Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Subaryta jestem z Tobą za bezpiecznymi Plejadami. Inaczej by te posty wyglądały gdyby się ktoś poważnie roztrzaskał. Wpadne osobiście uścisnąć rękę :grin:

 

Dla 100% rajdowców pomyślałbym o konkurencji typowo sportowej - bez nagród - za samą satysfakcję bycia pierwszym.

 

Odnośnie Plejad. Byłem dwa dni jako anonimowy obserwator - bom nieśmiały. Z zewnątrz wygląda to na niesamowitą rodzinną zabawę. I myślę, że nie ma co tu zmieniać tylko ulepszać atmosferę.

 

Dziś stojąc w korku wpuściłem raz czy dwa jakieś auto co się dołączało do ruchu. W pewnym momencie facet z auta obok uchyla szybę i mówi "... podoba mi się, że posiadacze Subaru są tak kulturalni....w sobotę mieliście jakieś zawody a jak te auta jeździły to aż miło popatrzeć"

 

Dzięki Wam za to, że jesteście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie sie ogarnąłem z pracą i mogię cuś napisać o Plejadach.

Zabawa ze znajomymi i poznanymi ludźmi jak zwykle mega. Noclegi w puszczy były hardcore'owe(ale nie taki straszne miejsca widzieliśmy mój ssskarbie glum glum :twisted: )

IMO w Plejadach zawsze chodziło o integrację, o ściganie niekoniecznie, ale akcje a'la szkocka krata i robin chłód, to straszna pomyłka. Dyrekcja po zeszłorocznych plejach, w ogóle, nie wzięła sobie do serca rad jak to powinno wyglądać. Zamiast zrobić bardziej bezpieczne próby dla upalaczy, wrzuciła bezsensowne konkurencje. Galu to naprawdę jest bez sensu ;-) Przynajmniej ja nie widzę w tym jakiejś metody, raczej niedoróbkę organizacyjną. Dlatego też wywalczyłem 1 miejsce w klasie leżakowej :mrgreen: spędzając sobotę w błogostanie :D. Strasznie dziękuję ludziom znanym i poznanym za cudną zabawę ( Kudłaty, nadal boli Cię miejsce po nożu? :razz: ).

Pozdrawiam : Pumexiora - aka wredny Zmrol, Agę Złośliwca, Monię Wizażystkę, Ekipę POznańską Chojny, Intak, Bary i towarzyszące im osoby (głównie tej samej płci :mrgreen: ), bardzo ciepło ekipę Wojczka :twisted::mrgreen: Milka ( sorry za tego Miłka),X-bikera, Dżanka, Aziego, ( jeździć to Ty umisz, ale Wilhelm Tell to z Ciebie żaden :roll: :mrgreen: ) Szreka, Kubusia001, Gumkię i Sipaja, i wszystkich, których nie wymieniłem (z braku lecytyny w moim organizmie ;-) ), a których było mi dane poznać i bawić się z nimi, aż po świt (niejeden z resztą)

 

Pozdrawiam wszystkich po starośląsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich uczestnikow.

Anonimowo obserwowalem zmagania na trasie szosowej ;)

Piekny widok stojacych sznurem wueriksow i estijajow czekajacych na wjazd na pkc :)

Azrael, jak uslyszalem Twoja procedure startowa, myslalem ze z bokesra zostaly juz tylko wirujace tloki (czyt. wankel) :D

Mam nadzieje ze za rok dane mi bedzie wyrobic sie w terminie zgloszen i zawalczyc :cool:

Pozdro

hf_integrale

 

ps. na www.rajdowy.bialystok.pl jest juz jedna galeria, wkrotce bedzie nastepna, w przygotowaniu takze klip wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

I już po Plejadach - ogólne wrażenia super, zachwycona była też moja załoga - znajomi, którzy nie mieli dotąd wiele wspólnego z subaru, a teraz już wiedzą jakie będzie ich kolejne auto (jak widać Plejady to doskonała promocja marki).

 

Co do prób to też mam mieszane uczucia - jechałem terenową - szło nieźle, aż do konkurencji łuczniczej (wiało ). Z drugiej strony dla osób towarzyszących te poza samochodowe konkurencje są bardzo atrakcyjne, a kierowca może moment odpocząć.

 

Wydaje mi się, że najprostszym rozwiązaniem jest stworzenie oddzielnych klasyfikacji - jednej obejmującej tylko próby samochodowe, drugiej - próby "inne" i ewentualnie genaralki dla najwszechstronniejszych. Nagród i tak było duzo i pewnie by wystarczyło.

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych.

 

Do zobaczenia za rok (już się zastanawiam gdzie się odbędzie V Jubileuszowa Edycja Plejad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta masz racje. tylko jedno ale. bledy z wynikami sie zdarzaja.tylko tak na prawde co z tego ? rok temu byly opoznione wyniki bo podane ok 2 nad ranem no i co z tego ?

byl natomiast powazny dach bo padre ulegl i zrobil mini prawdziwy oes i co ? kicha. promocja ? chyba nie.mysle ze powinnismy popatrzec na plejady bardziej z dystansu,bardziej z perspektywy czlowieka,szefa firmy,ktora chce promowac marke a nie z perspektywy niewyzytego zawodnika amatora.przecie my chlopy ktore chca adrenaliny, no umowmy sie taka wygrana to zaden sukces.przecie 99% zawodnikow proby szosowej to totalni 100% amatorzy ktorzy nawet nie byli na sjs nie mowiac o innych kjsach czy pojezdzawkach.to dlanich ta impreza ! my zaawansowani forumowicze,pseudozawodowcy nawet nie powinnismy startowac w takich probach.to nie wspolzawodnictwo jest naszym celem.piwko,dyskusje,mila zabawa.oto cel plejad z naszej perspektywy amatora ...zawodowego ;)

Tak wiec straszliwie podlizujac sie padre,apeluje o rozwage w komentarzach.kuledzy awanturowac sie o wyniki w tak amatorskiej imprezie (z punktu widzenia profesjonalnego kierowcy) to dla was ( nas) wstyd i tyle.

zadajcie sobie pytanie:w jakim celu pojechalem na plejady? i tyle.wiem rowniez ze zorganizowanie imprezy dla takiej masy ludzi to mega wyzwanie.oczywiscie my szaraki pojedyncze jesli nie dostaniemy jajecznicy i kanapki o czasie to jest groza i hanba ;) natomiast patrzac z perspektywy organizatora to ....maenka wpadka.

 

tak czy siak nie o to w tym wszystkim chodzilo.milao byc milo,i kontaktowo a to zdaje sie czytajac posty nastapilo i mysle ze taki byl cel wielcepanujacego padre.

 

uffffff :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty, nadal boli Cię miejsce po nożu? :razz:

 

Też Cię serdecznie pozdrawiam i bardzo mi było miło zobaczyć w końcu Twoje zakazane facjate i zrobić z Tobą lornetkie :mrgreen:.

 

Też mię Twa brzydota oślepiła, ale next time, jak będę mniej "strenowany" to posiedzimy dłużej przy "optyce" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się rzuciło w porównaniu z Plejadami na których byłem do tej pory

to brak forumowych ikon: WRCfan, Waldek Biela, CrakowDragon :(

Mam nadzieję, że to chwilowe i nex time znów ich zobaczymy. :)

 

[/b]

 

Dzięki za pamięć. Ja również mam taką nadzieję.

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucus - avatar - MEGA LOOOOOOOOOOOL

 

Jak dla kogo :shock:

 

Pozdrawiam właściciela ava, właściciela Forum i moderatorów. Jak Wam nie przeszkadza, to niech se będzie...

 

* * * * *

Vercik, Subaryta, Ojciec Dyrektor et consortes - mnie tam to powiewa, bo nie byłem i pewnie nie będę... ale naprawdę uważacie, że mieszanie wyników, wpisywanie taryf z kapelusza i przypisywanie większej rangi zawodom w golfa zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega dachom, w sytuacji, gdy puszcza się amatorów na trasę, na której Az hamuje z 200...?

 

To winszuję dobrego samopoczucia.

 

Jednocześnie gratuluję wszystkim, od Abta poczynając, że pomimo takich obsuw zachowują dobry humor i cieszą się z zabawy... "subaromaniacy" to jednak naprawdę fajne towarzystwo jest :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucus - avatar - MEGA LOOOOOOOOOOOL

 

Jak dla kogo :shock:

 

WiS - jakbys byl - to bys wiedzial dlaczego wlasnie LOOOOOL, a nie swiete oburzenie :)

W tym wydaniu akurat jest zart sytuacyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta masz racje. tylko jedno ale. bledy z wynikami sie zdarzaja.tylko tak na prawde co z tego ? rok temu byly opoznione wyniki bo podane ok 2 nad ranem no i co z tego ?

byl natomiast powazny dach bo padre ulegl i zrobil mini prawdziwy oes i co ? kicha. promocja ? chyba nie.mysle ze powinnismy popatrzec na plejady bardziej z dystansu,bardziej z perspektywy czlowieka,szefa firmy,ktora chce promowac marke a nie z perspektywy niewyzytego zawodnika amatora.przecie my chlopy ktore chca adrenaliny, no umowmy sie taka wygrana to zaden sukces.przecie 99% zawodnikow proby szosowej to totalni 100% amatorzy ktorzy nawet nie byli na sjs nie mowiac o innych kjsach czy pojezdzawkach.to dlanich ta impreza ! my zaawansowani forumowicze,pseudozawodowcy nawet nie powinnismy startowac w takich probach.to nie wspolzawodnictwo jest naszym celem.piwko,dyskusje,mila zabawa.oto cel plejad z naszej perspektywy amatora ...zawodowego ;)

Tak wiec straszliwie podlizujac sie padre,apeluje o rozwage w komentarzach.kuledzy awanturowac sie o wyniki w tak amatorskiej imprezie (z punktu widzenia profesjonalnego kierowcy) to dla was ( nas) wstyd i tyle.

zadajcie sobie pytanie:w jakim celu pojechalem na plejady? i tyle.wiem rowniez ze zorganizowanie imprezy dla takiej masy ludzi to mega wyzwanie.oczywiscie my szaraki pojedyncze jesli nie dostaniemy jajecznicy i kanapki o czasie to jest groza i hanba ;) natomiast patrzac z perspektywy organizatora to ....maenka wpadka.

 

tak czy siak nie o to w tym wszystkim chodzilo.milao byc milo,i kontaktowo a to zdaje sie czytajac posty nastapilo i mysle ze taki byl cel wielcepanujacego padre.

 

uffffff :mrgreen:

Po co tak pokrętnie ich tłumaczysz?

Organizują zabawę w formie rywalizacji.

Fajnie, ludzie to chwytają.

Ale jak co roku, wychodzi na to, że kryteria ocen i ich waga są ustalane nie przed rywalizacją, tylko po, na kolanie, tak że ostatecznie nie wiadomo kogo i za co nagrodzono.

Nie wiadomo co będzie ważniejsze a co mnie wazne, albo pominiete w ostatecznym rachunku.

Do tego dochodzi elementarna nierzetelność w opracowywaniu wyników.

To psuje zabawę i tym co rywalizowali na serio i tym co traktowali to jako zabawę.

A co najdziwniejsze, po roku powtarza się to samo.

W ten sposób strzelają sobie samobója.

Tylko po co? :roll:

To niech już zupełnie zmienią formułę i zrezygnują z jakiejkolwiek rywalizacji uczestników i nagradzania "zwycięzców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS - jakbys byl - to bys wiedzial dlaczego wlasnie LOOOOOL, a nie swiete oburzenie

W tym wydaniu akurat jest zart sytuacyjny

 

Pumex, tak podejrzewam - ale zważ, że to jest forum ogólnodostępne i bywają na nim także ci, którzy "sytuacyjności" żartu mają prawo nie łapać.

A niektórzy z nich bywają:

a) klientami SIP,

B) prokuratorami.

 

Nie wiem, co w tej sytuacji może mieć dalej idące konsekwencje...

 

Edit - już wszystko wiem i rozumiem, ale powyższą przestrogę podtrzymuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- domestosa666 (Zagłębie power! :mrgreen: )

 

Odpozdrawiam i pozdrawiam dalej aflinte, Loucyphre, So What!z małzonką oraz mega podziękowania za wspólnie spędzony czas dla Ukimana (nowa ksywa Szerszeń) z Malgosią.

 

Impreza ogólnie bardzo przyjemna. Ja się nastawiłem na totalny relax i z tego co czytam była to słuszna koncepcja. :twisted:

 

PS. Co ciekawe od dzisiaj właścicielem Zagłębia miał zostać Pan Szatan. :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...