Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Tsunetomo napisał:

A podczas rozmowy rocznej tłumaczyła jej, ze mimo iz dobrze pracuje z puli na podwyżki musi obdzielić inne osoby, argumentując tym, ze "Ty masz bogatego męża i Was stać, inni potrzebują bardziej"

Jakie to piękne :) W naszym kraju chyba nigdy nie zmieni się mentalność ludzi. Ja z kolei, kiedyś na piwku stwierdziłem, że odkładam ok 50% swoich dochodów, na co mój główny zleceniodawca stwierdził, że po co tak dużo mi płaci, skoro mi połowa wystarczy :) na szczęście, nie da się mnie zastąpić taką liczbą studentów, żeby to było opłacalne dla zleceniodawcy :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, msi napisał:

Jakie to piękne :) W naszym kraju chyba nigdy nie zmieni się mentalność ludzi. Ja z kolei, kiedyś na piwku stwierdziłem, że odkładam ok 50% swoich dochodów, na co mój główny zleceniodawca stwierdził, że po co tak dużo mi płaci, skoro mi połowa wystarczy :) na szczęście, nie da się mnie zastąpić taką liczbą studentów, żeby to było opłacalne dla zleceniodawcy :D

Przy takich wzorcach z mediów i mentalności rządzących będzie trudno. Nadzieja w tym, ze jest spora grupa ludzi którzy jak widać myślą inaczej i propagują dobre wzorce.

Wracajac do wątku motoryzacyjnego - jeździłem ostatnio Infiniti Q50s hybrid. Przy obecnej cenie jest to zdecydowanie fajna alternatywa dla STI. Auto pomimo masy prowadzi się bardzo dobrze, ciężko to wywalić z toru jazdy. 5,1 do 100km/h, około 18 do 200. Jedno co mnie zastanawiało to stosunków duży szum od kół - może kwestia opon? No i bagażnika w zasadzie brak. Ale jak ktoś nie potrzebuje to naprawdę zacnie jeżdżący wóz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tsunetomo napisał:

Jedno co mnie zastanawiało to stosunków duży szum od kół - może kwestia opon?

Niewykluczone jest jedno i drugie, choć nie wiem w jakiej proporcji. Na pewno runflaty, na których Q50 wyjeżdża z salonu są bardzo głośne. Wielu kolegów użytkowników tego modelu (spośród ogólnie niewielu użytkowników Q50) wymieniło je na inne bardzo szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dottoree napisał:

Chyba jeszcze fajniejsze jest q50s i q60s, 400KM i mega komfort...

Hybryda tez ma oznaczenie Q50S :) niestety u nas biturbo tylko z tylnym napędem, a szkoda bo mogłoby być naprawde mega.

Godzinę temu, Tsunetomo napisał:

Przy takich wzorcach z mediów i mentalności rządzących będzie trudno. Nadzieja w tym, ze jest spora grupa ludzi którzy jak widać myślą inaczej i propagują dobre wzorce.

Wracajac do wątku motoryzacyjnego - jeździłem ostatnio Infiniti Q50s hybrid. Przy obecnej cenie jest to zdecydowanie fajna alternatywa dla STI. Auto pomimo masy prowadzi się bardzo dobrze, ciężko to wywalić z toru jazdy. 5,1 do 100km/h, około 18 do 200. Jedno co mnie zastanawiało to stosunków duży szum od kół - może kwestia opon? No i bagażnika w zasadzie brak. Ale jak ktoś nie potrzebuje to naprawdę zacnie jeżdżący wóz. 

Bagażnik jest nieustanny. Stosunkowo głęboki, ale rzeczywiście 4 osoby na wakacje bez boxa nie pojadą. Dla mnie jest wystarczający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem mały tour po salonach z żoną i jestem prawie załamany :facepalm:, wybrała obrzydliwie nudnego MB GLC SUV , o RR EVO nie chce słyszeć , Volvo też jej nie przypadło do gustu . Jedyna nadzieja w tym że jak weźmiemy na weekend GLC to się okaże dla niej za duży , albo nadzieja że Jag E-PACE sie jej spodoba , bo akurat nie było w salonie i mają sprawadzić demo .

Ech te kobiety :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carfit napisał:

Dziś zrobiłem mały tour po salonach z żoną i jestem prawie załamany :facepalm:, wybrała obrzydliwie nudnego MB GLC SUV , o RR EVO nie chce słyszeć , Volvo też jej nie przypadło do gustu . Jedyna nadzieja w tym że jak weźmiemy na weekend GLC to się okaże dla niej za duży , albo nadzieja że Jag E-PACE sie jej spodoba , bo akurat nie było w salonie i mają sprawadzić demo .

Ech te kobiety :)

 

Etam GLC zwłaszcza Coupe i z pakietem AMG jest na prawde spoko.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdziGT napisał:

Etam GLC zwłaszcza Coupe i z pakietem AMG jest na prawde spoko.

dla mnie fuj , ale o gustach sie nie dyskutuje , i niestety nie AMG tylko SUV z pakietem AMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, carfit napisał:

Dziś zrobiłem mały tour po salonach z żoną i jestem prawie załamany :facepalm:, wybrała obrzydliwie nudnego MB GLC SUV , o RR EVO nie chce słyszeć , Volvo też jej nie przypadło do gustu . Jedyna nadzieja w tym że jak weźmiemy na weekend GLC to się okaże dla niej za duży , albo nadzieja że Jag E-PACE sie jej spodoba , bo akurat nie było w salonie i mają sprawadzić demo .

Ech te kobiety :)

 

Kluczem może być kolor auta a nie jego faktyczny wygląd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdziGT napisał:

Carfit a nie myślałeś o nowym Q3 ? Juz otwierają książki zamówień i moim skromnym zdaniem wyglada całkiem całkiem.

IMG_6180.JPG

Rzeczywiście nowe Q3 wyglada fajnie , tylko go pewnie nie odbiore w tym roku :( a to jeden z priorytetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw żonie tego Forka co sprzedajesz na przeczekanie i po problemie.No chyba ze musisz sie zmieścić ze względów podatkowych itp itd to faktycznie moze byc ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2018 o 19:59, carfit napisał:

Dziś zrobiłem mały tour po salonach z żoną i jestem prawie załamany :facepalm:, wybrała obrzydliwie nudnego MB GLC SUV , o RR EVO nie chce słyszeć , Volvo też jej nie przypadło do gustu . Jedyna nadzieja w tym że jak weźmiemy na weekend GLC to się okaże dla niej za duży , albo nadzieja że Jag E-PACE sie jej spodoba , bo akurat nie było w salonie i mają sprawadzić demo .

Ech te kobiety :)

 

Jest jeszcze Macan. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...