Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

Jak wymienisz zwrotnice , piasty , półosie, dyfer, skrzynie i coś tam pewnie jeszcze , to bedzie pasowało :D

 

A potem i tak Forek nie będzie jeździł jak Hawk ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejne szybkie pytanie jadąc na 4tym czy 5tym biegu wciskając 3/4 gazu powyżej 120km/h wywala mi błąd zaworu upustowego. Czym to może być spowodowane??? Mam zamontowany blow off hks. Możliwe jest ze nie wytrzymuje ciśnienia i upuszcza powietrze?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi dwie pierdoły do zrobienia. Może ktoś pomoże ;) 

 

Nie działa pompa powietrza wtórnego. Ta która nic nie robi poza wywalaniem błędu jak się popsuje. Przejrzałem wątki, ale to wybór między zaślepkami a drutowaniem. Nie mogę się zdecydować :D 

Nie działa druga sonda lambda. Ta która nic nie robi poza wywalaniem błędu jak się popsuje. Oryginał kosztuje 780 zł, chińczyki 700 zł mniej :D Przerabiał ktoś budżetowe rozwiązania?

 

[Edit] Forester SG 2.0x 2006 r.

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi dwie pierdoły do zrobienia. Może ktoś pomoże  
 
Nie działa pompa powietrza wtórnego. Ta która nic nie robi poza wywalaniem błędu jak się popsuje. Przejrzałem wątki, ale to wybór między zaślepkami a drutowaniem. Nie mogę się zdecydować  
Nie działa druga sonda lambda. Ta która nic nie robi poza wywalaniem błędu jak się popsuje. Oryginał kosztuje 780 zł, chińczyki 700 zł mniej  Przerabiał ktoś budżetowe rozwiązania?
Zakładałem do SG przed lift sondę denso za 160 zł błędów brak.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fiku napisał:

Zakładałem do SG przed lift sondę denso za 160 zł błędów brak.

 

Mógłbyś zdradzić symbol Denso i wersje silnikową? Wtyczka pasowała? Wersja dedykowana czy jakaś uniwersalna? Plug&play czy Plug&tulejka&play ;) ? 

Na przód wstawiłem ostatnio DOX-0361, ale na tył nie mogę znaleźć nic co by mnie przekonywało (chińczyki 25-40 usd, nty 135zł, firmy krzak 400-600, oryginał 780)

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mógłbyś zdradzić symbol Denso i wersje silnikową? Wtyczka pasowała? Wersja dedykowana czy jakaś uniwersalna?
Na przód wstawiłem ostatnio DOX-0361, ale na tył nie mogę znaleźć nic co by mnie przekonywało (chińczyki 25-40 usd, nty 135zł, firmy krzak 400-600, oryginał 780)
Denso DOX 120 (Mam gdzieś opakowanie) to się wieczorem muszę upewnić.Musisz założyć wtyczkę od starej, bo ta jest uniwersalna.Sa w pudełku tulejķę do zaciskania kabli i chyba koszulki termokurczliwe.Silnik to EJ201.

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wklejce Forestera postanowiłem go podnieść o 4 cm i założyć opony typu at.

W związku z powyższym mam takie dwa pytania dla osób które podnosiły Forestera w ten sposób. 

1. Czy da radę ustawić poprawnie geometrię?

2. Czy opony 215/75 R15 wejdą w nadkola i nie będą ocierały przy skręcaniu i pracy zawieszenia? 

I ogólnie wszystkie uwagi i sugestie odnośnie podnoszenia auta na podkładkach mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem z ciągłym przepaleniem się żarówkę W5W, w postojowych i podswietlenie tablicy rejestracyjnej. Wymieniałem już żarówki wielokrotnie na różne marki, w podswietlenie tablicy nawet diodowe tanie, drogie... Wszystko pada po max 2 tygodniach... Białej gorączki idzie dostać... 

Macie jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś zna wymiary 2 krzyżaków pomiędzy kolumną kierownicy i maglownicą w Forku SF '99. Kierownica kręci się z nierówną siłą więc łożyska są już pewnie zajechane. Z tego co widziałem są dostępne 16/39, 15/40. Bez wyjęcia nie będę wiedział a chciałbym mieć od razu na zamianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jeździe właśnie stoi również nisko, konkretnie ten:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-awd-4x4-nawi-serwis-ID6zKeI3.html

 

Nie wiadomo, czy poprzedni właściciel nie zmienił sls na zwykłe, i zostało to zrobione źle, stąd niższy tył.

Podobne "żadnej elektroniki od spodu" przy obecnych amortyzatorach nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...