Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, OBK CVT napisał:

 

moze jakies konkrety? czy tylko tak ustaliles ze szwagrem przy piwku ;)

pojezdzilem pare dni najslabszym dizelkiem e-klasa z pakietem navi (czyli drugi ekran 12 cali) i wyglad/funkcje/sterowanie/personalizowanie sa genialne

praktycznie wszystko sterowane glosem, nie trzeba stukac po ekranie i zadnych pokretel nie brakowalo

ja zazdroszcze takich rozwiazan, widac ze mb odrobilo lekcje

ja daje 5 z plusem

 

tapatalked

Może to i fajne i wygodne w użytkowaniu. Nie wiem, nie jeździłem. Ale IMO, ten przyklejony tablet wygląda tragicznie.

https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/models/e-class/e-class-saloon/explore/design-intro.module.html

Jakby go Józek mechanik silikonem przymocował. ;)

Edytowane przez Jaca68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jaca68 napisał:

Może to i fajne i wygodne w użytkowaniu. Nie wiem, nie jeździłem. Ale IMO, ten przyklejony tablet wygląda tragicznie.

https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/models/e-class/e-class-saloon/explore/design-intro.module.html

Jakby go Józek mechanik silikonem przymocował. ;)

Mam to będę bronił ;) Po pierwsze primo jest bardzo solidnie spasowany ten tablet, a raczej telewizor. Silikonu nie stwierdziłem. Po drugie primo, to Mercedes, ma być solidnie i ergonomicznie. Jak chcesz wyrafinowaną stylistykę idziesz do Włochów.

I potwierdzam, działa to dobrze,  po chwili przyzwyczajenia bezbłędnie znajdujemy wszystkie opcje, jest w linii wzroku, nie jest dotykowe co ma tą zaletę że  nie jest wiecznie popaćkane palcami. 

 

W niemieckiej gazecie Audi przegrywa test z Alfą.  Jutro jadę do ich dealera zapytać czy wezmą rs5 w rozliczeniu ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2018 o 23:04, krist napisał:

Mam to będę bronił ;) Po pierwsze primo jest bardzo solidnie spasowany ten tablet, a raczej telewizor. Silikonu nie stwierdziłem. Po drugie primo, to Mercedes, ma być solidnie i ergonomicznie. Jak chcesz wyrafinowaną stylistykę idziesz do Włochów.

I potwierdzam, działa to dobrze,  po chwili przyzwyczajenia bezbłędnie znajdujemy wszystkie opcje, jest w linii wzroku, nie jest dotykowe co ma tą zaletę że  nie jest wiecznie popaćkane palcami. 

 

W niemieckiej gazecie Audi przegrywa test z Alfą.  Jutro jadę do ich dealera zapytać czy wezmą rs5 w rozliczeniu ;)

 

I słusznie bo to genialny samochód! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nie skam przegrać z QV skoro bo to tak jak piszesz genialny samochod.

Nie dla wszystkich ale genialny.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, turdziGT napisał:

Przez nie  dla wszystkich miałem na myśli głównie opinie o Alfa Romeo która nadal jednak straszy.Ale auto fantastyczne.

 

A gdzie można je poczytać. Podrzuć jakieś linki, proszę, bo mnie ten temat interesuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@turdziGTmyślę że @Q37 zareagował tak ze względu na to, że Twój post po prostu jest trudny do zrozumienia (trzeba się domyślać co chciałeś napisać). Ja obstawiam taką wersję:

 

Cytat

Myślę że to nie wstyd przegrać z QV, bo to tak jak piszesz genialny samochód.

Nie dla wszystkich, ale genialny.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piotruś napisał:

 

A gdzie można je poczytać. Podrzuć jakieś linki, proszę, bo mnie ten temat interesuje :mrgreen:

Wystarczy sobie wygooglować co trapi Giulie i Stelvio poza tym problemem Alfy ( niewiadomo jak QV ) jest utrata wartosci która jest zdecydowanie większa niz innych premium.I jest ona na tyle duza ze jak w przypadku Niemców po 5 latach wyjmiesz polowe to w przypadku Alfy 1/3.Nie kazdy moze sobie pozwolić na taka utratę.

Te dwa czynniki zapewne sprawiają ze cześć osób wybierze jednak M3 czy C63.Nie dla tego ze sa lepsze ale bardzie przewidywalne.RS4 z kolei jest dla ludzi specjalnej troski czyli takich jak ja :) 

Ja miałem juz Alfę i była książkowa :) czyli jak każda Włoszka piękna ale kapryśna ale i tak zdołało ja pobić Renault i po tym doświadczeniu powiedziałem ze tego g..... nigdy wiecej nie dotknę.Na razie trzymam sie tej obietnicy a juz 20 lat minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły dotyk długo boli ;) a raczej nie zły bo była to po prostu klasyczna Alfa.

Jezdzilem zarówno Giulia 2.0 czyli 200 KM jak i Veloce i sa fantastyczne ale mysle ze za tyle $$$ nie mówiąc juz o QV poszedł bym bezpiecznie czyli BMW lub Merc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...