Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzialem, ze byli chociazby Aflinta czy Guma a nie mialem pojecia jak wygladaja :( No cos moze kiedy indziej

Jak zobaczyłem Twoją futrę to też Cię szukałem - wypatrywałem tej laski co na fotce, ale nie znalazłem, może za zimno było :mrgreen:

 

laska siedziala przy moim stoliku :mrgreen: i polubila niebieskie samochody :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I już w domu.

 

Podziękowania przede wszystkim dla mojego pilota Jumpmana

 

Dla Chojnego za prace w Teamie, bez Ciebie nie udało by sie zrealizować planu, czyli pierwszy mój rajd bez jakiegoś babola :P

 

Dla wszystkich którzy byli i staneli na wysokości zadania aby było jak powinno ! Tylko to że na następnych Plejadach będziecie i że znowu damy czadu, zachęca mnie do tego aby wpisać je w kalendarz.

 

Pozdrawiam dla spotkanych i poznanych:

Krebelki, Pumexa, Lucka i Agnieszki,Moniqi, Aflinty, Barego, Kuby Azraela,demola,Golfstroma,Xbika,bebena_wrc,Lukiego,Alexsa,Milka,Kovala,Krisa,Przemqa,Oskara,gumy,Potasa,Smiecha,Blue76 z niunka,Mata,Czarliego,Kiszki

 

Ja z kimś rozmawiałem a niema go na liście to się upominać, będę dopisywać. Ja też nie wszystko pamiętam.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nieobecni oczekują dokładnego sprawozdania z tego ja było ! Na szosowej były dokładnie takie próby jak na tym rajdzie z przed 4 tygodni:

 

Próby jak na Plejadach

 

A tu jak ktoś z ciekawości ma swoje czasy i w oczekiwaniu na wyniki z Plejad może sobie porównać :)Wyniki

 

P.S. hmm widzę że ktoś ma zamiłowanie do numeru startowego 16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nieobecni oczekują dokładnego sprawozdania z tego ja było ! Na szosowej były dokładnie takie próby jak na tym rajdzie z przed 4 tygodni:

 

Próby jak na Plejadach

 

i wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do podziękowań za super zabawę wszystkim spotkanym, znanym i nieznanym (do tej pory) forumowiczom. Było naprawdę super i w sumie patrząc na wyniki i cały ten rozgardiasz ze startem, czyli dyskwalifikacje za spóźnienie na start (które później zostało odwołane) cieszę się że nie jechaliśmy prób a tylko woziliśmy się po trasie oglądając poczynania innych. Szacuneczek dla Bębna za super jazdę (chłopaku Ty naprawdę ogarniasz). Jak znajdę trochę czasu to wrzucę parę fotek.

 

Specjalne podziękowania dla Chojnego za uratowanie życia mojemu telefonowi :), mam nadzieję że ten zły Pumex :) oddał Ci rano ładowarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz Galu moim zdaneim rozdzieranie szat z niesmakiem ludzi którzy walczyli o ułamkis ekund co nie zostalo w żaden sposób docenione- choćby nagrodami za wygrywanie prób sportowych jak na I Plejadach.

 

Do tego właśnie zmierzam! Ci ludzie poświęcali swój "wypolerowany sprzęt" na dziurawych betonowych płytach tylko po to, by dowiedzieć się, że przez to, że ktoś nie umie dodawać wyników strzelania z łuku, albo że kolesiowi mierzącemu taśmą odległość piłeczki golfowej nie chce się chodzić i zapamiętywać, która piłeczka była twoja, cały ich wysiłek poszedł się gonić...

 

Jeśli robimy próby na czas, róbmy je solidnie i doceniajmy tych, którzy dobrze jechali. Przecież można było zrobić próby samochodowe nie na czas (mówię tu o próbach typu zahamowanie jak najbliżej linii, jazda bardzo ciasnym slalomem bez mierzenia czasu, ale bez możliwości korekty itp. itd.) i wówczas nie byłoby tego dysonansu pomiędzy wagą prób samochodowych i pozostałych.

 

Podobnie - jak słusznie napisał Az: zabroniono startować ludziom z licencją, a dopuszczono profesjonalistów do prób, które w rezultacie miały największy wpływ na wynik ( :arrow: "snajper").

 

PS. Dodam, że nie mówię tu o sobie - ja nie miałem żadnych szans przy takiej konkurencji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dowiedziaem się też że niektóre załogi na próbach np. strzelania wskazywały reprezentantów którzy nie byli w efekcie członkami załóg, po prostu z kartą podchodził ktoś inny, wiele to akurat nie pomogło, ale to już w ogóle zlikwidowało sens prób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem z rodziną na Plejadach,

poznaliśmy sporo osób z braci forumowej i nie tylko,

wszystkich serdecznie pozdrawiam.

 

Z punktu widzenia nowicjusza uważam,

że impreza była bardzo udana.

 

Frajda była ogromna, szczególnie dla żony pilotki i naszych chłopaków,

gdyż "udało" nam się wywalczyć pierwsze miejsce na trasie terenowej.

Do wszystkich prób podeszliśmy ze sporym zaangażowaniem, tracąc

przy okazji osłonę silnika.

 

Smutno tylko trochę, że w efekcie wyszło tak,

że wg klasyfikacji kolegi Pina zajęliśmy 13 miejsce.

Ale cóż przyjdzie z tym żyć. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wyspany(nareszcie bez kaca :mrgreen:) i wypoczety po długim powrocie do krakowa czytam wszystkie wypowiedzi na forum.

 

Pozdrawiem wszystkich poznanych forumowiczów a w szczegulności pozdrawiam załogę GT z nr 37 dzieki której na lince dotarłem w sobotni ranek do stacji Orlen Supraśl. DZIĘKI. Brakło nam paliwa 50 metrów od stacji.

 

To były nasze pierwsze Plejady i zgodnie z oczekiwaniami było super. Super lecz potwierdzam ten niesmak wypatrzonych wyników. Na próbach sportowych nie szanowałem auta a pozostałe konkurencje były traktowane przez nas jako relaks i zabawa. Podzieliliśmy sie z pilotką (Eustoma) - ja się ścigam a Ona jako drugi członek załogi wykonuje pozostałe zadania (zresztą bardzo fajne). Jednak że uwielbiamy wszelakie ostre przejazdy to próby sportowe traktowaliśmy najpoważniej (jak większość Tu Forumowiczów z rajdową żyłką).

 

Pozdrawiam wszystkich i napewno w przyszłym roku będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael powiedz gdzie ty hamowales z 200 na szutrze

 

 

Na asfalcie. Na szutrze nie jeździliśmy 200.

 

na próbie sportowej czy dojazdówce? najszybciej jechalismy na os6 na prostej startowej i później na tej samej przed metą, ale tam o wbiciu 4 z tego co pamietam nie było mowy, dlatego jestem :shock: twoim postem. Wiem ze mojemu wrxowi troche brakuje mocy, ale to jest aż taka różnica :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chcialbym podziekowac kubie za wspolny start, oraz mozliwosc przejazdzki za kierownica potwora. w4 turbo + jazda Aza zrobily na mnie ogromne wrazenie. zaluje tylko ze dobra jazda i swietne auto wlasciwie nie mialo wielkiego wplywu na ostateczny wynik, a szkoda bo dawalismy z siebie wszystko.

 

co do predkosci na biafamarze, to potwierdzam iz bylo spokojnie 200 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael powiedz gdzie ty hamowales z 200 na szutrze

 

 

Na asfalcie. Na szutrze nie jeździliśmy 200.

 

na próbie sportowej czy dojazdówce? najszybciej jechalismy na os6 na prostej startowej i później na tej samej przed metą, ale tam o wbiciu 4 z tego co pamietam nie było mowy,

 

Pewnie Kuba pisał właśnie o tej próbie, nam też udało się tam wbić 4 ale o 200 zdecydowanie nie było mowy :shock: Swoją drogą ta próba mi się chyba najbardziej podobała, no może jeszcze ostatnia którą część z Was już nie przejechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na próbie sportowej czy dojazdówce? najszybciej jechalismy na os6 na prostej startowej i później na tej samej przed metą, ale tam o wbiciu 4 z tego co pamietam nie było mowy, dlatego jestem twoim postem. Wiem ze mojemu wrxowi troche brakuje mocy, ale to jest aż taka różnica

 

My tam wsadziliśmy 5tkę (ale mamy krótszą skrznię sporo). 200 było na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza była super. Byliśmy z Lepszą Połową po raz pierwszy na Plejadach i bardzo nam się podobało. W przyszłym roku weźmiemy pewnie ze sobą dzieciaki.

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i poznanych forumowiczów.

 

urabus, pozdrowienia od załogi nr 3 :wink:

 

Sideways, dzięki za wrzucenie filmiku z terenowej. Do tego jeszcze muza super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Po I:

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za możliwość poznania "Live" oraz kapitalną atmosferę.

Po II:

Mam nadzieję, że mimo paru wpadek (które skąd inąd są już chyba pewną tradycją na Zlocie Plejad...) podobały się Wam moje tereny. Staraliśmy się pokazać Wam Podlasie w pigułce, choć zapewniam, że to tylko mała część naszego kawałka świata ;)

Po III:

Ze sporym smutkiem przyjmuję komentarze o niedoróbkach organizacyjnych, część obowiązków spadła także na nas i czuję się współodpowiedzialny. Niemniej jednak, z opinii zasięgniętych na bieżąco mogłem wywnioskować, że trasy były ciekawe, szutry szerokie (a o to właśnie chodziło ;) ) a próby szybkie. Co do punktacji i podliczania wyników - błędy będą zawsze, bo nie jesteśmy organizatorem rajdu a imprezy, obsługi było ponad 150 osób więc sznasa na fakap była duża. Cóż więcej? Kochani, to była TYLKO zabawa i OD POCZĄTKU miała nią być także komentarze o zaangażowaniu w próby sportowe odpuścicie bo nie jest winą organizatora, że uczestnicy podchodzą do zabawy "na poważnie". Mieliście się bezpiecznie pobawić Waszymi autami i zobaczyć w bezpiecznych warunkach co można a czego nie. Jeżeli ktoś się napiął na co innego to teraz ma kłopot, bo nikt nie obiecywał RAJDU a po prostu zabawę. Mam nadzieję, że co jak co ale zabawę to Wam zapewniliśmy ;)

Raz jeszcze wszystkim dziękuję.

Pozdrawiam

 

P.s. Monia czekam z niecierpliwością na kolejny zlot, na którym mam nadzieję, jakiś wiejski zespół również zagra nam "z przytupem" ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaka wszystkim Plejadowiczom, miło było się z Wami spotkać. :mrgreen:

Niestety chyba za bardzo ograniczałem się do grona forumowiczów których już znałem a było wielu nowych. :oops:

Szczególne pozdrowienia dla wszystkich melanżowników z czwartkowego i piątkowego ogniska w "Puszczy" :mrgreen:

 

I tu mam propozycję do organizatorów aby na następnych Plejadach na kończącej imprezie zorganizować jeden stół dla wszystkich zgłoszonych forumowiczów i ich załóg mimo, że miał by być długi i zakręcony jak świński ogon. ;)

 

Co mówicie na taki plan :?:

 

Co mi się rzuciło w porównaniu z Plejadami na których byłem do tej pory

to brak forumowych ikon: WRCfan, Waldek Biela, CrakowDragon :(

Mam nadzieję, że to chwilowe i nex time znów ich zobaczymy. :)

 

Mój udział w tym roku też stał pod znakiem zapytania ale dzięki pomocy Charliego jakoś się udało, dzięki :grin:

 

Co do samej prób na trasie szosowej to powiem REWELKA. :!:

Takich jeszcze nie było oczywiście za wyjątkiem "Miasteczka Ruchu Drogowego", które było niebezpiecznie i pokręcone, kawałek obsługa pokazywała jak jehać a później mina. :???:

Co zakończyło się dla mnie taryfą oznaczającą koniec walki o dobre miejsce. :evil:

 

Niestety były to próby żywcem wzięte z odbywającego się trochę wcześniej "Rajdu Podlaskiego" i dawało to olbrzymi HandiCup dla Felixa i było nie było również Azraela którego pilotem był uczestnik tegoż rajdu. :???:

Dlatego ich wyników osobiście nie biorę wogóle pod uwagę :!:

 

Konkurencje i zaliczenia między próbami samochodoiwymi były OK tylko po kiego miały aż taki wpływ na wynik :?: :evil:

Propozycaj punktowania ich od 1-5 wystarczyła by aby uczestnicy Szosówki traktowali je poważnie ale musiało by być osobne stanowisko dla Szosówki której zależało na czasie :!:

 

Dla mnie zwycięzcą będzie osoba, która wykręciła najlepsze czsy (nie licząc wymienionych wyżej) i żadne golfy itp. tego nie zmienią :!:

Jeśli wstępne szacowania się potwierdzą to beben_wrc WIELKI SZACUN,

to Tobie się należą te 17' z Pirellkami :!: :!: :!: :!:

 

Pozdrówki dla mojego debiutującego pilota Patrykusa naszej ekipy z domku :chojnego i Kristofa i naszego opiekuna wycieczki Intaka z młodym chojnym, podążających za nami Paparazzi: potas z Ewunią a także: pumex z Krebelką, Lucuśofer z Agnieszką (dzięki za ostąpienie wyrka), mc.li z żonką, Roland z rodzinką, Abt, aflinta, wojeczek, Milek, Golfstormy, Emil, AZ, Sub-Fan, ALEX, matt, charlie ,Kiszka, Śmiechu, Oscar Przemeq(który dba o swój interes :lol: ), koval, jakub, guma, Blue, demol, Witek, Moniqa, Xbike, Juno i Subaryty który starał się aby wszystko było jak trzeba.

A także wielu, wielu innych spotkanych ludzi z załogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobały się Wam moje tereny. Staraliśmy się pokazać Wam Podlasie w pigułce, choć zapewniam, że to tylko mała część naszego kawałka świata

 

Tereny były pełną rewelacją. Dla mnie było to odkrycie kompletnie nieznanej mi wcześniej część Polski, która okazała się przepiękna. Bardzo malownicze trasy, a do tego te lekko wschodnie smaczki (cerkwie itp.). Podlasie power! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, to była TYLKO zabawa i OD POCZĄTKU miała nią być także komentarze o zaangażowaniu w próby sportowe odpuścicie bo nie jest winą organizatora, że uczestnicy podchodzą do zabawy "na poważnie".

 

Jacek, mysle ze wielu stalych bywalcow Plejad podchodzi bardziej na powaznie do szosowej bo wnioskuje z wypowiedzi innych ze kiedys faktycznie te proby byly bardziej sportowe. Nieporozumien mozna uniknac w prosty sposob za rok - wystarczy jasno poinformowac jaki charakter ma szosowa i co i jak bedzie punktowane. I to juz na stronie internetowej podczas zapisow. Bo na szkoleniu to lekko zapozno, czesc juz sie spinala i pytala o nawierzchnie, czy asfalt sliski czy szybki etc. Juz bylo widac ze duch sportowej walki byl obecny. Z drugiej strony, skoro jest grupka takich osob to moze trzeba zmienic nazwe konkurencji i dac same proby. Podpisujemy kwity ze na nasza odpowiedzialnosc bijemy auta i juz. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... TYLKO zabawa i OD POCZĄTKU miała nią być także komentarze o zaangażowaniu w próby sportowe odpuścicie bo nie jest winą organizatora, że uczestnicy podchodzą do zabawy "na poważnie". Mieliście się bezpiecznie pobawić Waszymi autami i zobaczyć w bezpiecznych warunkach co można a czego nie. Jeżeli ktoś się napiął na co innego to teraz ma kłopot, bo nikt nie obiecywał RAJDU a po prostu zabawę.

 

Ja się dobrze bawiłem, no i jeżeli rzetelne wynik są tak mało istotne to ja nie pogardzę kompletem opon i felgami za najlepszy czas na elektryku i do tego ośce ! Proszę wyniki tak przemnożyć że jak bym jechał na wstecznym to też bym zgarął nagrodę :) Obiecuje ze będę z uśmiechem odbierał nagrodę bez grymaszenia :) Przecież elektryki to przyszłość powinny być najważniejsze !

 

Po ostatnich Plejadach nie biadoliłem ja chłopcy po przegranym meczu na W-Fie. Widzieć drugi raz szopkę z wynikami to już nawet dla mnie za dużo ! I będę biadolić ! Bo jak widzę siedzenie cicho nic w tym temacie ostatnio nie pomogło, wniosków nie wyciągnięto ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...