poprosze do Ciebie na prawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, dla Ciebie również gratki. Na 6. próbie były jeszcze rezerwy na 5-6 sekund na pewno, a jakby nie szanować auta to na 10 spokojnie, ale weź pod uwagę ze dzięki długiej prostej skasowałem tam konkurencję silnikiem i hamulcami. W4 TURBO ma ~11-12 sek do 200km/h i spokojnie przekroczyło tę prędkość na tej prostej.

 

Chociaż przyznam że to był mój pierwszy trening od dawna (ostatnio jeździłem na czas chyba na Słomce w listopadzie albo grudniu) i dopiero zaczynałem się rozkręcać i dogadywać z autem, gdyby była druga pętla czasy byłyby dużo dużo lepsze.

 

Dżanek mówi że z Ciebie mega-ogarniacz, a Dżanek zwykle wszystkim mówi, że jeżdżą "jak pała" (np. mnie :oops:), więc to raczej ja poprosze do Ciebie na prawy.

 

Wow to grubo idzie to W4, ja na tej prostej podczas powrotu leciałem kawałek tylko na pezrywczu 2go biegu.

Czas miał bym lepszy, sędzia mówił, że wpadliśmy niecałem 1:50 ale z 10 cm za wcześnie się zatrzymałem i trzeba było się podturlać. :evil:

 

Mnie niestety Dżanek opierniczał, że za szeroko biorę nawroty :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza różowy kolor w kratce?

Potrącony słupek - 5s.

Żółty - taryfa.

Tak sobie jeszcze patrzę, że wsadzono mi 5 sekund za potrącenie słupka na SZ5!? Przecież to były studzianki i tam był jeden tylko słupek do nawrotu, objechałem go czysto, więc skąd tam kara? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...