Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gal, może masz i trochę racji jak idzie o tą rywalizację. Wiele osób zaczęło już dawno traktować Plejady jak co najmniej rundę RSMP i stosowanie do tego się nakręcać.

 

Ale weź też pod uwagę, że jeżeli organizuje się próby jazdy na czas, to wielu potraktuje je, bardzo słusznie zresztą, jako rywalizacją i okazje do pościgania się. I będzie miało nadzieję, że to zaangażowanie będzie brane pod uwagę.

Jeżeli maja być inne kryteria, typu te nieszczęsny golf, łuki, czy może jedzenie hamburgerów na czas, to powinno być to wcześniej uczestnikom wiadome, żeby bezsensownie nie niszczyli swoich samochodów napinając się na próbach jazdy na czas. A z tego co piszą uczestnicy, odnoszę wrażenie, że o tym nie wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaka jest idea Plejad?

Rywalizacja...? :mrgreen:

Bo "nagrody były cenne"...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dajcie sobie chłopy na wstrzymanie. Protesty proszę adresować na Berdyczów.

 

Gal - wiesz co: tym razem gadasz straszliwe głupoty :roll: (jakie szczęście, że ochłonąłem, bo poprzednia wersja tej wypowiedzi nadawała się na 3xpasek). Idea jest taka, że jeśli są próby sportowe, a tak je nazwano, to każda osoba chce wypaść jak najlepiej. To się nazywa ambicja. I jest cienka, ale wyraźna linia między ambicją, a napinaniem pośladków i walczenia o złote kalesony.

 

I przerwa na prysznic. Obowiązkowo.

 

Zastanów się, co mówisz. Czy zorganizowanie godzinnej przerwy w trackie dnia to takie wielkie halo? Szczególnie, jeśli - jak sam napisałeś - to ma być ZABAWA.

 

Ale serek jest też pochodną wydzieliny biednych krów, ciągniętych wbrew swej woli za sutki. Czy Twoja pilotka akceptuje takie postępowanie wobec sutków?!

 

A bzdury, które tu pleciesz, są pochodną Twojej demencji. Definicji wegetarianizmu jest wiele, ta jest bardzo prosta: ona nie je wszystkiego, co pochodzi z zabitych zwierząt.

 

Nie denerwuj się tak, Przemequ.

Demencja demencją, różne wersje wegetarianizmu prawem ich wyznawców, ale nie jest to powód, by nie widzieć, że na Plejadach prób sportowych nie ma, nawet jeżeli się tak nazywają.

Od prób sportowych są zawody sportowe.

Plejady są w innym celu. Wydawało mi się, że Ty to powinieneś rozumieć.

A co do wegetarianizmu - to to był żart taki - niewinny, miałem wrażenie, ale nie doceniłem delikatności...

 

Bzdury... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc do Bobrowej Doliny wg. nawigacji (Automapy)
Po ciężkich bojach, dzięki pomocy taksuwkarzy udało się znaleźć Statoila.

 

Krzysiek - następnym razem wpakuj POI (poi.mobilne.net) z np. stacjami BP, Shell, Statoil i co sobie tam życzysz :mrgreen:.

 

Fido__ :arrow: PW

Roland, od 23 cięzko już się myśli, atym bardziej aby cokolwiek szukać..... np w automapie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou Wasik

dobrze, ze piwa nie zamawiał skininiem reki :mrgreen:

wojczek z pilotem...

wczesniej wyjechac i pozniej dojechac :mrgreen: no i obnizac srodek ciezkosci puszkami po piwie

Az i Beben..milo bylo patrzec na wasze przejazdy

dopieprzają niesamowicie

-Sub-Fan na skoczkach...bezcenne

i wreszcie sa na niego "kwity" :razz:

-Macho..eee Subaryta z urocza malzonka..dzieki za mile pogadanki i plasy

przesympatyczni ludzie a przeciez to Ci zli dealerzy :mrgreen::mrgreen:

 

Pzdr rowniez dla panow "ISO", pasazerow "tramwaju", Juno /moze nie kojarzyc/ i wszystkich uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galu zapewniam cie ze zadnego nadmiernego napinania nie było. NIe wierze ze dziwisz sie sa właściciele subaru którzy kochaja szybką jazde samochodem i rywalizacje na czas. Dla kazdego, przynajmniej w teorii znalazło sie cos miłego :totalny luz, próbka sportowych emocji i walka z terenem. Po zawodach na imprezie wieczornej był śmiech, drinki i mnóstwo fantastycznych nowo poznanych ludzi i tak to powinno wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou Wasik

dobrze, ze piwa nie zamawiał skininiem reki :mrgreen:

:lol:

wojczek z pilotem...

wczesniej wyjechac i pozniej dojechac :mrgreen: no i obnizac srodek ciezkosci puszkami po piwie

ale za to jaki PR maja chlopaki :mrgreen:

-Sub-Fan na skoczkach...bezcenne

i wreszcie sa na niego "kwity" :razz:

pokazal nam swoja..druga twarz :twisted:

-Macho..eee Subaryta z urocza malzonka..dzieki za mile pogadanki i plasy

przesympatyczni ludzie a przeciez to Ci zli dealerzy :mrgreen::mrgreen:

zloooo zloooo :twisted:

slyszalam ze za rok ma byc nowa konkurencja na Zlocie.."Taniez z Dealerami" :mrgreen:

Pzdr rowniez dla panow "ISO", pasazerow "tramwaju", Juno /moze nie kojarzyc/ i wszystkich uczestników.

o to toooo tez serdecznie pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

Nie było tak źle, chlipnąłem ze trzy łyżki zupki i wziąłem gryza tego zawiniątka śmiesznego :) Gdyby nas dobrzy ludzie z turystycznej nie puścili przed siebie (Juno, przy okazji podziękowania za przepuszczenie na golfie) to nawet tego by nie było. A na kanapkę znalazłem chwilę dopiero w ośrodku :roll:

......

ju łelkam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......

Pzdr rowniez dla panow "ISO", pasazerow "tramwaju", Juno /moze nie kojarzyc/ i wszystkich uczestników.

Dyplomata się znalazł :evil: - "może nie kojarzyć".

Po 22-ej to już nic nie kojarzyłem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galu zapewniam cie ze zadnego nadmiernego napinania nie było. NIe wierze ze dziwisz sie sa właściciele subaru którzy kochaja szybką jazde samochodem i rywalizacje na czas. Dla kazdego, przynajmniej w teorii znalazło sie cos miłego :totalny luz, próbka sportowych emocji i walka z terenem. Po zawodach na imprezie wieczornej był śmiech, drinki i mnóstwo fantastycznych nowo poznanych ludzi i tak to powinno wygladac.

Ja Ci wierzę, że było fajnie.

Po to są Plejady... :cool:

Dlatego sobię myślę, że chrzanić wyniki, "miejsce" i "brak menu wegetariańskiego". To miała być zabawa...

Gratuluję Ci świetnej jazdy. Naprawdę!

Wszyscy to potwierdzają, na "Słomce" zdaje się też dałeś tego dowód, ale nie ma co (moim, "nieobecnym" zdaniem) rozdzierać szat nad "golfem".

Plejady są po to, by byś mógł spotkać się z Alexem, Fido_, Loucypherem itd.

Jeżeli tak się stało, to swoje zadanie spełniły... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Forum Łuczników i Golfistów jeżdżących Subaru.

Ale co ja mogę pisać jak mnie nawet nie było.

A propo, mój kolega trenuje łucznictwo, mogę go zabrać i wypożyczać następnym razem.

Będzie wniebowzięty jak sobie postrzela cały dzień.

A golf to pikuś mamy tu golferów na pęczki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku chcialbym goraco pozdrowic osoby, ktore udalo mi sie poznac a sa to tak z grubsza:

-Przemeq - w koncu ziom :) Nic wiecej dodawac nie musze. Napisze tylko jedno... swoj chlop

-Witek - dzieki za przejazdzke

-BebenWRX - juz pisalem wczesniej wiec nie bede sie powtarzal. Pozdrowka

-Monika z Xbikem - wielkie pozdro Monia, super hiper mega fajna kobitka z Ciebie :) Nie pomylilem sie nic a nic co do Ciebie. Xbike, bardzo wporzadku facet

-ekipa Poznaniakow z Intakiem, Barym i Chojnym na czele

-Lucek

-Smiechu - chyba najbardziej wesola osoba na Plejadach :) Bardzo milo bylo mi Ciebie poznac

-Alex

-Azrael - niestety nie bylo jakos okazji na dluzsza rozmowe

-Pumex

- kurde... zapomnialem na bank jeszcze sporo osob, ktore udalo mi sie poznac :oops:

 

Niestety sporo forumowiczow nie bylo mi dane ujrzec wiec nie moglem podejsc zagadac. Wiedzialem, ze byli chociazby Aflinta czy Guma a nie mialem pojecia jak wygladaja :( No cos moze kiedy indziej

 

Ogolnie bylo fajnie, szkoda tylko, ze nie moglem byc na popijawie

Pzdr.4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z zawodników przed nami był wojskowym znajperem. Wywalił środek tarczy. Kolesie obsługujący próbę z karabinkiem stali z rozdziawionymi gębami.

 

 

Z licencją rajdową startować nie można, a można snajperom? Przecież Sebastien Loeb w C4 WRC by nie dał rady nadrobić minutowych strat na takich próbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz Galu moim zdaneim rozdzieranie szat z niesmakiem ludzi którzy walczyli o ułamkis ekund co nie zostalo w żaden sposób docenione- choćby nagrodami za wygrywanie prób sportowych jak na I Plejadach.

No i właśnie (moim zdaniem), niepotrzebnie walczyli "o ułamki sekund".

Jest tyle innych miejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, to po co takie próby? Z resztą powiem szczerze że jak je zobacyzłem to wielu osobom byłem gotów zalecac jazdę "turystycznej" bo było zwyczajnie niebezpiecznie. Mie się podobało, ale przyznam że mają ponad 200km/h przed hamowaniem do mety stop tuż za która stały wkolejce ładne wypolerowane Subaraki spękałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Azrael - niestety nie bylo jakos okazji na dluzsza rozmowe

 

Sorry cały mój wyjazd był w niezłym chaosie i miałem ciągle coś do załatwienia, albo byłem skrajnie głodny i zrypany.

 

spoko stary, sam widzialem, ze nie tylko Ty byles mocno zalatany.

Nastepnym razem lecimy na browar :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ja tez jestem wegeterianinem juz od 15 lat wiec przybij dla swojej pilotki inzynierki piatke ode mnie. Na takie imprezy przychodze mentalnie przygotowany (ze nic nie bedzie do zarcia) i z pelnym zoladkiem (piatek) albo z wlasnym prowiantem (sobota na rajdzie) i po super sytym obiadku w domku (po rajdzie). Skandaliczne jest nie dbanie o wegetarian w XXI wieku w Europie podczas imprez - dla zadnego organizatora nie ma zadnego usprawiedliwienia. wiec SIP dodstal ode mnie tylko 1 punkt za kalafiora i baklazana na sobotniej imprezie (to duzo mniej niz ja uzyskalem na rajdzie, tez wyniki z pomylkami jak u Blue). Nawet tatarzy musza zmieniac swoja kuchnie jesli chca aby ludzie ich odwiedzali. I nie zamierzam namawiac nikogo na przejscie na wegetarianizm. Ja tez toleruje tych co jedza mieso, swoj serek moge trzymac w tej samej lodowce obok ich kielbasy, no problem, ortodoksem nie jestem i nie bede. Za dlugo w tym siedze zeby bawic sie w takie piredoly ale tylko miesne menu to przeginka i nie ma na to wytlumaczenia.

 

Strzelanie z luku. Jak Blue napisal ktos go puscil bo im czas uciekal. W tym miejscu WIELKIE DZIEKI dla zalogi numer 19 ktora puscila nas przed siebie. Niestety inna zaloga nie chciala tego zrobic mimo ze miala 30 minut do wyjazdu i lunch przed soba - niestety to byla osoba z forum, no ale nie kazdy gra fair albo chce za ta gre butelke wodki jak nie zdarza zjesc lunchu :!: Moze ja sie na zartach nie znam :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Monika z Xbikem - wielkie pozdro Monia, super hiper mega fajna kobitka z Ciebie :) Nie pomylilem sie nic a nic co do Ciebie. Xbike, bardzo wporzadku facet

 

tez bardzo sie ciesze ze udalo nam sie poznac..fajny z Ciebie gosc :wink: , mam nadzieje ze jeszcze nie raz bedzie okazja zeby sie spotkac i pamietaj..na nastepnych Plejadach klasyfikacja "nie-subaru" czeka na Ciebie i Twoja czerwona niunie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Plejady za mną.

Milo było w końcu poznać Was z gęby :twisted: i spędzić z Wami świetny weekend :mrgreen:

To dzięki doborowemu towarzystwu, mozna bylo nie zwracać uwagi na pewne rzeczy, zarówno po ogłoszeniu wyników, jak i przebywając w puszczy.

"To więcej niż oczekujesz" długo pozostanie w mej pamięci (pumex1 dzięki za fotkę z przypomnieniem :mrgreen: :razz:

 

Pozdrowienia, bez nicków (jeszcze bym kogo pominal :wink: ), DLA WSZYSTKICH spotkanych, szczególnie dla "naszego", wciąż rozrastającego sie stołu w bobrowej jak i sąsiadów w puszczy.

 

Abt gratuluje opanowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...